Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Методика очищення України від наволочі». Rustam Tashbaev. 06.07.2018

  • Опубліковано в Статті

На плечах титанів національно - визвольної боротьби Донцова, Бандери, Ребета, Музичко та Мужчиля.

      Друзі і побратими, я вас всіх знову вітаю! 
      
      Це дуже важливий етер, який може ніхто не очікував, що я його запущу практично одразу. Сьогодні п'ятниця і у деяких працівників СБУ та ФСБ робочий день ще не буде закінчено, бо будуть сидіти і все це розбирати. 
      
      Отже, в чому полягає методологія нашоі боротьби і чому вона повинна привести до результата? Це дуже важливе питання! Це відеозвернення саме для тих, хто думає над тим, як щось змінити в Україні, а також як долучитися до цієї боротьби, і при цьому дожити до результатів, до перемоги, тому що долучитися і одразу бути знищеним, або потрапити до буцегарні на дуже довгий час - це не дуже правильно і я з цим абсолютно погоджуюсь. І саме тому я розробив план, в якому мені допомагало багато людей і до чиїх порад я дослуховувався. 
      
      І відбуватися буде саме так. Перший крок до перемоги - це для початку треба закінчити з ерою безкарності. Безкарність культивується державними органами України, які приватизувала група фізичних осіб. Всім відомо, як працюють суди, кому невідомо, будь ласка, знайдіть в інтернеті розмову черкаського судді з суддею апеляціонного суду і прослухайте, як той повчає як треба працювати за вказівками. Якщо він робить не за вказівками, а по закону і саме виступає в ролі незалежного судді, то цим він демонструє неповагу до цього голови апеляційного суду і до всього їхнього колективу. Тобто, ви можете почути, побачити де мешкає корупція в Україні. Корупція мешкає в кожній державній будівлі, вона проросла, вона пустила коріння і простою зміною президента або керівних очільників якихось служб цю корупцію ніколи не здолати. Люди, які думають, що корупцію можна здолати якимось плавним еволюційним шляхом, виборочною зміною посадовців, дуже помиляються. З цією наївністю треба закінчувати і починати вивчати методи боротьби. 
      
      Я сподіваюсь всі розуміють, що безкарність є добривом для корупції і великим тормозом на шляху до заможності українців, на шляху розбудови сучасної держави. Бо сучасна демократична держава не допускає проявів безкарності. Всі, хто мешкає за кордоном і хто спробував гратися не за правилами, які встановили тамтешні суспільства, а за якимись своїми власними, або за радянськими звичками щось там намутити, десь там може бензин розбавити, або ще щось зробити, то ці люди дуже швидко на собі відчують що таке, коли існує відповідальність за правопорушення. 
      
      Яким чином можна прибрати безкарність? Давайте подумаємо! Можна просто створити коліївщину, всіх підняти, запалити смолоскипи, взяти вила і організувати якийсь бунт. На жаль, такий метод не працює. Майдан, і не один, це підтвердив, міняється дупа на золотому унітазі, але цей бунт не пропонує зміни самої системи. Бо бунт розпочинається і закінчується, злочинці починають поступово заспокоюватись, у них зникає тривога за своє життя і здоров’я, потім починається ця дитяча, смішна, сміттєва люстрація, яка може трішки й напрягає злочинців в тому плані, що вони терплять приниження, але вона ніяким чином не впливає на зміну цієї системи вцілому. Система залишається незмінною! І після цього в людей починається апатія. Люди на щось надіялися, вони витрачали свою енергію, сили, здоров’я, а іноді і життя, ризикували, втратили багато чого і в кінці побачили, що це ні до чого хорошого не привело. Тому я не закликаю до силового повалення влади, до силової зміни конституційного устрою України, або до замахів на відомих громадських і політичних осіб, як це роблять деякі «гарячі голови», бо це все підпадає під відповідні статті Кримінального кодексу України. І я, як громадянин США, згідно американського законодавства, не маю права робити такі заклики на території будь-якої іншої країни по відношенню до уряду цієї країни без письмового наказу президента. Для цього мені треба бути в підрозділі так званих «зелених беретів» і мати дозвіл від президента. Це підрозділ армії США, який готує революції по зміщенню, як правило, тоталітарних режимів. Тому, згідно американських законів, я ніколи закликати до силового повалення влади не буду. 
      
         Але яким чином ми можемо здолати цю безкарність? Україна оголосила себе демократичною державою, як би не хотіли, щоб цього не було, діти та онуки партійної номенклатури, яка взяла Україну в свої пазурі і ніяк не випускає сьогодні. Вони все ж були вимушені прийняти деякі законодавчі норми, які відповідають сучасному законодавству демократичної країни, а саме такий закон, щоб завжди у народа України був вихід в самому скрутному становищі - в момент узурпації влади людьми з антипатріотичними, антинародними, антинаціональними інтересами. Іноді буває тимчасова узурпація влади, яка йде на користь країні, такі випадки були в Чілі, в Турції та деяких інших країнах. Але ця влада, яка декларативно патріотична, а насправді краде у власного народу, це люди з ворожими намірами і тому сучасне законодавство завжди має якийсь план Б додаткового варіанту в критичні моменти. Народ України більшою своєю частиною, на жаль, є носієм ірраціональної ментальності, яка прищеплювалась колоніальними режимами, насамперед, це був російський царизм, російський більшовизм і сьогодні, завдяки впливу Росії, цей вже «свій» маріонеточний та колабораціоністський режим продовжує цю справу, хоч і декларує, що він антипутінський, а насправді багато бізнес - інтересів їх пов’язує з Росією. І тому народ наче й обурюється діями влади, але остаточно зрозуміти не може - що ж насправді діється. А насправді відбувається повна колаборація з головною загрозою - втратою української державності, але це не заважає цим людям звинувачувати інших в колаборації. Наприклад, я був звинувачений в загрозі державності, якщо я покажу вам свій американський паспорт, то ви побачите, що там стоїть штамп, який забороняє в’їзд в Україну як американському громадянину (як український громадянин я вільно в’їзджаю) з - за того, що я загрожую, на їхню думку, українській державності. 
      
