Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Звернення до українського суспільства - відносно необхідності проведення Першого Національного Українського Конгресу». Rustam Tashbaev. 13.03.2018

  • Опубліковано в Статті
Звернення до українського суспільства Звернення до українського суспільства

До майбутніх делегатів та всього українського суспільства

      Шановні українці, я звертаюся до вас, як до нації. Нації, яка потерпала від лиха дуже багато століть, як до нації, яка завжди заявляла на весь світ, всім своїм сусідам, що ви є незалежними, вільними людьми!

І цей дух волі, цей дух незалежності завжди намагалися знищити ті, які завжди дивилися на територію України, на українські багатства, як на об'єкт насильницького пограбування і загарбництва. І для того, щоб це робити, їм треба було зламати дух українців, їм треба було зламати волю до спротиву. А в останні роки ми бачимо, що не тільки закордонні чужинці прийшли грабувати Україну, в них навчилися, навіть «свої», це робити. І роблять це також дуже вміло. Ми бачимо багато несправедливості, ми бачимо багато лиха, ми можемо про це розмовляти, розводити філософію чому саме так ми живемо. Всі погоджуються з тим, що саме це лихо постійно з нами, постійно ця нещасна доля, постійно треба чомусь плакати і жалітися на те, що щось відбувається не так.

     Розібратися в цьому дуже просто. Люди з дуже поганими намірами щодо вашої долі, щодо того багатства, яке належить вам, щодо волі, яка також належить вам, використовують будь-які засоби, щоб вас цього позбавити. Цим людям байдуже до ваших прав і до ваших побажань. Ці люди злочинці! З цими злочинцями нам треба щось робити!

      Всі питають - що робити!? Всі готуються до якихось дій, всі кажуть про якісь радикальні засоби боротьби, але нічого працювати не буде, якщо для цього не підвести легальну основу. Нічого працювати не буде тому, що всі намагання всередині цієї системи щось побудувати і посадити зелені паростки нових рослин будуть знищені цією системою. Бо ці люди контролюють монополію на насильство, ці люди приватизували державу. Державні повноваження, надані їм народом, вони використовують лише на свої приватні цілі і народ втрачає кожного разу, коли приймає участь у виборах і сподівається, що, нарешті, все буде добре. Бізнесмен, фермер, поліцейський, працівник - всі сподіваються, що прийде цей президент і настане нове життя, нові правила і ми отримаємо свою гідність. Але цього нічого не стається тому, що Україну захопив олігархат, який продовжує контролювати всі аспекти політичного життя і всі гілки влади.

      Державна влада в Україні поділяється на три гілки - законодавчу, виконавчу і судову. Законодавча - це є Верховна Рада України. Вона повністю корумпована! Я не думаю, що у когось знайдуться якісь аргументи, які б засвідчили, що вона є дієздатною. Вона не є дієздатною. Ми бачимо постійне порушення регламенту роботи, що є порушенням Конституції і є злочином. Ми бачимо постійно, що є якісь змови, таємні закулісні переговори і все таке інше. Це не та робота, яку повинен робити парламент. Парламент повинен бути прозорим, він повинен демонструвати волю народу, волю тих, хто обрав своїх представників для того, щоб керувати своїм життям, для того, щоб керувати своїм шляхом для досягнення щастя. Ця гілка влади приватизована!

      Виконавча гілка влади - це є президент, прокуратура, слідчі органи та силові структури. Всі ці компоненти виконавчої гілки влади є приватизованими. Президентом став один із олігархів. Він належить до команди цих людей. У Президента з ними свої, якісь незрозумілі, відносини, він постійно плутає державні і приватні інтереси. Він постійно бреше, порушує Конституцію, він не позбавився статків і бізнесів, які він не має права мати за будь-якої демократичної Конституції в будь-якій демократичній країні. Ця людина не є щирою, чесною. Результатом його діяльності є те, що люди відчувають несправедливість у своєму повсякденному житті.

