Logo
Версія для друку

Майдан (версія 3.18.07) - Інтерв'ю з єдиним кандидатом в президенти від народу

Іван Бубенчик: Це мій народ, я його захищав й захищатиму!

Для тих, хто каже: хто він такий, навіщо нам звичайна людина біля керма, відповідь є - він не такий простий, він той, хто може врятувати нашу країну, бо він один із нас!

  • Пане Іване, на Першому Національному Українському Конгресі у Празі, де були проведені праймеріз серед дванадцяти претендентів, Вас обрали народним кандидатом в президенти України. Народ вперше за усі роки Незалежності отримав унікальний шанс - мати дійсно незалежного від олігархату керманича держави. Цікаво, що такий варіант вже відображений у телестрічці "Слуга народу". Ви, до речі, теж були дитячим наставником. І саме так, гроші на заставу, два з половиною мільйони гривень, доведеться збирати усім людом. Але в кіно головний герой набрав у владну команду своїх друзів, що ми засуджуємо, як ознаку корупції. Як вчините Ви у разі перемоги та кого вважаєте своїми союзниками?

Друзі мають залишатися друзями, свати - сватами, а куми - кумами. Для того, аби якісно керувати, треба зібрати фахівців своєї справи, дивитись, яких успіхів вони досягли, на якому напрямку. Саме так буде набиратись команда, яка зможе вивести Україну на якісно новий життєвий рівень, кардинально змінити характер відносин між владою та народом. Принцип народовладдя наданий самим Богом. Будь-який чиновник, який вирішив, що він є влада, підміняє цей принцип, скоює злочин. Стосовно ж союзників, в кожній політичній силі зустрічаються нормальні, порядні, талановиті люди, які мають здоровий глузд, корисні для держави, здатні втілити у життя все найкраще, що існує в світі. Справу треба мати не з партіями, бо жодна з них нічого доброго країні ще не принесла, а з окремими особистостями, які дійсно прагнуть змін. Чиновники, нарешті, повинні служити народу, а не знущатися над ним. Сьогодні це протистояння сягнуло критичної межі, але водночас, не залишає нам іншого вибору, окрім, як докорінно змінити ситуацію. Для мене, як командира підрозділу, пропозиція понести найвищу відповідальність президента, була, зрозуміло, несподіваною. Але, я її прийняв душею і серцем, готовий пронести з гідністю і честю. Мій народ давно мріяв про свободу, прагнув справедливості і нині отримав шанс здобути те, чого бажав багато років. Досі були марні надії на брехунів та маніпуляторів. І хоча нам ще багато чого треба зробити, наявність кандидата від народу є запорукою майбутньої перемоги.

  • Чув, як Ви казали, що не полюбляєте ні автомати, ні танки... Довелось, тим не менш, маючи військову спеціальність розвідника, повоювати в різних гарячих точках, починаючи з Нагірного Карабаху і закінчуючи Донецьким аеропортом. В певні, критичні моменти свого життя Ви діяли рішуче, бо, за вашими словами "мали надію на Бога"... Що сприяло загартуванню Вашого характеру та формуванню такого світогляду?!

Світосприйняття людини починає формуватися з дитинства. Скільки себе пам'ятаю, мені було притаманне так зване загострене відчуття справедливості, що, як на мене, має бути нормою. Тож виборював цю справедливість як міг. І коли хтось ображав жінок чи дітей, іноді доводилося застосовувати навіть фізичну силу, хоча цього теж не полюбляю. Також завжди мав стійке несприйняття вживання алкоголю та тютюну. Мав усвідомлення, що воно шкідливе і непотрібне тоді, коли майже всі навколо вважали, що це норма. Отже, у юнацтві вдалося, не зважаючи на різні спокуси, подібні засади зберегти. Та й зараз, зустрічаючись з несправедливістю, не мирюся, твердо знаю, що рано чи пізно той, хто правий, переможе. Коли ми, у 2014 році, з моїм командиром роти Володимиром Шиловим, знаходились в Пісках, то командування в особі відомого депутата Юрія Берези не раз надавало злочинні накази залишити, начебто з тактичною метою, цей населений пункт. Але ми не погодились, відчуваючи підступний обман. Розуміли, що то є наша земля і відступ комусь потрібний для того, аби зірвати можливість постачання захисникам аеропорту. Кіборги ж, завдяки нам, тривалий час утримували свої позиції, а Піски й понині не віддані ворогу. Тобто, наші дії були вірні. Сьогодні зрозуміло, що так зване керівництво України повністю деструктивне і злочинне. Там дуже маленький відсоток людей, які запевняють себе, що вони, начебто, роблять щось корисне. Але більшість з них чітко усвідомлюює злочинність своїх дій до людей і до Бога. Ми це змінимо, правда переможе!