      Нам треба закінчити з безкарністю, це розуміють всі, але багато людей не розуміють як це зробити. Багато людей пропонує збиратися під ВР і тиснути на депутатів, щоб ті приймали закони. Люди добрі, якщо вам треба давити на парламент України постійно, то це не парламент, це збіговисько дизфункційних груп людей, які взагалі щось не те роблять. 
      З цим треба щось негайно робити, а не ходити там і не стояти роками з плакатами. Давити можна, коли є відповідна реакція, коли є справжні демократичні процеси, тоді народ своїми діями демонструє свої вимоги і парламент реагує на це, приймаючи відповідні закони. 
      В Україні цього немає, це просто група людей, яким роздають в конвертах зарплату за їх послуги - голосування з порушенням законодавства, постійного натискання кнопок. Але чомусь при цьому багато людей вважають, що все одно це треба використовувати, що поліція стала краще, не настільки, як би хотілося, але все ж вона оберігає від хаосу, бо може хтось прийти і покарати поза державними органами, а це буцімто буде ущемлення ваших прав і свобод. 
Ці люди раптом стають докторами та професорами історичних наук і починають розказувати чим це може закінчитися, вони постійно порівнюють це з сталінськими трійками. 
      Повторюю випадок, який стався в Сан-Франциско, коли громада повісила на стовпах декілька поліцейських, мера та його заступників, а через п'ять місяців повторила цей «цирковий номер». Чому так сталося? Тому, що державний апарат не відреагував адекватно або вчасно на моменти, коли людей просто вбивали, або відбирали ранчо, або інший бізнес, коли поліцейські отримували надприбуток з казіно та публічних домів. І державна машина на це не відреагувала, відреагувала на це громадськість, і після цього державна машина не покарала громадян, бо громадськість має право так поступати тоді, коли цього не робить держава. 
      
      Нажаль в Україні свободи прописані в Конституції дуже декларативно, але вони все таки прописані. Україна після Другої світової війни є підписантом документу, де прописані права і свободи людини. Тому право на самозахист, право на справедливість української громади, навіть невеликої, ніхто не має права позбавити. І тому я не розумію таких собі «професорів - розумників», які починають розказувати про хаос, про махновщину, про сталінщину, чи ще щось. Їм треба йти назад в школу і вивчати все заново, а потім повертатися, і тоді ми будемо з ними дискутувати. 
      
      В методології, яку я пропоную, прийнято досвід трьох країн, які пройшли через дуже непрості періоди своєї історії, через дуже непрості проблеми і ці проблеми були вирішені досить успішно. Такою країною є Турція зі своїм знаменитим Ататюрком, який створив паралельні державні органи за кордоном. Його назвали зрадником, його звинуватили в тому, що він шпигун усіх розвідок, що він хоче зруйнувати державний устрій Турції, йому винесли вирок до страти. Але чим це закінчилося ми знаємо - Ататюрк прийшов до влади, висмикнув країну з середньовіччя і побудував зі своїми соратниками сучасну Турцію. Хто не знає - турецька армія на сьогоднішній день є найбільш багаточисельною сухопутною армією Нато на європейському континенті. Хто їздив відпочивати в Турцію, той побачив до чого може призвести свобода американської моделі бізнесу. 

      Наступне, що ми взяли за зразок, був досвід американської нації, яка в один день вчинила не дуже конституційно, бо Конституція на територіях американських колоній була британською. Це були колонії Британської конституційної монархії, де правив парламент і король. І ці люди в один прекрасний день, після введення нової поштової марки спеціально для американських колоній, яка була необов'язковою на британській території, сказали - «Давайте будемо закінчувати з цим, ніяких податків без того, щоб наші представники були в британському парламенті!». Британський парламент обурився і відмовив, король взагалі почав надсилати нові гарнізони солдат. Чим все закінчилося - всі знають. Ця молода американська нація після того, як здобула перемогу у війні, яка почалася в 1776 році в місті Філадельфія, в самому великому за населенням та розмірами з усіх англомовних міст західної півкулі, відчула якийсь дисонанас, начебто стали вільними, начебто відокремились від Британії, але продовжували жити за британською системою цінностей, законів і розпоряджень. 
      І що зробила та молода американська нація? Зібралися самі активні представники різних штатів і провели перший Континентальний Конгрес, до речі, теж за зачиненими дверима. 
      Вони на протязі декількох тижнів сперечалися, обговорювали, рвали і писали нові аркуші, але коли вони вийшли з приміщення, то оголосили Конституцію Сполучених Штатів Америки. На сьогоднішній день ця молода Конституція є найстарішою Конституцією в світі, яка діє! Це для тих, хто сьогодні розказує про Конституцію Пилипа Орлика! Тут має значення слово «діюча»! Тобто люди зібралися на Конгрес для того, щоб підвести легальну фундацію для своїх дій. 

      Третя країна, досвід котрої я використовував для своєї ідеї, є Ізраїль. Євреїв знищували системно. І найбільш системно це зробила машина Третього рейху. Це була нація людей, які постійно терпіли, вони дуже довго жили по принципу - заробив по правій щоці, підстав ліву, для того, щоб гірше не було, треба пристосуватися, комусь хабаря дати, до когось треба поклонитися. 
      Але нарешті, після знищення 6 мільйонів євреїв, про що признався у приватній бесіді Адольф Ейхман, один з архітекторів Голокосту, вони зрозуміли, що далі законослухняність і терплячість призведуть до повного знищення своєї нації. Вони заявили про право захищати свій генофонд. У них з'явилася можливість створити свою державу, свою могутню армію, але цього було недостатньо. Для того, щоб сталося справжнє народження нації, треба було покарати своїх катів. І саме для цього, а також для інших задач, вони створили службу, яку сьогодні всі знають під назвою Моссад. Доречі, дії Моссаду не завжди одобрювала світова спільнота. 