      Прокуратура теж повністю корумпована! Прокурори їздять на дорогих автівках, які вони оформляють на своїх родичів. Слідчі органи працюють за вказівками і телефонними дзвінками від можновладців. Це не є нормальною природною функцією слідчих органів виконавчої гілки влади. На що здатна поліція і нацгвардія продемонстрував Беркут в 13-14 роках. І ті, хто вважає, що дуже щось сильно змінилося, хай краще придивляться і побачать, що не змінилося нічого. Тоді, в 13-14 роках, вони боялися народного гніву, а коли побачили, що народний гнів приспали, почали повертатися і реставрувати саме той державний устрій, який їх дуже сильно задовольняє. І зараз ми маємо ситуацію, коли маленьку групу людей, так званих «вибраних», це задовольняє, а більшість населення - ні.

      Багато людей їде за кордон, залишаючи свою Неньку. Тобто до пограбунку матеріального додається пограбунок моральний та інтелектуальний. Ці люди залишають Україну і вони вже є частиною політики, економіки і, навіть, збройних сил зовсім інших держав. Цей процес треба зупинити! Всі розуміють, що країна йде до краху. Можна багато разів робити якісь голослівні заяви, казати, що все нормально, але позитивних змін ви не дочекаєтесь! Країна йде до краху насамперед економічного, тому що ті реформи, ті нові підприємства, які з'являються, той невеликий зріст економіки не може наздогнати відсоток щорічної девальвації долара. Економіка тримається штучно, за рахунок траншів зарубіжних країн.

      В Україні існує дві економіки. Одна, більша частина, є тіньовою. І ви це прекрасно знаєте. Тіньова економіка може в деякій мірі влаштовувати тих, хто працює і заробляє гроші, але саме вона б'є по найбільш знедолених прошарках населення. Саме малі діти та люди похилого віку страждають від того, що бюджет держави не отримує цих коштів і не направляє їх тим, хто цього потребує для підтримання більш-менш сучасного рівня життя. 40% населення України знаходяться за межею бідності! Ще більшим є цей відсоток у порівнянні з межею бідності в США або в Європі. Бізнесмени пристосувалися якось виживати і це виживання обов'язково включає в себе хабарі, відкати, якісь корупційні схеми. Це все неправильно! Всі знають, що це неправильно, всі знають, що треба все виправляти. Але як це змінювати? Сподіватись на те, що олігархи самі це змінять? Це просто безглуздо! Сподіватись на те, що ми змусимо їх це зробити, вийшовши на марші? Але це безглуздя! Воно продовжується ще з часів Помаранчевої революції або, навіть, раніше. І результат цього безглуздя каже сам за себе! Щоб не намагалися зробити, все повертається туди, звідки почалося.

      Єдиним суттєвим засобом, є демонстрація справжньої сили, не просто сили громади, а справжньої сили. Всі державні органи, які є корумпованими, приватизованими, які не відповідають волі народу, які не збираються звітувати народу України, потрібно позбавити монополії на насильство! Таку дію може зробити лише альтернативне Законодавче Зібрання народу України! Такою альтернативою для продажної і повністю корумпованої ВР України є Перший Національний Український Конгрес! Його треба зібрати за кордоном тому, що на ньому буде багато свідків корумпованості влади. Тому що, деякі органи влади є, за всіма критеріями, злочинними органами, де не просто якась окрема особа робить злочини, таке може бути де завгодно в світі, ні, це коли повністю вся організація заточена на те, щоб позбавити людину права на життя, права на здоров'я, права на власність, права на гідність. Ці свідки повинні бути на цьому Конгресі! Багато з них були вимушені залишити терени України, бо їхньому життю і життю їхніх близьких, дітей і жінок загрожувала небезпека. Вони зараз розкидані по всьому світу. Ми повинні всіх їх запросити на Конгрес!

      Ми повинні запросити людей, які є свідками подій на Майдані, які можуть свідчити про те, як державні органи, саме державні органи робили злочини проти людей! Ми повинні знайти свідків, які можуть щось засвідчити щодо викрадення більш ніж 130 людей з Майдану, яких вбили і закатували подалі від чужих очей, щоб суспільство цього не бачило. Ці всі злочинці не покарані! Покарання нема! Як би вам не подобалися так звані реформи, яким би у вас не був оптимізм, але факту того, що ніхто не покараний за злочини на Майдані, ніхто не може заперечити.