  • Ви за покликом серця брали участь у Євромайдані від самого початку і до завершення. Всі знають про роль Володимира Парасюка у тому, що Янукович злякався та втік. Пам'ятають, як зі сцени наголосив, що повстанці штурмуватимуть президентську адміністрацію. Нещодавно ми дізналися, що ті, хто зараз непогано почувається на Банковій, мають за це завдячувати ще й Вам, бо саме Ваші рішучі дії сприяли тому, що беркут у критичний момент відступив. Чому, на Ваш погляд, у результаті Революції гідності до влади прийшли негідники і як тепер народу це змінити?

Змінити можливо й треба, я вірю - у нас все вийде! За останні п'ять років ми багато чого натерпілись, побачили та зрозуміли. В 2014 році вистраждане бажання мільйонів людей жити в кращій країні було повністю сплюндровано перевертнями. Той самий Парубій, ті ж Кличко, Тягнибок, Турчинов, Яценюк і Порошенко - наробили вже стільки лиха, що кожен українець відчув це на собі. Щодня країна ховає своїх героїв, рідні не мають можливості достойно відправити їх в останню путь, бо ті покидьки не мають нічого святого. Вони свідомо знищують нас та перетворюють на рабів. Але я впевнений, що спільними зусиллями ми всю цю нечисть зі своєї хати приберемо. Ті страждання й жертви, через які пройшло наше суспільство, підняли його свідомість. Сучасні громадяни дивляться на речі більш тверезим та розумним оком. Формують громадські об'єднання, мета яких - рішучі зміни. Наприкінці травня у Празі відбувся Перший Український Національний Конгрес, де на весь світ було відкрито заявлено про те, що українці зрозуміли давно - нинішня влада повністю дизфункційна та паразитична. Її інституції, суди займаються грабіжництвом народу, ії силові структури перетворились на приватні армії, які за наш рахунок захищають "ворів в законі", кришують кримінальні схеми.

  • Ініціатор та головний організатор Конгресу Рустам Ташбаєв опублікував відеозвернення до Вас, де наголосив, що найбільшим дефіцитом є етична та шляхетна людина біля керма, якої в нашій країні ще не було. Він впевнений, що побудувати державу чесних людей можна лише повністю позбавившись, навіть у дрібницях, брехні. Три його тези: не брехати, не красти та берегти життя кожного українця. Наскільки Ви поділяєте ці погляди, як збираєтесь втілювати це у життя? Що може бути запорукою того, що черговий борець з драконом після перемоги не перетвориться у нього сам?