      Саме цей досвід я взяв за зразок і запропонував українському суспільству. І найбільш активна і раціональна частина цього суспільства відреагувала на мою пропозицію. 
      Буквально на «коліні» з кабіни фури було організовано Перший Національний 
      Український Конгрес, який, незважаючи на прогнози ірраціональних людей, відбувся. Ці люди розказували, що це просто чергова купка шахраїв, вони зберуть гроші та втечуть. 
      Конгрес пройшов досить організовано, була велика самоорганізація людей, колективне бажання досягнути результату для своєї багатостраждальної Батьківщини. Конгрес заклав юридичну основу для того, щоб нарешті почати закінчувати з ерою безкарності без допомоги державних структур, бо цієї допомоги не дочекатися. Повторюю для всіх ветеранів, активістів, націоналістів, небайдужих - російськомовних, україномовних, англомовних - від державних структур наведення порядку в Україні в тому сенсі, щоб була до закону повага, щоб закон був однаковий для всіх - не дочекатися тому, що державні структури, у яких є державна монополія на насильство, вже давно приватизовані. Вони виконують накази кучки людей, які використовують ці структури лише для своїх фінансових або політичних інтересів. 
      Прикладом такого є абсолютно дитяча заява Арсена Авакова, міністра МВС, до президента Порошенка у відповідь на те, що президентська фракція проголосувала не так, як хотілося фракції НФ, що він зніме охорону ВР. 
      Арсен Аваков діє протизаконно, бо поліція та Національна гвардія не є приватними арміями, як думає пан Аваков, і він не має права так ними розпоряджатися та порушувати державні функції цих організацій, одною з котрих є охорона державних будівель і функційності законодавчого зібрання. Доречі, Арсен Аваков не покинув свою посаду, коли прем'єр - міністр Арсеній Яценюк подав у відставку. Бо по законам демократичних країн, курс на які взяла Україна, разом з прем’єром у відставку іде весь Кабінет Міністрів. Арсен Аваков у відставку іти не збирався, до речі, це один із прикладів узурпації влади. 
      Ще один такий приклад, коли такі люди крадуть в українців гроші самим простим засобом - купив за 5 гр., продав за 5000гр., різницю поклали собі в карман, а також заплатили прокурорам та суддям, щоб ті не підіймали галасу. Це всім відомо. Тобто всім цим організаціям належить монополія на насильство, сюди відноситься також СБУ. 
      Доречі, хочу звернутися до СБУ, цю організацію не оголосили злочинною тільки тому, що в ній є люди, достатньо розумні та перспективні, хоча сама організація не дуже далеко відходить від злочинної організації МВС і є прямим нащадком КДБ, НКВС та ЧК. 
      Звертаюся до керівників середньої та вищої ланки СБУ, якщо ви почнете заважати діям прямого народовладдя або намагатиметесь продемонструвати, які ви вірні слуги антинародного режиму, то ми будемо змушені розглянути дуже детально про дії СБУ під час подій на Майдані. І коли ми іх розглянемо, я думаю що багатьом з вас буде тісно не просто на території України, а й на території планети Земля. 
      Тому я закликаю вас зберігати спокій, спокійно спостерігати за тим, як будуть розгортатися події і не вислужуватися занадто ретельно перед режимом. Це буде вам зараховано тоді, коли ми будемо розбиратися з участю СБУ в подіях під час Майдану, а також війни за незалежність на сході України. Ми будемо розглядати - хто кому яку ліцензію на торгівлю з окупантом роздавав та все інше беззаконня. Мова йде навіть не про здоров'я ваше, а про ваше життя, бо зрада під час війни буде каратися не судом, який у вас в кишені, а Трибуналом. Тому ще раз повторюю, я сподіваюся, що у вас буде достатньо здорового глузду саботувати, як мінімум, злочинні накази, та зберігати спокій. Все це буде, звісно, зараховано в майбутньому. 
      
      Тому, повертаючись до того, як можна знищити безкарність, для початку - Перший Національний Український Конгрес, який заклав для цього основу. 
      Зараз закінчився період прийому незначних додаткових поправок до тих доповнень до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України, діючого на даний момент, які були прийняті на Конгресі. Можна ознайомитися з цим законопроектом, в ньому введені поняття «тітуханства», «рейдерства», покарання відповідно за це, а також за інші корупційні злочини і, насамперед, злочини, які приводять до фізичних страждань або смерті людини, тому що ще з часів радянського союзу деякі державні посадовці не розуміють цінності життя українського громадянина. І ми ставимо собі задачу всіх цих людей в погонах навчити дуже швидко і ефективно, що до життя українського громадянина треба відноситися дуже обережно, а не так, як вони відносяться тепер. Саме Конгрес проклав цю юридичну платформу. 
      Багато людей можуть сказати: «Та ви там нелегітимні, та я теж міг на кухні таке зібрати». Але ви цього нічого не зробили, а ми зробили, ми звернулися до Конгресу США та урядів демократичних країн з тим, щоб вони або долучалися, або не заважали. Ніхто не очікує, що хтось візьметься робити роботу за нас, ми це будемо робити, не зважаючи на критику. 
      Бо люди, які дозволяють відбуватися незаконності щодня, є колаборантами цієї незаконності. Тому ваша думка для нас не має ніякого значення, бо якщо ви були в АТО і при вас везли контрабанду, і ви нічого не зробили, щоб це зупинити, бо вас налякало те, що сталося з «Торнадо», то ви є колаборантами цієї незаконності і ви не маєте морального права когось критикувати або роздавати вказівки. Бо хто виконує вказівки злодія, той теж є злодієм. Якщо ви несете хабаря в якусь державну установу у вигляді коробки рошенівських цукерок, то ви не маєте ніякого права нам розказувати про законність. 
      Бо цей бардак розвели злочинці та їх колаборанти у вигляді рабів, бо населення розділили на жандармів та рабів. Жандарми служать хазяїну, думають, що вони рабами ніколи не стануть. Вони не знають, що жандармів потім знову поділять на дві частини, одній частині скажуть - тепер ви ще кращі жандарми, а інша частина - це вже нові раби. А раби тягнуть свої ланцюги і тільки одиниці з них намагаються їх розірвати. Тому для того, щоб розказувати різним ветеранам бойових дій, активістам, лідерам різних політичних рухів і партій про те, що ми неправильно щось робимо, для початку треба мати на це моральне право. Щось казати мають лише ті люди, які не були колаборантами злочинного режиму. Наприклад, можна відмовитися давати хабаря і за це опинитися у в’язниці, як це сталося зі мною, коли мені було 25 років. Чомусь у 25 років в мене чорне було чорним, а біле було білим. Вибір завжди є, а от чи є сміливість, серце та душа - це вже інша справа. 

      Перший Національний Український Конгрес, який відбувся заради безпеки учасників і свідків злочинів державних посадовців, та їх колаборантів в Празі Чешської Республіки, прийняв доленосні рішення. 
      За основу - законопроект поправок до Кримінального процесуального кодексу та Кримінального кодексу України, де було прийнято рішення про відновлення смертної кари і проведення нового покарання у вигляді каторжних робіт, які можуть бути довічними. Конгрес оголосив ВР України дизфункційною, корупційною організацією, МВС - злочиною організацією, не просто колаборантом, а генератором та джерелом злочину. Прокуратуру України з усіма підрозділами та включно військову Прокуратуру 
Конгрес також оголосив злочинною організацією, генератором злочину. 
      Бо люди, які повинні слідити за виконанням закону, самі порушують закон і вважають це нормальним явищем. Були розглянуті питання - чи порушення закону є поодинокими випадками, чи ці злочини мають системний характер. Було доказано за три дні роботи Конгресу, що ці всі злочини мають системний характер. 
      Тому ці організації було оголошено учасниками ПНУК - злочинними організаціями. Ніхто з великих критиків ні на кухнях, ні в окопах, ні в наметах не зробили цього, це зробили справжні патріоти України, які зібралися для цієї мeти в Чехії. 
      Після того, як юридична група розгляне всі пропозиції по поправкам і прийме фінальну редакцію, яка не буде сильно відрізнятися від того, що прийняв Конгрес, бо це заборонено правилами Конгресу, це дасть юридичну основу для початку роботи Конституційно-кримінальної комісії, яка є альтернативою Прокуратурі, бо Прокуратура визнана злочинною організацією. 
      Тому ми не будемо звертатися в злочинну організацію для того, щоб злочинна організація покарала злочинців, це з здоровим глуздом не в’яжеться. Тому ми, люди раціональні, до злочинців звертатися для того, щоб вони покарали злочинців, не будемо. 
      Також не будемо займатися тим, що роблять деякі люди - ходять з пікетами до Прокуратури. Ми створюємо власну альтернативну Народну прокуратуру. Хтось може сказати: «Хто вам дав таке право?». Це право нам дала Конституція України, яка, незважаючи на всі свої недоліки, була написана і ратифікована під моніторингом західних демократичних країн. Конституція України дає народу повноваження в час, коли наступає момент узурпації влади або приватизації державних органів, які мають право на насильство. 
      В статтях 5 та 69 конкретно кажеться про методи прямого народовладдя в обхід державних структур, коли ці структури не відповідають очікуванням виборців або не виконують свої державні обов'язки, саме це розглянув Конгрес і прийняв відповідні рішення. Отже, легальна основа для закінчення ери безкарності з'явилася саме завдяки Конгресу і сміливим людям, які на нього приїхали. 
       