      Нам треба створити паралельні органи, нам треба створити функційний дієвий механізм покарання злочинців! Саме Перший НУК є тим засобом, тією чарівною формулою, яку всі так чекають! Бо Перший НУК збирають представники різних політичних напрямків, різних територіальних одиниць України, різних прошарків населення і можуть висловити свою волю, водночас не порушуючи Конституції України. Декілька статей Конституції України присвячені тому, що народ може здійснювати своє право на владу не лише через державні органи, але, також, прямими діями народовладдя. Перший НУК є такою дією! Чому за кордоном? Це повинно бути зрозумілим, бо учасників цього зібрання і свідків злочинів злочинних організацій можуть переслідувати, утискати, або, навіть, фізично усувати.

      Конгрес повинен розглянути кілька питань. Перше питання - це питання про злочинність і дисфункційність влади, про необхідність створення паралельних структур. Це треба зробити обов'язково! Нам треба розглянути діяльність державних структур за останні 10-15 років і знайти ознаки того, що ці структури не працювали на благо народу, вони перетворилися на приватні структури, якими керують нечесні люди. Ці люди узурпували владу на очолюваних ними підприємствах та установах, і, коли вони утворюють з себе єдину команду, то це вже має ознаки злочинного угрупування. Ми повинні почути свідків, проаналізувати цю ситуацію і прийти до висновку, що, якщо ми маємо справу зі злочинними організаціями, то в такому випадку народ України має захищатися, щоб, нарешті, революція Гідності прийшла до свого логічного завершення.

      Також, паралельно, на цьому Конгресі ми повинні розглянути і провести дебати і конкурси та відібрати єдиного кандидата від Конгресу на президентські вибори 2019 р. Ми, на жаль, повинні для цього використовувати цю систему, яка на даний час діє в Україні. Ми не можемо все зруйнувати в одну мить і побудувати чудо- державу на цьому місці. Ми повинні використати своє право обрати свого президента, нам потрібно розірвати це замкнуте коло, в якому олігархи ставлять своїх кандидатів або, навіть, самі займають цю посаду. Від виборів до виборів ми отримуємо одних і тих же, ця карусель безкінечна. Нам треба всім разом зібратися і вибрати таку людину, яка буде відрізнятися від попередніх президентів. Для цього громади і організації повинні висунути своїх кращих кандидатів для розгляду претендентів на висунення єдиного народного кандидата від Конгресу на президентські вибори 2019 р. методом праймеріз, конкурсу, дебатів, вислуховування кожного претендента з його програмою і баченням врятування країни від краху. Тому закликаємо всі організації в Україні, які мають будь-які амбіції прийти до влади і зробити цю країну сучасною державою, прийняти участь у цьому Конгресі!

      Всіх інших людей закликаю- поширюйте інформацію, розмовляйте з людьми, розносьте інформацію про ідеї Конгресу! Багато з вас готові взятися до зброї, готові вступити в боротьбу, багато з вас знають, що таке несправедливість і хочуть відновити справедливість. Багато людей, які працюють в СБУ, поліції прекрасно розуміють ці недоліки системи і до чого вони ведуть. Вони чують і бачать ці злочинні накази, бачать тіньову діяльність за лаштунками офіційної діяльності правоохоронних органів. Ми хочемо побудувати сучасне суспільство щасливих людей! Я звертаюся до цих людей! Не виконуйте злочинних наказів, саботуйте злочинні вказівки, розкривайте брехню, доносьте правду до людей, розповідайте людям. як вам приходять вказівки на телеканали кого з людей показувати, а кого ні. Розкажіть, як вам приходять вказівки писати брехливу статтю проти Конгресу, про організатора цього Конгресу, про якусь руку Москви. Всі ці інструменти вони використовують лише для одного - для легальності вашого пограбунку! Вас грабують, прикриваючись Конституцією України, грабують всіх без виключення - працівників правоохоронних органів, бізнесменів, пересічних громадян, прикриваючись законами України. І ті люди, які стоять на захисті цієї системи, роблять дуже велику помилку. Завжди треба думати про те, що у випадку втрати працездатності чи потурбується про вас ця держава, який у вас буде соціальний захист, які будуть перспективи, як буде забезпечена безтурботна старість. Подумайте про це!

