Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Певна думка з приводу зневажливих характеристик Конгресу». © Юрій Тищук

  • Опубліковано в Статті
Rustam Tashbaev: «Подивіться на це обличчя. Лагідний мирний відпускатєль гріхів.» Rustam Tashbaev: «Подивіться на це обличчя. Лагідний мирний відпускатєль гріхів.»

У Празі відбувається ініційований Рустамом Ташбаєвим Український Національний Конгрес.

Поки що стало відомо, що Конгресом визнані фактично антидержавницькими, антиукраїнськими діяльність офіційних органів влади України. Негайно, без предметної дискусії та обговорення ідей та висновків цієї непересічної події, зазвучали зневажливі характеристики та пішло навішування ярликів, аж до образ Ташбаєва. Також і з боку політиків національно-патріотичного спектру. Маю певну думку з цього приводу.

Друзі, звідки стільки жовчі до тих, про кого нічого не знаєте? Чоловік безпосередньою власною важкою працею за кордоном, заробляючи, а не "отримуючи" гроші, придбав та передав, здається зо три десятки авто для хлопців в АТО. Багато хто з Вас, жовчних коментаторів, зробив щось подібне? Має абсолютно проукраїнські переконання. Дійшов висновку, що головною проблемою в економічному розвитку України є обкрадання населення та вивіз капіталів фінансово-промисловими групами олігархів. А основною проблемою в становленні реального народовладдя є підкуп виборців та партій тими ж самими олігархічними кланами. Основною проблемою в зовнішньо-політичній сфері - продажність тих самих олігархічних кланів, що маніпулюють зовнішньо-політичним курсом виключно з міркувань власного збагачення, що здають та компроментують інтереси держави. Аналізуючи стан правосуддя в Україні, дійшов висновку, що судова система в принципових питаннях фактично споріднена та перебуває на службі в того ж олігархату..., що корумпованість політичної "еліти" сягнула некоригованих здоровим глуздом меж. Вивчаючи досвіт контророзвітки УПА та таємних служб інших народів дійшов висновку, що є необхідність у широкому демократичному процесі збирання матеріалів обвинувачення проти окремих конкретних найбільш знахабнілих та резонансних представників української "еліти" для обґрунтування осудження кожного з цих покидьків, та у існуванні структур, які за відсутності реальної роботи офіційних правоохоронних органів, фізично знищуватимуть покидьків. Поштучно. Без очікування чергового Майдану та без ризиків дезорганізації державного механізму в цілому.
Хтось має заперечення проти таких висновків?

Хтось має рішучість на проголошення та організацію чогось подібного?
Чи може, спостерігаючи за "політичним процесом" в Україні хтось вважає, що в України є інші перспективи? Що олігархат сам повернеться обличчям до народу? Що їх ставленики у Верховній раді почнуть оподатковувати офшори, а не острарбайтерів? Що скасують ротердами+ ? Що припинять маніпулювати гривнею "опускаючи" 90% населення вслід за черговим "підвищенням" нижче плінтуса? Ташбаєв дійшов висновку, що сьогодні замало бути театрально-бутафорним "фанатом" Степана Бандери. Що Україні конче необхідні його реальні ПОСЛІДОВНИКИ Бандери!

Тому, панове, великомудрі мої друзі, будьте обережні з роздаванням медичних психіатричних діагнозів, в яких мало розумієте. Обмежте своє хворобливе переконання, що саме Ви є єдиним та неповторним носієм істини та вершиною й основою національно-визвольного руху української нації. Попри всі заслуги та досягнення кожного з Вас, Ви не єдині і успіхи Ваші доволі скромні та суперечливі, з огляду на скромну електоральну підтримку та довіру населення. Менше самозакоханості та жовчі, особливо на адресу людей національно-патріотичних українських поглядів, готових діяти. Чи нагадати, як Тягнибок жав руку та підписував угоду з Януковичем і називав рішучих хлопців, що пішли на штурм режиму провокаторами?

Життя показало, що валити гранітних ідолів мало. Що Україна страждає від цілком тілесних зрадників та гнобителів і на Сході і в Центрі і за межами. І щось з цим треба робити. Абсолютно очевидно, що офіційна влада не карає ні зрадників, ні розкрадачів ні корупціонерів, а фактично прикриває їх від відповідальності. Справа як і в 2014 за народною самоорганізацією. Конгрес, ініційований Ташбаєвим - саме така спроба, перша. Сподіваюсь не залишиться єдиною.

Джерело: Юрій Тищук

Світлина: Rustam Tashbaev: «Подивіться на це обличчя. Лагідний мирний відпускатєль гріхів.»

Остання зміна: Вівторок, 29 травня 2018 12:42

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C