Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Майдан (версія 3.18.06) про чесну журналістику, колокольчики-бубенчики, дзвіночки та рахунки» © Дмитро Кузьмичов

  • Опубліковано в Статті
МАЙДАН (версія 3.18.06) ПРО ЧЕСНУ ЖУРНАЛІСТИКУ, КОЛОКОЛЬЧИКИ-БУБЕНЧИКИ, ДЗВІНОЧКИ ТА РАХУНКИ МАЙДАН (версія 3.18.06) ПРО ЧЕСНУ ЖУРНАЛІСТИКУ, КОЛОКОЛЬЧИКИ-БУБЕНЧИКИ, ДЗВІНОЧКИ ТА РАХУНКИ

ЗМІїна тиша стосовно проведення Конгресу закінчилась, як тільки він ухвалив свої Резолюції та обрав народного кандидата в президенти України. 

Одразу ж віддано команду "фас" і сторожові пси, яких роздратував дзинь-дзинь, дзвін бубенчиків, одне за одним почали брехати. Питання з нагоди недавнього свята: чи є в країні чесні журналісти, залишається актуальним. Мабуть, є, але їхня кількість корегується з чисельністю чесних політиків, яких по пальцях перерахувати. Коли ж таких ніде не чути, то можна вважати, що начебто й нема. Це як з Фейсбуком - якщо ти там відсутній, то наче не існуєш... Ні, фізично ти є, але в соціально-активному сенсі дорівнюєш зеро. Така, се-ля-ві , апріорі ери інформації.

Днями в країну повернувся один з тих чесних журналістів, чиї ефіри - Shuster Live, дивились колись у захваті всі. Дивна річ: минуло менше двох років, але він сам вже виглядає як ТV-патріярх минулої епохи динозаврів. Бо те, що тоді виглядало як еталон чесності та відкритості, сьогодні нікого вже не задовольняє. Головна заслуга Савіка не в тому, що в тій студії хтось казав правду, а тому, що всі ці клоуні-політики виглядали в нього такими, якими вони є - патологічними брехунами. Саме за це його й заборонили, бо тим покидькам самим стало гидко та неможливо дивитися на себе на екрані.

Сьогодні дехто з цих, старих та невмирущих, на кожному кроці згадує вислів - "треба казати правду". Звісно, треба, але чому настільки вибірково та й не про себе?! Такий підхід у наші дні вже нікого не влаштовує - народ хоче добитися нарешті того, чого йому віками не вистачало - повної правди та справжньої справедливості, без будь-яких виключень.

Тому на Конгрес у Празі і зібрались саме такі його вірні сини. Сьогодні кажуть: що це за зібрання, чому я про це нічого не знаю?.. Шановна пані: а звідки ви про це могли дізнатись, з кошерного ТВ?.. Так там, вибачте, меню одне й теж, як у радянській столовці - парові котлети з незрозумілого фаршу, картопляне пюре, перлова каша, салат з буряків, сметана та компот з сухофруктів. І головне, це меню в основному складається з негативу та залякувань, щоб ви не знали, чого жахатися завтра, а чого післязавтра.

На наше щастя існує ще Інтернет, де ситуація зовсім інша. Там як в китайському ресторані - сідаєш за стіл, перед тобою електронна чудо-пічка , яку вмикаєш, береш продукти і всі страви готуєш сам. Хочеш краєвиди Мальдів - ти вже там, подобаються котики - дивись на них, аж поки сам не замявчиш.. Шукай й знайдеш все, чого бажає твоя душа.

Я от шукав та знайшов. Бачу - відео ролики, де якийсь Ташбаев, з зовнішністю Чингиз хана, щось там віщує. Раз мимо очей пропустив, два, на третій думаю, гляну, що і про що... Подивився і був вражений - це ж у нашому Задзеркаллі, де все догори ногами, не наче, як інопланетянин з'явився, - всі речі називає своїми іменами, так як воно серм'яжне є. А ще, ви лише послухайте, бо це взагалі ніде не чувано - він піднімає питання відповідності морально-етичним нормам тих, хто хоче перебудовувати країну!!! Ну, це .... вооще. Таке ще ні одному державному діячу і на думку не спадало! Якийсь він ненормальний неадекват, бо каже такі речі, про які ми вже й думати забули. Мало того, що називає, а ще й пропонує шлях та алгоритм дій, як вибратись з цієї прірви. Більше того, сам визвався бути провідником по цьому тернистому шляху. Залишилось лише приєднуватись та згуртуватись навколо запропонованої ідеї та починати діяти. Ті, хто приїхав в Прагу, так і зробили.

Сьогодні хтось там каже: Конгрес не легітимний, тому що треба було проводити зібрання та висувати делегатів... Вибачте, панове,- легітимний! Дякуємо, але цей совок ми вже проходили, висували і колгоспників і шахтарів, довисовувались до самого краю! Якщо вам потрібно, і ви збираєтесь жити тисячу років, то й займайтесь, а той, хто хотів, вже вирішив та всіх зібрав. Хтось інший каже: Конгрес не вдався... Нічого подібного - він прийняв саме такі рішення, заради яких зібрався, а тому, сто пудів, влучив в десятку. А чи вдасться втілити все це в життя, тепер залежить саме від нас!