      Якщо ви це зрозумієте, то зрозумієте і те що я кажу. Перший НУК вислухає свідків, це буде «Нюрнберзький трибунал» українського народу, він вислухає свідків і він визначить- які організації в державі мають статус легальних і підзвітних народу, а які повністю відійшли від своєї функції для чого вони були створені і є лише інструментом пограбунку такої великої нації. Ми, обов'язково, на цьому Конгресі приймемо рішення про позбавлення цих державних структур монополії на насильство, тому що вони використовують це насильство не для захисту інтересів держави, не для захисту інтересів нації і окремо взятого громадянина, вони використовують це лише для своїх приватних фінансових інтересів. Ми бачимо дуже багато прикладів, коли справжні злочинці, агресори або колаборанти агресора відпускаються безкарними і коли людей дуже жорстоко карають лише за те, що в них є альтернативний погляд на розвиток держави, лише за те, що вони вказують на корупцію, або перейшли дорогу тіньовій оборудці. Ми на Конгресі повинні легально, перед очима світової спільноти, покласти цьому кінець! Це буде лише перший крок!

      Ніхто не повинен очікувати, що наступного дня після Конгресу в Україні настане, так зване, світле майбутнє! Цього не станеться! Але Конгрес дасть нам легальні важелі для створення силових структур, які на першому етапі, можливо, будуть на нелегальному, таємному, конспіративному положенні. Такі реалії! Бо будь-який спротив, до якого ви закликаєте іти чесно з відкритим обличчям проти влади буде перегороджено кордонами «космонавтів» і «тітушок» в балаклавах з кийками та арматурою і ви не дотягнетесь до тих, хто є очільником цієї корупції. Ви просто будете фізично знищені! Тому це є, на мій погляд, дієвим засобом здолати цю криваву злочинну систему. Ми будемо намагатися зробити це якомога меншим насильством, бо ми цивілізовані люди. Але першою пролила кров ця влада, коли вбили і відрізали голову журналісту Гонгадзе і адекватного покарання нема до сьогодні, а медаль Героя не є адекватною відповіддю на те, що сталося. Кров пролилася і на Майдані! Пройшло чотири роки, але ця кров ще не змита, і всі ці криваві сцени у людей перед очима! Ніхто не покараний! Вони перші пролили кров, то може треба подумати, як нам, нарешті, здобути це світле майбутнє не великою кров'ю сотень кращих представників нашої нації, а може маленькою кров'ю справжніх злочинців, справжніх катів та вбивць, які катують людей в застінках за високими мурами, які вивозять їх вбивати подалі від людських очей. Може це неправильно? Може вже пора закінчити ганебну практику вмирати за Україну? Може треба почати практику вбивати за Україну? Нехай страждають і нехай будуть покарані злочинці! Чому повинні бути покарані і повинні страждати чесні принципові люди? Почалося з Гонгадзе і зараз ми знаємо ці сенсаційні справи проти активістів, їх просто фізично знищують і потім пояснюють, що це якісь побутові розборки і що ці державні структури і органи не мають до цього ніякого відношення. Але чомусь це стається з тими людьми, які втрутилися в якісь тіньові оборудки, або потоки пограбування української нації. Ці люди знаходяться в категорії дуже високого ризику для їхнього здоров'я та життя. Давайте з цим будемо закінчувати! Запам'ятайте! Негідники розуміють лише ту мову, якою вони розмовляють з вами! Вони з вами розмовляють мовою насильства! Давайте з ними почнемо розмовляти тією ж мовою! Але не такими методами, які пропонують дуже багато мрійників і утопістів. Вони кажуть про те, що ми візьмемо і відкрито на них підемо. Повторюю! Винуватців ви, навіть не побачите, ви до них, навіть не зможете дотягнутися, вони ховаються за шеренгами поліції особливого призначення, яке на 80% складається з працівників колишнього Беркуту та тітушок. Поліція вас буде зустрічати перед об'єктивами камер, а тітушки з арматурою будуть вами займатися поза цими камерами. Прошу всіх подумати над тим, що я сказав! Ми запрошуємо свідків, які можуть свідчити про те, як державні органи були застосовані для того, щоб хтось з вами звів свої рахунки! Свідки нам дуже потрібні!

