Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Чесна країна вільних людей». Юлія Федорова

  • Опубліковано в Статті

Мінімальне втручання державних органів в життя громадянина. Держава -– модератор і менеджер.

Мета діяльності будь якого державного органу є комфорт(як мінімум) і щастя(як кінцева мета) кожного окремого громадянина і суспільства в цілому. 

Законодавство країни повинно створюватися на засадах здорового глузду, прав людини і інтересів суспільства. Чітко окреслені кордони втручання державних органів в життя громадянина. Чітко окреслені кордони персональної свободи і відповідальності громадянина. Рівність всіх перед Законом. 

Вільне володіння зброєю громадянами. Створення справжньої Національної Гвардії. 

Свобода підприємництва. Антимонопольне законодавство. Побудова економічної моделі з найкращого взірця на планеті – американського.

Побудова освіти всіх рівнів з головно метою – формування особистості на принципах логічно-критичного мислення і розвитку індивідуальності кожного. 

Побудова суспільних відносин громадян з нулевою толерантністю до брехні і корупції. Повага до прав кожної особистості. Доброзичливість як норма. Надання кредиту довіри. Гендерна рівність.

Свобода слова – як найцінніше надбання людського суспільства, яке безкромпромісно охороняється законодавством, фаховими спільнотами і кожним громадянином особисто. Нетерпимість суспільної думки до звуження цього фундаментального права.

Національне відродження суспільства -– гуртування навколо мови, повернення історичної правди. Усвідомлення суспільством неймовірних історичних прикладів і самоідентифікація нації на засадах мови, історії, культури і освіти. Повне викорінення "совка". Складання всіма громадянами Присяги на вірність Україні. Свобода совісті. 

Збереження природних цінностей України, створення природних національних парків з суворою забороною на їх території будь-якої людської діяльності. Пріоритет діяльності суспільства – екологічна безпека сучасних і наступних поколінь. 

Отаку ідею – "Чесна країна вільних людей", я почула в етерах нашого Провідника Рустама Ташбаєва. Навколо такої ідеї ми об'єдналися в Наш Рух. Саме для втілення цієї ідеї ми будуємо Легіони УНА. І саме навколо цієї ідеї пропонуємо гуртуватися всім патріотичним громадянам України! 
Конкретну Програму втілення цієї ідеї ми разом приймемо на Другому Національному Українському Конгресі.

Джерело: Чесна країна вільних людей

Остання зміна: Неділя, 17 березня 2019 20:02

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C