Представник української діаспори в Америці Рустам Ташбаєв є справжнім патріотом своєї Вітчизни. Він провів титанічну роботу з підготовки Конгресу та підготував план подальших поступових системних дій. Навіть не уявляю, хто ще в середині країни був здатний це зробити, бо, як ми бачимо, жодна з партій або рухів на це не спромоглась. Втопили все в балаканині, але результати їх діяльності нульові. Рустам щиро та з відкритим серцем пояснив причини суспільної невдачі, наші помилки і наші вади. Він чітко, логічно й толерантно у своїх відеобесідах вимальовуває вихід з ситуації, в якій ми опинилися, пояснює, як позбавитися залишків совкового мислення, того, що робить з нас рабів. Перебуваючи останні двадцять років в Америці, Ташбаєв на власні очі побачив, на що здатна людина, коли створені умови для творчості й праці. Зміг порівняти суспільство функційне, де всі інститути працюють для людини, з тим болотом, з якого ми досі не можемо вибратись. Лише вільна людина, яка працює не з- під батога, приміром як Стів Джобс, здатна творити дива сучасних технологій. Відчув, що потрібно й корисно людям і це зробив. Команда, яка прийде до влади в Україні, буде спиратися саме на такий підхід, буде зобов'язана бачити, чути, розуміти народ, працювати на його благо. Що ж до того, аби не перетворитись на "дракона", то це доля слабких людей, що йдуть хибним шляхом. Жодну сильну людину ніхто не зламає, а тому їх намагаються знищувати. Я дуже чітко розрізняю позицію Стіва Джобса і Адольфа Гітлера. Коли засновника фірми Apple персонал на радощах підкидав догори й радів, він благав, щоб його відпустили і казав: добре, дякую, але я такий як ви. Зворотній приклад - коли Гітлер досяг певних успіхів в розвитку індустрії, німці так само його підносили, але це зірвало йому "дах". Один мав в собі стрижень, в іншого його не було. Не можна робити нічого наполовину, нам треба повністю переформувати країну. Повне несприйняття народом влади є підтвердженням, що настав час змін. Отакий глухий кут свідчить, що далі ходу нема, ми розвертаємось. Рустам надав багато цінних ідей, тож рухаємось до світла.

  • Якось Ви, пане Іване, сказали, що вважаєте за краще вирішувати питання з першими особами. Як Ви оцінюєте діяльність Михайла Саакашвілі, чи не проти взяти його на посаду прем'єра у разі перемоги на виборах, а Давида Сакварелідзе генеральним прокурором? Що змусило Вас поїхати на Шегині, де стався історичний "прорив кордону"?

Хотів підтримати. До того ж, у своєму житті, коли десь відбувається щось надзвичайне, намагаюсь там бути, аби своїми очима бачити і своїми вухами, без зіпсованого телефону, чути, що відбувається та робити висновки. Не можна відкидати таких людей, як Саакашвілі, в нього чітка позиція, є вміння будувати й перевтілювати. Він визнаний в світі лідер, рівень його стандартів дуже високий. Від таких людей для нашої країни можна отримати лише користь. Ставлюсь до Міхаїла з великою повагою, його неймовірний успіх в Грузії, намагання змінити на краще ситуацію у нас, свідчить, що в його серці є Бог. Такі ж фантастичні зміни ми зробимо в Україні. Треба лише позбавитися тих, хто цьому заважає. Також, добре усвідомлюю, що дійсно незалежною Грузія може стати, коли буде вільною Україна. Так сталось, що у віці вісімнадцяти років, я потрапив на Кавказ в Нагірний Карабах, де, ще тоді, ясно зрозумів підступність діяльності кремлівської верхівки, яка умисно влаштовує конфлікти, зіштовхує народи на релігійному або територіальному грунті. Побачив на власні очі, як вони діють проти людяності, проти справедливості. Добре, що наш підрозділ, хоча такі спроби були, не використали в брудних завданнях. Перебуваючи на лінії зіткнення між вірменами та азербайджанцями, ми намагалися пояснити, що не треба вбивати одне одного, бо все це інспіровано ззовні.

  • Тільки-но люди дізнались, що з'явився народний кандидат, відразу ж захотіли почути відповіді на безліч існуючих проблемних питань. Однак, затверджуватимуть Вашу передвиборчу програму на Другому Українському Національному Конгресі, який відбудеться на початку майбутнього року. Може, деякі аспекти цієї програми спробуєте стисло озвучити вже сьогодні?..