      Що відбуватиметься далі? Далі буде формування народної прокуратури під назвою Конституційно-кримінальна Комісія, яка буде органом слідства. Також перший етап слідства буде мати право проводити Таємний підрозділ, який є частиною ЗЧ УПА, крайовим командиром котрих є я, відповідно рішення Конгресу. Ці підрозділи є таємними, вони будуть на конспіративному положенні тому, що державні силові органи є злочинними організаціями. Фактично всі вони приватизовані і є приватними арміями. Тому ми вимушені переходити на конспіративне положення. Ми не є союзниками зовнішнього агресора Путіна, навпаки, ми є їхніми ворогами. 
      Підтвердженням цього є деякі пропагандистські заходи, які зараз створює Кремль, наприклад, шоу під назвою, співзвучною з нашим Українським Народним Трибуналом, який ми створюємо. Кремль вже почав кампанію по дискредитації цих процесів. Доречі, там сидять дуже розумні люди, які розуміють, що всі в Україні з цього цирку на площі в Лугандоні будуть сміятися і вони це зробили навмисно для того, щоб українці, які ще відносяться до категорії ірраціональних людей, порівнювали його з Українським Народним Трибуналом, який створюється за рішенням Першого НУК і щоб люди подумали, що це якісь близнюки, або це робить одна і та ж контора. 
      Розумні люди розуміють, що ті, хто закликає до встановлення перемоги народу над корупціонерами, хто закликає до того, щоб створити в Україні модель класичного американського капіталізму, є ворогами Росії та так званого «руського миру», який закликає зовсім до іншого Це робиться для того, щоб вводити в оману людей. 

      Що буде відбуватися далі? Далі буде формуватися Український Народний Трибунал. Цей трибунал буде розглядати подання на суд Конституційно-кримінальною Комісією результатів розслідування, виносити вироки - винна чи не винна людина, а також міру покарання. До нього будуть входити юристи, які будуть на нелегальному конспіративному положенні тому, що ці люди будуть вирішувати долю інших людей. І ті нелюди, які приватизували всю владу в Україні, признають це якоюсь незаконною діяльністю і будуть намагатися з цим боротися. Тому для захисту цих людей їх буде поділено на чотири групи. Буде відбуватися ротація і хто буде виконувати яку роль вирішуватиме генератор випадкових чисел. 
      Багато з вас це чує вперше і не розуміє що це таке. Генератор випадкових чисел буде вирішувати який юрист, за яким номером, в ролі кого буде виступати на наступний календарний місяць. Чи він буде суддею Українського Народного Трибуналу, чи він буде прокурором Конституційно-кримінальної Комісії, чи він буде в резерві, чи він буде адвокатом того, кого будуть судити. Комусь це може здатися дивним, але кожному підозрюваному буде назначатися два захисника. Хто де знаходиться, знати буде неможливо. Про це буде знати лише одна людина, яка буде працювати з генератором випадкових чисел і призначати номери. Всі ці люди отримають номерні знаки і за номером можна буде оприділяти в ролі кого ця людина є на даний момент. 
      Український Народний Трибунал буде мати, як мінімум, п'ять суддів для того, щоб простою більшістю можна було вирішити який буде вирок або виправдання обвинуваченого. Частина людей буде в резерві. Це зроблено для того, щоб в разі небезпеки з боку, так званих, правоохоронних органів, ці люди могли сказати, що в той час вони були в резерві. Бо людину можна звинуватити лише по конкретному доказу, або зібрати цих людей докупи, щоб можна було говорити про системність. 
Ці люди одне одного не знатимуть, вони знатимуть тільки номери, вони не будуть знати навіть імен підозрюваних, щоб не було ні симпатій, ні антипатій. Ці люди будуть знати тільки номер підозрюваного та факти злочину, здобутих розвідкою ЗЧ УПА, Таємною Екзек’ютою та Конституційно-кримінальною Комісією. 
      Ці факти будуть розглядати судді, матеріали справи, згідно сучасного юридичного права, будуть розглядати адвокати, які будуть назначені генератором випадкових чисел і після цього будуть відбуватися віртуальні засідання, де буде вирішуватися доля цієї людини. 

      Після того, як доля злочинця буде вирішена, справа дійде до покарання. Покарання будуть різними. Це можуть бути побиття батогами або палицями, може де-кому здатися це середньовіччям, але якщо людина скоїла не тяжкий злочин і вона може розкаятись в заподіянному, я думаю, буде достатньо не просто якесь вербальне попередження, а дати 20 палок чи батогів, ніж саджати людину на 3 роки до в’язниці, доречі у нас пока нема такої змоги саджати до в’язниці, а тримати людину в заручниках - це протизаконно. 

      Слідуючим покаранням за більш вагомі злочини, наприклад пограбунок країни в дуже великих розмірах, може бути довічне ув’язнення, розрахунок буде вестися за такою схемою - кількість награбованих грошей ділиться на мінімальну зарплату - це і буде кількість місяців покарання, іноді виходить така кількість, що людина відбуватиме покарання довічно. Це присуджується заочно і при зміні влади цей вирок буде приведений до виконання.
      