      Я звертаюся до всіх країн! Українці - це велика нація! Нас дуже багато по всьому світу, ми є глобальною силою! Ми не етнос, який проживає на території, де багато чорнозему і який може будь-хто ображати! З цим повинно бути закінчено! Ми є глобальною силою і ми повинні, за допомогою цього Конгресу, створити український Моссад, аналогічний ізраїльському Моссаду! Ми повинні створити служби, які пильним оком будуть дивитися за злочинцями, щоб ті були змушені, інколи силою, повернутися в легальну юридичну площину. І вже тоді, ті оптимісти і ті люди, які прагнуть мирно вирішувати всі ці питання, можуть взяти у нас прапор цієї боротьби і на рівних шансах і правах здолати і перемогти цю систему. Але все має початися з того, що з ними треба почати говорити на їхній мові, яка їм дуже добре зрозуміла. Мова насильства, яку вони використовують до вас! Тільки Конгрес може зробити це легально, як мінімум в очах міжнародного суспільства! Будь ласка, всім треба долучатися і обговорювати це в своїх громадських організаціях, своїх політичних партіях, своїх політичних течіях! Українці повинні своєї хазяйновитою розсудливістю зрозуміти що краще - чи іти з прапорами на кийки та з дерев'яними щитами на вогнепальну зброю, чи зробити так, щоб вони, навіть не могли зрозуміти звідки прилетіла їм помста, але вони добре знають за що вона прилетить. І на це подивляться інші і скажуть - я більше не хочу цим займатися, бо прийде помста.

      Цей Конгрес є політичною подією, але він є аполітичним! Жодна партія не має права монополізувати патріотизм, жодна партія не має права монополізувати ідеї визвольної боротьби і доказувати, що ці ідеї є найбільш вірними! За традиціями славетної ОУН і УПА нам треба зробити те, що зробили вони колись в далекому 1943 році, коли на вершині визвольної боротьби наймогутніша визвольна армія в Європі ОУН зробила крок назад і запропонували представникам всіх визвольних рухів, які на той час в більшості своїй були вже знищені або самоліквідовані, створити Вищу Виконавчу Раду з представників цих рухів. Туди запросили усіх, навіть представників східних частин України, які на той час не розмовляли українською мовою. Тож нам треба вчитися у тих, які своїми діями, а не словами нам дають приклад! Ми повинні це брати на озброєння! Цей Конгрес повинен стати майбутнім Законодавчим Зібранням, паралельною гілкою законодавчої влади! Це повинна бути насамперед воля українського народу, а не політична програма якоїсь партії! Тому, практично всіх, хто не був помічений в симпатіях до сепаратистів, до російського агресора, до їх колаборантів або до корупції, будь ласка, двері відчинено! Надсилайте запрошення, долучайтеся, це загальна справа, це треба нам всім! Інформацію про Перший НУК ви можете знайти на моїй сторінці в Фейсбуці. Для того, щоб зареєструватись, треба надіслати заяву, де вказати про свою громадську діяльність за останні чотири роки та дати контакти двох поручителів, які можуть поручитися за ваші слова. Ми повинні це зробити! Іншого виходу нема! Будь-який інший метод зупиниться в глухому куті тому, що скільки не було б прапорів, їх це не злякає і це не призведе до змін. Бо влада, яку треба змушувати працювати - це деструктивна влада, це ненормальні функції країни, де посадовців треба чотири роки просити, щоб вони виконували свої передвиборчі обіцянки. Це не нормальні політики! Це є злочинці, які туди йдуть лише за своїми матеріальними інтересами, їх не цікавлять політичні процеси, їх не цікавить політичне безсмертя, їх не цікавить упорядкування держави, вони не збираються виконувати обіцянки і присяги, які вони давали, чи то президент, чи депутат. Добробут для них асоціюється тільки з власним добробутом.