Напрямки майбутньої роботи зрозумілі для всіх, окрім злочинців у владі, які з їх 144-ма віртуальними "реформами" робити те, що треба ніяк не розпочнуть. Моя команда запропонує народу своє служіння, ми скоротимо державне ярмо, змінимо відношення до людини, бо саме вона має бути головним пріоритетом. Кількість чиновників, поліції буде зменшено у рази. Податок платитиметься лише тоді, коли у тебе є прибуток, з багатьох їх залишиться лише два - в державний та місцевий бюджети. Заможність країни будується на заможності її громадян. Кожен з нас має відчувати себе забезпеченим і захищеним. Дієві реформи будуть проведені фактично у всіх сферах, бо вони ще не починались. Має бути реформована за найсучаснішими стандартами армія, але треба розуміти, що подібну розкіш може дозволити собі лише розвинута країна. Головний принцип у реформуванні - не вигадувати велосипед. Беремо приклад успішних, таких, як Америка, країн, не експериментуємо, а втілюємо в життя все, що дає найбільшу користь суспільству. Комунальні та митні тарифи мають бути максимально знижені. Оформлення будь-якого авто не може коштувати дорожче, ніж 200 у.о. Так само, як не повинно бути пенсій нижче за 400 у.о. Запровадимо електронні технології у всіх сферах, починаючи з митниці і закінчуючи виборами, результат яких має бути оголошений у той самий день. Я намагатимусь власним оком, вухом, відчуттям розуміти потреби звичайного українця, що саме його турбує. Найболючіша з проблем - закінчення війни, повернення втрачених територій може бути вирішена лише після того, як ми усунемо корупційний режим, що співпрацює з ворогом, спонсорує тероризм та робить свій бізнес на крові. Скоро всі побачать, що ера безкарності закінчилась. Крадії й брехуни будуть покарані, куди б вони не намагались втекти, сховати вкрадені гроші в них не вийде.

  • Є один пункт в Вашій біографії, який, напевно, здивував багатьох, думаю, це єдиний такий приклад в Україні. Маю на увазі організацію дитячої школи риболовлі. Що Вас на це надихнуло, чим взагалі полюбляєте займатися в вільний час?

Рибалити полюбляв з дитинства. Літні канікули проводив у бабусі Стефанії і дідуся Михайла, які мешкали в селі біля Львова, і дуже гарно там почувався. Вони відіграли велику роль у моєму житті, бо заклали в душу основні тези справедливості, повчали своїм прикладом, як треба жити. В ті часи намагалися не озвучувати певні речі, але згадували і війну, і повстанські події часів визвольної боротьби за Україну. Багато часу проводив на річці і озерах, тож таке хобі не залишаю досьогодні. Риболовля несе з собою багато позитивних відчуттів, бо людина знаходиться у лоні природи, відчуває себе не насильником, а господарем. Коли ж в дитині просинається це відчуття, вона з любов'ю відноситься до водойми, до трави, до дерев, риби, птахів, всього, що оточує. В моїй школі я намагався надихнути дітей зрозуміти, що це дуже важливо, що рибу можна не тільки забрати додому, а й відпустити назад, бо вона ще не виросла, або її мало в тій водоймі, чи в період, коли розмножується. Подібні цінності в імперії навмисно стирались, це продовжується і тепер. Якщо ми своїми вчинками не будемо показувати молоді, що так правильно, діти не стануть нормальними, нинішні злочинні інститути задавлять все людське.

  • Уявіть, що Золота Рибка дала себе спіймати, Ви отримали золотий ключик і маєте можливість щось в неї попросити. А ще – назвіть свої перші три дії на посту керманича держави та головнокомандуючого…

Уявити можу, але, так як вірю в Творця Неба і Землі, щодня прошу в нього мудрості й розуму. Перші три кроки:
- покарати всіх, хто грабував, вбивав, обдурював мій народ;
- розірвати будь-які відносини з Кремлем;
- переформувати всі державні інституції.

Моя команда зробить все, щоб народ відчув себе господарем на своїй землі, мав можливість жити щасливо, піклуватися сім'єю, вільно подорожувати світом, маючи на це достатньо грошей. У народу вистачить мудрості й сили відкрити шлях до здобуття щастя. Планета Земля створена Богом для щасливого на ній перебування, а не на межі існування, що пропонують ті покидьки. Будь-які натяки, що людина, начебто, бидло, що вона нерозумна або недостойна, для мене неприйнятні. Хто дозволив її оббирати, принижувати, вважати себе крутими? Це штучно вигаданий термін, вище гідності людини нічого не може бути. І коли нам розказують, що ми на щось не здатні - це фейк, омана, таким чином нас зомбують. Сьогодні ми маємо необхідну критичну масу людей з цінностями, які не дадуть ні схибити, ні зробити щось не так.

ТОЖ, РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ, ДОПОМОЖИ НАМ, БОЖЕ!

Автор: Дмитро Кузьмичов

Остання зміна: Неділя, 29 липня 2018 22:33
Design © Natalie. All rights reserved.