Logo
Версія для друку

«Звернення до майбутнього дезертира». Rustam Tashbaev. 03.10.2018

Привіт! Я роблю це відео для тебе, майбутній дезертир. 

     Майбутня людина, яка увійде в лави організації Руху, парамілітарної організації, і потім вийде з цих лав.

     Я звертаюся до тебе! Я тобі хочу зробити це особисте відеозвернення. Ти будеш в сльозах розказувати які всі люди не такі, як треба, ти будеш казати про те, яка організація не така, як треба. Скоріш за все, ти любиш себе більше, ніж Україну. Ти любиш себе більше, ніж людей навколо себе, тому тобі щось може не підходити.

     Я не знаю, коли ти дезертируєш, може через рік, може через 2, може через 5 хвилин, це не має значення. Це відеозвернення саме для тебе, майбутній дезертир.
     Я не знаю твоє ім’я, я не знаю твоєї статі, це все не має ніякого значення. В нашій організації є одна мета і ми гуртуємось не навколо особистості, ми гуртуємось не навколо того, що нам хтось подобається, чи не подобається. Ми гуртуємося всі разом для того, щоб цієї мети досягти. 

     Якщо ти вирішив стати 3528-ю людиною, яка хоче стати лідером, командиром, організатором і почне казати як правильно робити революції, як правильно організовувати щось, що в тебе величезний досвід якоїсь діяльності, ти повинен зрозуміти, що твій досвід нікого не цікавить. Чому? Тому, що цей досвід привів в результаті до нуля. Тому тобі нема що показати в своєму резюме. Якщо ти робиш будь-які пропозиції, ти повинен бути готовим очолити ці пропозиції, встановити конкретні терміни, алгоритм дій цього проекту або мікропроекту і бути відповідальним за його виконання. 
     Нікого не цікавить те, що ти будеш розумничати і розказувати як правильно треба робити. Чому? Тому, що ти сам це не вмієш, а лише хочеш отримати якісь преференції. Саме це призвело тебе до виходу з організації. Бо твоє балабольство, твоя абсолютно безглузда діяльність нікого не цікавить і вона нікому не потрібна. Тому тебе з організації або викинули, або ти пішов сам.

     Організація собі вибирає краще з кращих, результативних, вірних, чесних і сміливих. Для того, щоб відібрати цих людей, треба щоб ці люди пройшли через фільтри довіри. Якщо один з фільтрів тебе затримав, не треба з цього робити драму, бо ми з цього драму не робимо. Це нормальний процес. Ти можливо десь трішки повчишся, переоціниш і зміниш звички і тоді знову повернешся в організацію. Все можливо. 

     Я звертаюсь до тебе - віртуальний, невідомий ще мені дезертир! Почни любити Україну! Почни казати сам собі: «Для мене Україна понад усе!».
     Якщо ти вилетів з організації, скоріш за все ти зробив помилку мільонів, яка полягає саме тому, що ти почав обговорювати особистості інших людей. Нікого не цікавить твоя суддівська мантія, яку ти на себе можеш натягнути. Нікого не цікавить, чи подобається тобі чиясь зачіска, чи подобається тобі чийсь одяг, чи подобається тобі що людина вірить в щось таке, в що не віриш ти. Це нікого не цікавить.

     Ми працюємо на мету, ми згуртувалися навколо мети, у нас вибудовується еліта, ієрархія, лідери саме за діями, а не просто за словами. Якщо ти звик до слів, якщо ти звик до пустоти з твоїми ідеями, то тобі з нами не по дорозі. Тому не треба лити сльози, не треба плакати. Ніхто тебе за руку не тягнув, ніхто тебе не примушував бути членом організації. Ти прийшов сам. Якщо тобі щось не сподобалося, це може означати, що ти звик більше до брехні, пліток, чуток, які у нас не толеруються і не вітаються. Може ти більше звик постійно принижувати людей навколо себе, щоб відчувати себе краще. Це у нас теж не приймається. Один з фільтрів затримав тебе як дрібничку якогось сміття, яка не повинна попасти в чисте середовище. 
     Нічого страшного. Що поробиш? Так сталося. Тому я бажаю тобі успіхів і наснаги на твоєму шляху. Наша організація вище за будь-кого з нас! Організація буде саморозвиватися, буде еволюціонувати в правильному напрямку. 

     Організація чесних, сміливих людей здорового глузду обов’язково змінить ситуацію в тій країні, в який ти мешкаєш. Може ти цього не заслуговуєш, але це не має значення. Це робиться не заради тебе, а попри твоє небажання бути чесною, принциповою, конструктивною людиною.

     Бажаю тобі усього найкращого! Пам’ятай, що ти лише один з тих десятків тисяч, які попадають в організацію, до якої нескладно попасти, але досить складно залишитися, тому що треба бути сучасною, чесною, конструктивною людиною, щоб залишитися її частинкою. Це дано, нажаль, не кожному. 

     Дякую за увагу, всього тобі найкращого!

Джерело: Звернення до майбутнього дезертира.

Медіа

Остання зміна: Понеділок, 03 грудня 2018 19:32
Design © Natalie. All rights reserved.