       І третій рівень покарання – це вища міра, бо в результаті війни, в результаті того, до чого довели цю країну, цю націю, цій країні загрожує небезпека втрати державності. І особливо тяжкі злочини, які призвели до фізичних страждань людей, до каліцтва або втрати життя українських громадян, скоєні людьми з використанням державних повноважень або колаборації державних службовців. 
      По таким кейсам, мені так здається, вироки будуть дуже серйозні і ці вироки будуть здаватися жорстоким, але справедливим покаранням. Ці покарання будуть виконувати підрозділи Таємної Екзек’юти. Ніхто це покарання відкладати не буде! Про вирок і покарання буде оголошено в момент виконання самого вироку. Це для того, щоб ці злочинці не встигали себе захистити - втекти або сховатися від покарання. Тобто громадськість буде дізнаватися про це уже в момент виконання вироку. 
      Це може комусь здається дуже страшним, але я нагадую, що в багатьох Штатах США, включаючи Аризону, в якій я мешкаю, вища міра - смертне покарання - існує по сьогодні. І це за набагато дрібніший злочин, до речі, ніж ті злочини, що деякі працівники МВС та інших державних структур, а також їх колаборантів у вигляді, так званих «титушок», дозволяли собі на території Україні за останні 10 років. Тому, щоб припинити з цим ганебним явищем - фізичним знищенням українців по лісах, по болотам, забиванням монтировками під під'їздом, коли активіст повертається додому, підпалами автомобілів, де гинуть люди, треба діяти досить чітко і жорстко, нажаль. 
      
      Коли якісь люди кажуть, що ми за те, щоб пролити кров, чи що насильство побудить нове насильство, то я можу сказати, що в цих людей просто збита шкала часових та географічних координат, ці люди ніяк не можуть второпати, що кров вже пролито. І першими цю кров пролили не українські патріоти та небайдужі люди, які збираюся з цим боротися, а цю кров пролили державні посадовці України! Вони її пролили на Майдані, пролили тоді, коли більше сотні людей викрали та вивезли в ліс і там закатували, вони її пролили тоді, коли купу бомжів викрали, вбили та кремували «під шумок», бо ніхто їх шукати не буде. 
      Вони її пролили тоді, коли використовували карети швидкої допомоги і везли людей в психіатричні клініки і деякі люди зникали, їх по сьогодні знайти ніхто не може. Тому з цим треба боротися! 
      Є два шляхи боротьби. Перший - сидіти, критикувати, обговорювати, мріяти і плакати кожного разу, сподіваючись, що якщо ми звернемося до злочинних організацій, то ці злочинні організації знайдуть, розслідують і покарають злочинців. 
      І є другий шлях, який пропоную я, організаційні моменти котрого затвердив Перший Національний Український Конгрес і який ми повинні, я вважаю, виконувати для того, щоб відновити справедливість в Україні і закінчити еру безкарності! Зухвалі злочинці, які отримали вашу довіру, розводять вас на чесному слові, бо ви їм даєте свою частку - цей маленький шматочок влади і вони набирають багато цих шматочків, отримують дуже багато влади і забувають про свої обіцянки та свої обов’язки. Тому народ повинен мати зворотній зв'язок, якщо треба, це повинно бути у вигляді дій бійців Таємної Екзек’юти.
      
       Зараз на території України, також згідно рішення Першого Національного Українського Конгресу(ПНУК), розгортаються штаби Української Національної Армії (УНА). 
      Повторюю для тих, хто не дуже розуміє: Українська Національна Армія до закордонних частин УПА ніякого прямого відношення немає! Я, як командир закордонних частин УПА, зараз займаюся за дорученням Конгресу організаційними питаннями по створенню мережі штабів Української Національної Армії на території України. 
      УНА не використовується в жодних акціях виконання вироків Українського Народного Трибуналу, вона не використовується в жодних провокативних або агресивних діях. Це є парамілітарна організація - народний резерв за прикладом Швейцарії, або деяких країн Балтії. Цей народний резерв формується насамперед для захисту від посягання на життя та здоров'я провідних активістів, які необов'язково мають входити в підрозділи УНА, будь-яких партії або організацій. 
      Вони формуються для допомоги сім'ям загиблих під час подій на Майдані та під час бойових дій на сході. Вони формуються для вишколу і навчання людей і перетворення цих людей з ірраціональних в освічених, логічних, розумних і раціональних людей. Будуть під егідою УНА створюватися школи критичного та логічного мислення, сучасної тактики бойових дій в населеному пункті, сучасних засобів допомоги та медицини і багато чого іншого, бо цього дуже сильно не вистачає зараз в Україні. Також такі підрозділи УНА потрібні для більш ефективного контролю під час президентських виборів. Зараз ми дуже ретельно вивчаємо всі засоби фальсифікацій під час виборів, відпрацьовуємо методи боротьби з ними фальсифікаціями, а також запобігання їм. Для цього нам потрібні людські ресурси. Нам потрібні підрозділи - загони Української Національної Армії - парамілітарної організації, вільної від політики. Ви можете бути членом будь-якого громадського об'єднання чи членом політичної партії, але якщо ви отримуєте наказ іти на виборчі дільниці і слідкувати там, щоб не було фальсифікацій, значить ви повинні це зробити, бо ви є членом парамілітарної організації, у вас є військове звання, починаючи зі стрільця і закінчуючи головнокомандуючим УНА. 
       Зараз я формую 5 штабів на території України, я не є головнокомандуючим, я є виконуючим обов’язки до того моменту, поки ми не зформуємо 5 штабів. Їх очолять командири груп. Я можу дати звання згідно Статуту ЗЧ УПА та УНА, я можу присвоїти звання до командира груп включно. Я не можу присвоїти звання, яке еквівалентне моєму, таке звання може присвоїти лише Конгрес. 
      Також Конгрес, скоріш за все це буде не другий, а вже третій, обере головнокомандуючого Української Національної Армії, якого повині обрати з командирів легіонів, одного з сьогоднішніх командирів груп, який проявить свою відданість справі, організаційні здібності, чесність і розум.
      Я залишаюсь лише командиром закордонного підрозділу УПА, який буде мати справу з закордонними правоохоронними органами, це якщо злочинці у владі почнуть звертатися з тим, щоб якось нашу діяльність припинити або щось зробити відносно цього.
      Тобто ви повинні зрозуміти, що Українська Національна Армія - це окрема структура, окреме командування і ніякого відношення УНА до якихось каральних дій УПА абсолютно немає і мати не буде. Правоохоронні органи України абсолютно не будуть знати хто ті люди, які входять до складу УПА. 
      Ці люди ніколи не будуть членами УНА. Я маю на увазі членів Таємної Екзек’юти або Конституційно-кримінальної комісії, або Українського Народного Трибуналу. Тому, шановні панове НКВС-ники, будь ласка, не переймайтеся, не треба нікого смикати і вести спостереження, там нічого не буде, за вашими мірками, нелегального. А якщо будете когось чіпати, то це може привернути увагу закордонних частин Української Повстанської Армії і Таємної Екзек’юти. Це я вам обіцяю! 
      Ми готуємося до зміни влади на народну, справжню, демократичну та прозору, при якій закон буде однаковий для всіх і буде диктатура закону. І тому зараз ми дуже уважно моніторимо діяльність всіх представників, так званих правоохоронних органів України та організацій, які вже оголошені злочинними. Організації, які ще не оголошені злочинними, теж дуже уважно моніторимо, бо потім нам треба буде з'ясувати досить швидко, хто є професіоналом, а хто злочинцем, хто залишається і іде на підвищення, а хто вдягає полосату робу і іде працювати на каторжних роботах, це в найкращому випадку, а якщо ваша діяльність призвела до смертей українців, то може бути набагато суворіше покарання! От тому 10 раз подумайте перед тим, як почати якісь дії, думаючи що тут якісь аматори, з якими ви швидко розправитесь. Ні, випадок вже не той і ви вже маєте справу не з ірраціональними людьми, для яких у вас будуть заготовлені кулі та долари, а з раціональними людьми, які дуже добре розуміють наслідки будь-якої колаборації з вами, будь-якої довіри до вас. Помилок «Лісника» - Олега Мужчіля робити ніхто не буде. Ніхто не буде розказувати: «Влада злочинна, вони всі виродки і топори та вила теж є зброєю», а при цьому співпрацювати з покидьками, які потім тебе зрадять, знищать і за вказівкою кремля в твоє тіло відправлять 27 куль! Ми дуже уважно все моніторили роками - хто приймав участь, хто відмовився бути співпрацівником СБУ після цього випадку, хто зробив свою чорну справу і вважає, що за це нічого не буде. Ми всіх вас знаємо, ви нікуди не подінетесь, тому я вам рекомендую зберігати спокій і готуватися до розв'язки, яка не за горами. 
       А ті, хто нам розказує, як нам треба вести боротьбу, хай подивляться, що сталося з Олександром Музичко («Сашою Білим») та Олегом Мужчілем («Лісником»). Обидва були справжніми патріотами України з палаючими серцями, і обидва стали жертвами вже постмайданної банди злочинців. 
      Якщо ми будемо вас слухати, то ми закінчимо в безіменний могилі, нас закопають як собак. І ви навіть не прийдете і не покладете квітів. Тому заспокойтесь, а хочете запропонувати свою участь, будь ласка. Великі «стратеги» розказують, що так не робиться, вони кажуть, що може треба створити якийсь загін і перевести його в ліс, обладнати якісь криївки чи боївки. Але я їм хочу сказати, що такого подарунка владі, як зібрати в одному місці чесних і сміливих людей, де за допомогою сучасних засобів, собак та гелікоптерів всіх цих людей переловлять та фізично знищать, ми не дозволимо. Ми пам’ятаємо подію в Мукачево, коли хлопці - добровольці приїхали на зустріч з Ярошем. Цих людей, кому вдалося втекти і добратися до АТО, після так званих перемовин, на сьогоднішній день нікого в живих не залишилося. Тих, кого ви бачили в інтерв'ю Громадського, яке вони брали в лісі, вже жодного з них немає в живих. Отже, залиште свої методи боротьби при собі. Вам ніхто не заважає створити свій власний партизанський загін, на кухні зібрати конгрес, проголосити будь-кого злочинцем і з ним боротися, а також продемонструвати українській нації результати і наслідки вашої боротьби, вам же ніхто не заважає це зробити. 
       
