Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Більше ніяких преференцій будь кому за причиною ”відомості” або ”авторитету” надаватися не буде». Rustam Tashbaev. 29.04.2018

  • Опубліковано в Статті
Rustam Tashbaev with John McCain Rustam Tashbaev with John McCain

Наразі отримуємо багато звернень та прохань запросити на Конгрес того чи іншого діяча.

Після першого офіційного запрошення Степана Ільковича Хмари і отримання від нього дискримінаційної, принижуючоі гідність одного з організаторів проведення Конгресу, відповіді та звинувачення учасників Конгресу у боягузстві, прийнято рішення більше не іти на зустріч популярним ідеям і змінити порядок запрошення на відвідування та участь у Першому Національному Українському Конгресі.

Конгрес не є концертом зірок естради або зірок політичної циркової вистави, яка відбувається на території України з перших днів отримання юридичної незалежності і триває по сьогодні.
Наслідки цього цирку добре всім відомі.

Тому ніяких преференцій будь кому за причиною ”відомості” або ”авторитету” надаватися не буде.

Ніхто не вище і не краще за інших делегатів Конгресу. Якщо ми виступаємо за однакові правила та закони для усіх безвиключно - то Конгрес є чудовою нагодою починати з себе.

Запрошеними в індівідуальному порядку можуть бути лише виключно важливі свідки злочинів, що відбувалися в владних установах, під куполом ВР або в інших місцях, здійснені під прикриттям державних повноважень та посад.

Цим запрошенням та іменам запрошених публічності до початку роботи Конгресу надано не буде.

Наголошую що участь в роботі Першого Національного Українського Конгресу є честю та привілеєм.
А не якимсь ”Оскаром” чи ”Золотим Грамофоном”.

Якщо хтось вважає ту чи іншу людину достойної такої честі - то не треба звертатись з цього приводу до мене або до оргкомітету. А покажіть людині цю та іншу інформацію по Конгресу і надайте шанс все зрозуміти, обміркувати та зробити свій вибір.
Заявку така людина повинна подавати за однаковими для усіх правилами, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка на участь пишеться у вільній формі з описом своєї громадської діяльності за останні 4 роки та наданням контактної інформації по двом поручителям.

Діячі, котрих я знаю особисто і ми добре знайомі - можуть поручителем вказувати мене.

Люди, які розмірковують відносно своєї безпосередньої участі в роботі Конгресу повинні розуміти що ця подія є практично Нюрнберзьким Трибуналом над системною, спонсорованою олігархатом, злочинністю в Україні та призведе до випрацювання дій, направлених на знищення цієї злочинності. Якщо знадобиться - то в особливих випадках і силовими засобами.

Тому якщо страшно бути частиною цього процесу - то треба залишатися дома і не їхати ні на які Конгреси.
Щоб потім не було непорозуміння та звинувачень когось в нещирості.

Слава Нації!

Джерело: Рустам Ташбаєв

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C