      Намагання жити гідним життям, як моральним, так і матеріальним, є законним правом громадян! Це є двигуном будь-якої економіки будь-якої країни! Люди завжди намагаються жити більш заможно Але це намагання, цю незламну силу треба направити в правильне русло і тоді це буде не якесь цунамі, яке зносить все на своєму шляху і робить велике зло, а мирний водний канал, який нація використає для меліорації своїх земель. Якщо ми це постійне стремління людей до добробуту спрямуємо, за допомогою сучасних законів, процедур, технократичних мір та підняттям моральних стандартів, поставимо в правильне русло, то замість того, щоб зруйнувати країну, вони почнуть її розбудовувати. Для цього людям треба дати економічну свободу, дати право на самозахист, для цього треба змінити дуже багато установчих документів в Україні, які є заплутаними або неправильно написаними, або спаплюженими з допомогою кишенькової ВР на догоду олігархам та їх посіпакам, а не для українського народу. Шлях до цього може прокласти лише і виключно Загальне Зібрання українського народу! І я пропоную це зробити у вигляді ПНУК в Європі в травні цього року! Будь ласка, готуйте біометричні паспорти, в кого обмаль коштів, можна делегувати представників від громади.

      Я звертаюся до діаспори! Буд ласка, нам треба це зробити, це дієва допомога, це дієва акція! Давайте зробимо! Зберемо кошти для того, щоб допомогти нашим співвітчизникам зібратися на Конгресі, щоб свідки змогли розказати свою історію чи активісти, нарешті, могли взяти ініціативу свої руки, взяти на себе відповідальність і повноваження і прийняти історичне рішення. Вже надсилають кошти на біопаспорти. Я особисто буду давати з того, що заробляю, навіть більше, ніж я повинен давати. Давайте це зробимо! Нас багато, нас п'ять мільйонів по всьому світу! Якщо дехто ще має надію на Порошенка, має надію, що він зміниться і змінить країну, то позбавляйтеся ілюзій, співставляйте факти і ви зрозумієте, що потрібна логічна альтернатива. Бо у вас все гарно і добре, поки вам не одягнуть мішка на голову! Вас повинно хвилювати, коли несправедливо зачеплять хоча б одного громадянина, чому вчить нас західний світ, що напад на одного громадянина - це напад на всю громаду, на все суспільство. Захід живе за цими правилами. Чому ви не вчитеся цьому, чому багато із вас мають подвійні стандарти? Чому ви вважаєте, що все що трапляється незаконного, то є нормальним, бо то є в Україні? Воно не повинно так бути! Повинно бути скрізь однаково, бо кров скрізь однакова, їсти всім хочеться однаково і насильницька жахлива смерть однаково жахлива, де б вона не сталася. Не треба придумувати якісь свої окремі стандарти, бо це називається подвійними стандартами.

     Стандарт повинен бути один, золотий - гідна людина, людина, яка спроможна захистити своє життя, здоров'я та майно, захистити свою сім'ю! Пенсії людські повинні бути захищені на міжнародному ринку, а не просто використовуватись, а потім після девальвації та емісії обезціненими віддаватись людям і казати - ну це все що ви заробили за 25, 35, 45 років своєї праці. Це просто знущання над людьми! І ви цьому знаходите виправдання? Послухайте навіть пана Порошенка, якщо ви йому так довіряєте. Пан Порошенко сказав - будь-які зміни, якщо вони не сталися за 3-5 місяців, то вони вже не стануться ніколи. Це слова з його виступу!

      Діаспора, я звертаюся до вас! Наш фінансовий хребет може допомогти нації! Згадайте, чому ви поїхали з України, чи ваш рівень життя не влаштовував, чи на вас якийсь був політичний тиск? І подивіться на цих людей, в яких ще вистачає мужності залишатися в Україні! Хоч вони вже мало вірять в якісь зміни, але кажуть - я буду залишатися в Україні, буду мучитися вже так до кінця, але коли запитання доходить до дітей, то 99% каже - я не хочу, щоб діти залишалися тут, я не хочу, щоб мої діти мучились так, як я мучусь.

Країна, в якій батьки не хочуть, щоб діти залишалися - це дуже страшно! Ось про що треба говорити! А не про ті нещасні 2% зростання економіки, про які розказують нам з телеканалів, що Україна піднялася за 2017рік. В той час, коли долар обезцінився на 4%.

Перший Національний Український Конгрес! Давайте це зробимо!

Джерело: Звернення відносно необхідності проведення Першого Національного Українського Конгресу до майбутніх делегатів та всього українського суспільства.

Медіа

Остання зміна: Понеділок, 03 грудня 2018 18:29

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C