      Далі, люди, які мене дуже критикують, я так розумію суворі бійці з великим досвідом революційних перемог, за те, що я використовую соціальні мережі для того, щоб людям про це казати, пояснювати. Вони розказують, що я за допомогою соціальних мереж закликаю людей до вбивств. Дивіться, я розумію, що ви дуже «розумні», але є ще більш розумні люди, які оперують соціальними мережами, наприклад Фейсбуком. В цій мережі заклики до вбивств заборонені і якби я це робив, мої акаунти вже давним давно були б знищені, навіть без ваших скарг. Я ніколи не закликав і не закликаю до вбивств. Я закликаю до законності, до порядку і до справедливого, і якщо треба, то жорстокого покарання. 
      Бо вбивці людей, які вирішують, що вони тихо в кабінеті можуть домовитися, не Трибунал, не Кримінальна комісія, а саме ВОНИ і вбити людину за те, що вона заважає їх фінансовим потокам, або щоб щось в нього відібрати - це є кримінальні злочинці, яких по всьому світу або саджають довічно, або вбивають під час процедури страти, якщо хтось це не знає. 
      І Ташбаєв закликає лише слідувати світовому досвіду боротьби з такими злочинцями! Це все до чого я закликаю! Тому не треба придумувати за мене і вкладати в мій рот ті слова, які я ніколи не казав! Тобто до силового повалення державного устрою я не закликаю. Я не закликаю ні до яких вбивств, я закликаю до справедливого, може іноді жорстокого покарання вбивць - злочинців, людей, які полишили життя конкретного українського громадянина. 

      Чому я використовую соціальні мережі? Соціальна мережа на сьогодні - це є технологія, щоб долучити і достукатися до багатьох людей. Далі, через те що організація за кордоном є на конспіративному рівні, найбільша безпека людей буде в тому, якщо вони не знатимуть одне одного - це елементарні ази конспірації. І коли ці люди звертаються до мене з заявою приєднатися, після спілкування, подальшого виявлення здібностей і можливостей людини, ми будемо переходити на більш захищені канали зв'язку. 
      Ця людина захищена тим, що про цю людину знаю лише виключно я. Може потім, коли я знайду достатньо розумну, серйозну та підготовлену людину, цим буде займатися інша людина. 
      На сьогоднішній день гарантія безпеки всіх цих людей - це я! А не ваші ГО-шки, коли ви збираєте купу людей, де їх всіх обличчя фотографують і всіх беруть на облік, ваші сервера всі відкривають, ваші офіси під постійним спостереженням і прослуховуванням. 
      Вони всі вже є заручниками вашої дурості, коли ви кудись ведете, то вже служби повністю знають хто це такий, звідки і як його прижати, якщо треба. І потім 40 песиголовців в бронежилетах накидаються на одну людину, як це зробили з «Беком», і лицем в асфальт. 
      Ні, Ташбаєв цього робити не буде, бо Ташбаєв вважає, що за Україну не треба героїчно вмирати, за Україну треба героїчно карати! 
      Карати за Україну треба так - самим страшним для них методом, коли він пішов на унітаз і на унітазі залишився. Ось чого вони бояться! Вони бояться, коли не знають звідки і хто до них прийде. Оце у них паніка, оце у них страх! А коли ви ГО-шкою своєю зібралися і натягнули ці плакати і пішли по вулицям міста, а навколо вас спецпризначенці в формі і цивільно нишпорять і всіх фотографують, то цього методу вони не бояться. 
      Але більш за все вони боятимуться, коли знатимуть, що кара неминуча, і саме це стане першим кроком для того, щоб перетворити українське суспільство, Україну як державу в щось серйозне, що буде визивати повагу ворогів, що стане запорукою пасивної безпеки. Пасивна безпека - це коли нападати бояться, бо знають, що за це будуть серйозні наслідки. 
      Тоді Україна стане квітучою державою і тоді почнеться справжнє відродження Нації, коли людей, яких ірраціоналізмом розвели по різним таборах, когось зробили підлабузником влади (це так звана «бірюковщина»), когось зробили плакальщиком, який теж підлизує частково владі (так звана «кас’яновщина»), когось зробили філософом російськомовним, який буде розказувати про те, як все погано, при цьому нічого конкретно не пропонуючи, ну лише якісь загальні слова про об'єднання (так звана «ксантопульщина»), коли будуть людям розказувати, що ось - ось «Анаконда» задушить Путіна та його «бензоколонку» (так звана «пономарьовщина») і багато інших прикладів ірраціонального руйнівного мислення, яке не дозволяє українському суспільству стати монолітною українською нацією, де Україна понад усе. 
      А Україна - це є життя, добробут, рівний шанс на досягнення щастя та право захищати зі зброєю в руках свою честь, гідність, життя та здоров'я кожного окремого законослухняного українця. Такою я бачу Українську державу, українську націю з моїми соратниками та побратимами! 
      І ми всього досягнемо! І досягати ми будемо це не вашими методами, які ви пропонуєте, але не можете продемонструвати результати застосування всіх ваших порад і методів. Дехто дає поради що треба робити, щоб ворог не пробрався в наші ряди. 
      Щоб ворог не потрапив в наше середовище, є таке просте словосполучення, розумні люди можуть дізнатися, з яким не може навіть впоратися ФБР, ЦРУ та хто завгодно! Організація називається MS-13. Підіть, повчіть як в цю організацію можна потрапити.