В мене є пропозиції для Другого Національного Українського Конгресу, на якому буде затверджуватися програма обраного народного кандидата в президенти України. Пропоную, до тих народних органів, що вже створені - Конституційно-Кримінальної Комісії та Українського Народного Трибуналу, додати ще одну - Народну Рахункову Палату. Оскільки всі державні інституції у нас приватизовані владною ОПГ і працюють на внутрішніх окупантів, які третє десятиріччя поспіль грабують країну, вони й зобов'язані своєю власною кишенею за це відповісти.

Весь офіційний борг держави, якій складає вже сотні мільярдів доларів, треба "розписати" на всі уряди та посадовців, які брали на себе відповідальність керувати Україною. Порахувати все до останнього цента, починаючи від першого безвідповідального "гаранта" - "першого секретаря", дідуся української корупції, далі по ланцюжку. Що наробив-накрутив батько корупції "заводський парторг" і, відповідно, мати, колишня газова принцеса-коса. За ними їх зухвалі діти, відмінники розбійного ремесла, які всі зараз по вуха в шоколаді - "бухгалтер-пасічник ", " завгар-шапкокрад" та "головний кондитер", по сумісництву головноворуючий країни.

Розписати всі борги, що накопичувались за роки Незалежності, на кожного міністра, депутата, губернатора, всіх високопосадовців, які причетні до пограбунку, та набудували за наш рахунок "хатинки" під Парижем, в Іспанії, та інших злачних місцях. Всіх, хто нарахував собі захмарні зарплати, а нам захмарні тарифи, усіх тих рудих шахраїв з Нафтогазу, Нацбанку, Податкової та інших установ. Знайти всі офшорні рахунки, стягнути з винних посадовців всі гроші, витрачені на незрозуміли структури типу НАБУ та НАЗК, зиску від яких, як від козла молока. Щоб у подальшому всі ці агенції мали право на існування лише тоді, коли самозабеспечують значний дохід у казну держави.

Врахувати інфляцію та курс долара, а також дохід, недоотриманий кожним громадянином України внаслідок руйнації економіки за останні двадцять сім років. Повернути за рахунок винних у цьому все вкрадене та заповнити бюджет країни. Створити окремий суд, де будь-хто зможе подати позов стосовно власних збитків за минулі роки, внаслідок злочинних дій влади. А до того, забезпечити, аби кожному звичайному громадянину на особистий рахунок було покладено стільки коштів, скільки сьогодні кожний, незрозуміло з чого, винен МВФ.

Скільки тисяч доларів заборгувало кожне нерозумне та невинне немовля, яке народжується в Україні сьогодні - дві, три, п'ять?.. Рівно стільки державні казнокради мають покласти на рахунок кожного українця. Хіба це буде не справедливо?! Якщо в інших країнах світу багато мільярдерів віддають на благочинність все, що заробили чесним трудом, то наші злодії в законі безсумнівно повинні повернути назад все, що вкрали, та компенсувати збитки. Повернути в казну все, що було виплачено у якості незрозумілих зарплат та пенсій чиновникам, все, що не має економічного обгрунтування.

У подальшому прив'язати всі ці показники до кратного рівня мінімальної зарплати та споживчого кошика середнього громадянина.
Також Народна Рахункова Палата має скласти суму збитків, які нанесені Україні ворожою діяльністю Російської Федерації, починаючи зі шкоди, що наробили її агенти, і закінчуючи анексованим Кримом та окупованим Донбасом, для подальшого стягнення через міжнародні інстанції.

Прохання народному кандидату в Президенти України Івану Бубенчику включити це у свою майбутню передвиборчу програму та додати там ще одне. Заборонити будувати приватні надвисокі (від трьох до десяти метрів) глухі паркани, якими вже загорожено та перегорожено все навкруги, ні пройти ні проїхати, ані лісом, ані до води дістатись. Зобов'язати власників "маєтків" та "паласів" знести ці паркани за власний рахунок, та компенсувати моральні збитки навколишньому населенню у місцеві бюджети.

Можна не сумніватися, що якщо лише ці два пункти будуть присутні у програмі героя Майдану та війни, який слів своїх, як відомо, на вітер не кидає, то підтримка переважної більшості народу на майбутніх виборах йому забезпечена.

Майдан 2004 року був, як вважає Рустам, першим дзвіночком для олігархічної ОПГ! Майдан 2014-го це вже другий. Третій дзвінок, звісно, має бути останнім, бо Бог Трійцю любить!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ДЖИХАД КОРУПЦІЇ ТА ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНСЬКИЙ МОССАД!

Джерело: Дмитро Кузьмичов

Остання зміна: П'ятниця, 27 липня 2018 14:42

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C