      Далі «розумники» кажуть, якщо до мене в результаті всього, що відбувається, не прийдуть з ЦРУ та ФБР, то тоді в них будуть питання до мене. 
      Так от – невігласам та когутам репаним – пояснюю. ЦРУ - Центральне Розвідувальне Управління США має юрисдикцію виключно за межами США. Також вони мають юрисдикцію в своїх «Safe Houses» - розкиданих по всій країні і по всьому світу. І також вони мають юрисдикцію на території центру управління в Ленглі, штат Вірджинія. 
      До речі, мені в свій час казали, що я був третім за історію ЦРУ українцем, якому було дозволено взагалі там з'явитися. Спитайте будь-кого з ваших «великих політиків», що можна потрапити в Пентагон, можна потрапити в «Congress Building», але в штаб - квартиру ЦРУ в Ленглі потрапити неможливо. 
      Тому, якщо за мною не прийде ЦРУ, я вас дуже прошу, «грамотії великі», не треба казати що у вас тепер до мене питання з цього приводу, бо ЦРУ на території США немає абсолютно ніякої юрисдикції, і ЦРУ не є караючим органом, хто цього не знає. Це ви начиталися радянської літератури. 
      ЦРУ виключно займається «collection and analysis of information» (збором та аналізом інформації – прим.). Для того щоб «policy-makers» (політикам – прим.) її надати, щоб вони зробили найкращі рішення в інтересах Сполучених Штатів Америки. 
      Будь-якими злочинами на території Сполучених Штатів, протекторату у вигляді деяких островів та всіх американських серверів, що є теж їх юрисдикцією, займається Федеральне Бюро Розслідувань. 
      Коли ФБР отримає інформацію від українських можновладців з приводу якогось там лідера, якоїсь там фактично «терористичної» організації, яка загрожує безпеці України, ну вони там сядуть і по-радянськи напишуть такого великого листа, це я вам розказую як буде. То добре, якщо цей лист не відразу потрапить до сміттєвої корзини, а потрапить до керівництва ФБР. 
      Керівництво ФБР подивиться хто написав цього листа, побачать що там є Арсен Аваков, очільник МВС, або очільник іншого відомства, наприклад, СБУ і піднімуть мій файл, прикріплений до мого порядкового номеру платника податків, і подивляться історію людини, де буде сказано, що ця людина отримала політичний притулок, що її переслідували в Україні в 90 - х роках, ця людина є законослухняною і 20 років чи більше мешкає на території США, не порушуючи закону. 
      Далі вони побачуть те, що в 2010 році цьому громадянину США було дозволено повний доступ до стратегічних об'єктів США, для цього він пройшов спеціальну додаткову перевірку на благонадійність, потім вони подивляться файли, де буде видно ще одну перевірку на благонадійність, вона сталася в 2015 році, коли була реакція державного Департаменту США на офіційну заяву очільника СБУ Валентина Наливайченка на те, що я є «агентом кремля» або його поплічників на сході України. 
      Через це три різних агенції мене перевірили ще раз, тому що держдепартамент не може давати дипломатичну ноту протесту, якщо не перевірить людину, бо людина і справді може бути шпигуном, і тоді держдепартамент буде в дуже незручному становищі. 
      Тому Ташбаєва перевіряли по трьом різним напрямкам: FBI (Федеральне бюро розслідувань), NSA (Агентство національної безпеки, - агентство криптологічної розвідки США) та U.S. Department of Homeland Security (Міністерство національної безпеки США). Три різних організації з мультимільярдними бюджетами перевірили кожну трансакцію на кредитних картках, кожного електронного листа, який я колись відправляв або отримував, кожну телефонну розмову, все було перевірено. 
      І зв'язків з російською розвідкою або якимось там ЛНР – ДНР, цими алкоголіками, знайдено не було. 
      Після цього надали дипломатичну ноту протесту, відповіді на котру МВС України та Міністерство Закордонних Справ не дали. Замість цього вони зробили те - що вони роблять завжди перед західними партнерами – тобто обісралися.
      І на оце все подивляться люди з ФБР, вони всі знають, яке є керівництво України корумповане, подивляться хто там що зробив. 
      І вони Ташбаєву, американському громадянину Russel L. Tash, навіть не подзвонять. Вони не те що до мене не приїдуть, не викличуть, вони навіть мені текстовий меседж не відправлять, вони просто візьмуть цей папір і викинуть в сміттєву корзину, і будуть спостерігати далі. 
      Навпаки, цим зверненням український уряд приверне увагу американських посадовців до нового руху, який заявляє, що ми нікого чекати не будемо, ми є патріотами України та нащадками славетних воїнів УПА. Ми будемо боротися з ворогами української нації! 
      Американці з цього моменту, знаючи про історію закордонних частин ОУН, звернуть увагу на ці закордонні частина УПА і будуть дуже уважно це моніторити, і якщо цей рух набере обертів, а ми одразу заявляємо, що будемо повністю співпрацювати з американськими правоохоронними органами будь-якого рівня, так як вони заслуговують найбільше довіри, і вони побачать, що цей рух набирає силу, тоді американці можуть навіть зробити рішення про те, щоб на цю силу поставити свої ставки і допомогти цьому руху прийти до влади і нарешті вирвати Україну з цих лап у вигляді «неосовка», у вигляді «руського миру». 
      Це може статися! І це є шансом, адже зараз американці ні на кого не ставлять, бо нема на кого - одні корупціонери, продажні олігархи та їх служаки. 

      Я вам, друзі та не дуже друзі, зараз пояснив нашу методику, нашу стратегію, наші кроки в цій боротьбі, промірковані, «не висосані з пальця», не придумані на кухні, не придумані там під час якоїсь емоційної відповіді на чийсь пост чи ще щось. Все дуже чітко, системно, бо ми повинні вчитися системній роботі. Буде дуже багато навчальних класів. Хтось може не побачити одразу результати. Не забувайте, що в нас є ще висунутий Конгресом з 12 претендентів єдиний народний кандидат в Президенти України. 
      
      Я хочу, щоб люди зрозуміли, що за словами Ташбаєва все ж таки стоїть системний підхід, знання, і навіть досить далека стратегія на міжнародному рівні. Я хочу, щоб ви зрозуміли, яким є цей шанс! Але, якщо ми погодимося в черговий раз на якісь «розводняки» або пропозиції політичних імпотентів та банкрутів, то Україна знову програє. До них, на жаль, я повинен віднести навіть Майкла Саакашвілі – людину, яку постійно підтримував. Я дуже його поважаю як реформатора, як політика, я підтримую кожний його крок, але те, що зараз робить Майкл, не підлягає логіці, він знову «лягає в ліжко з дияволом», бо він вже раз ліг, коли він погодився стати губернатором Одеської області. 
      Вони себе називають «демократичними силами», а я б назвав це «імпотентними силами», бо те, що вони зараз роблять, не приведе до Перемоги, я впевнений, що в них ресурсів на це немає. 
      Але вони всіх людей могли б згуртувати, показати альтернативу цим всім кандидатам, цим всім рабиновичам, ляшкам, порошенкам, оцій всій мерзоті. 
Протилежним полюсом яким є - єдиний кандидат від народу - Іван Бубенчик. 
      Зараз ці люди залишаться на середині дороги, такою «золотою серединою». Вони скажуть: «Ми демократичні сили, давайте мирним шляхом, давайте почекаємо еволюції і все таке інше». 
      Ці люди так і залишаться на середині шляху, придумати вони нічого не змогли, вони навіть взяли нашу ідею - «праймеріз». Зараз ви будете дивитися на Лізу Богуцьку, яка бігала в СБУ в 2015 році, щоб обов'язково зараарештували і нейтралізували провокатора Ташбаєва. Ця жіночка має прекрасну освіту, дизайнер, але її ірраціональність, ці наслідки совковості, на жаль, змусили її агітувати за Порошенка, якщо хто забув. Як і Ксантопулос. Це були її слова: «Порошенко - це благословення для України». Це зараз вони кажуть інше.  

    А я вам пропоную прислухатися до тих, хто свою думку не міняв і казав всі ці роки одне і теж. З Порошенко я розібрався дуже швидко, мені було легше, я був людиною з раціонального суспільства, одразу побачив брехуна, корупціонера, людину, яка 15 років при всіх цих злочинних попередниках чомусь ставала все багатшою і багатшою. 
      Мені дуже жаль, що багато людей думають ірраціонально! Цією ірраціональністю був вибір Порошенка в 2014 році. Люди керувалися емоціями. Пам'ятаєте? « Він англійською мовою розмовляє!» - це що аргумент? «Він же ж бізнесмен, та в нього є достатньо грошей, йому вже більше не треба - тепер він про Україну буде думати!» - це аргумент? «Та треба в першому турі, бо Путін нападе!» - це не рабство?

      Я дуже хочу, щоб ми донесли до людей ідеї раціоналізму! Що треба обирати людину, яка не просто словом або обіцянками, або красивим етером сподобалась, а яка може дуже лаконічно, простою мовою, не «навороченою» відповісти вам на питання, в якої нема трьох дипломів куплених. 
      Але яка є людиною дії. Самий головний дефіцит в рисах характеру українських президентів – порядність, чесність, безкомпромісність, вміння відчувати біль інших людей, вміння бути захисником цих людей, вміння бути захисником студентів. 
Не те, що ти виліз, падло жирне, на грейдер і сказав: «Не провокувати!». 
      А те, що коли треба, то взяти знаряддя самозахисту на Майдані і почати захищати студентів. Не те, що коли президент поїхав на фронт, то його охороняв батальйон, поки він їв черешні і всі обстріли зупинились, бо «Я - пан Порошенко приїхав на передову!». 
      Ні! Достойний бути президентом той, хто зі зброєю в окопах відкриває ці консервні банки і сидить там з побратимами, захищаючи свою країну! Такий повинен бути Президент! 
      Люди звикли, що це має бути якийсь цар, який прийде і все змінить. Ні! Він своєю порядністю і чесністю повинен забезпечити роботу команди по перетворенню України в сучасну країну. 
      Команди, яка почне, можливо ще до виборів, карати справжніх злочинців. Команди, яка не словом, а ділом буде доказувати свою ефективність. Команди, яка не просто розводить критику, або каже «я на кухні міг би щось зробити», а робить! Команди людей, які знають як повинно виглядати достойне життя. Команди людей, які знають яка важливість озброєння населення, бо якщо населення має право на зброю, то в такій країні неможлива тиранія, в такій країні неможливий «сталінізм», в такій країні неможлива тиранія правоохоронних органів. 
      Ось якою повинна бути ця Людина! Обирайте правильну Людину для правильної посади з правильними якостями! А не чергове «балабольство» якихось незрозумілих демократів. Бо серед них є начебто і нормальні люди, але в мене питання: « Яким чином, за який кошт в тебе існує партія при корупціонерах і так довго, при цьому не здобувши фактично ніяких результатів. 
      Вся ця відірваність від народу так званих «демократів» дуже і дуже насторожує. 
      
      Так що давайте, незалежно від партійної приналежності, незалежно від того, яким ви вважаєте повинен бути правильний шлях розвитку України, почнемо з того, що треба зробити в будь-якому випадку - це завершення ери безкарності для справжніх кримінальних злочинців, які захопили Україну в свої руки!

      Дякую за увагу!

Початок: Фундація методики боротьби

Джерело: Методика очищення України від наволочі.

Медіа

Остання зміна: Понеділок, 03 грудня 2018 18:18

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C