Logo
Версія для друку

«Кондор пролетів». Юлія Федорова

Важкувато займатися аналітикою, коли тебе переповняють емоції.

Може тому, в моїй уяві, аналітик - це така суха безпристрастна особа, прибита пильним мішком. Та звісно, з реальністю такий уявний образ має мало спільного. Не кажучі вже про Фейсбук, де всі ми є аналітиками і експертами. Не минула чаша сія і мене, отже викладаю свій аналіз подій і сітуації. Правда, буду трохи оригінальною, і спершу викладу свої висновки.

     Отже, я вважаю, що народ України привів через Майдан і вибори до влади над собою, силу страшнішу, за ту, яку скинув. Ця свора - це не бариги. Це не банда, сформована з метою збагачення, будь-якою ціною. Вони прийшли не збагачуватися і грабувати, хоча може в когось, з так би мовити середньої ланки була на початках така мета. Ні. Це угрупування на чолі з головою, бачить все зовсім по-іншому. Він, їх лідер, нарешті, отримав те, до чого наполегливо, вперто і цілеспрямовано йшов довгі роки. І що вважає своїм по праву. Це володарювання. Не знаю його логічних викладок, за якими він уявив себе намесником Бога в Україні, мені вони не цікаві. А ось наслідки цієї впевненності ми куштуємо всі разом. Він - володар. Всі його ресурси спрямовані на те, щоб сформувати реальність під цє своє бачення. Я хотіла б написати, що як будь-який властолюбець він пійде на все зарази укріплення своєї влади. Але реальність така, що ця людина, яка, нарешті, отримала те, що вважає своїм по праву, не має ніяких меж. Немає ніяких піду на все. Не стоїть взагалі питання, що припустимо, а що ніколи, ніколи не можливо. 

     Ось, наприклад, питання громадянства. Щось я не пам'ятаю ні одного Президента України (а вони в нас всі були огого), щоб так огидно, нагло, руками і ногами влазив в цю царину. Щоб як фараон, своїм словом давав чи забирав громадянство, ніби він помазаник Божий, а навкруги його землі і його холопи. Чи, зверніть увагу на лексичну побудову його публічних виступів. Обов'язково присутній оборот я щасливий тим.... Мабуть, в його уяві, ми - холопи, маємо радіти, що барин доволєн. І т.д. і т.і.  Та це все - окремі помітні маркери, які є просто яскравими проявами хворобливого уявлення про себе цієї людини. А от що насправлі важливо, так це те, що цій людині вдалося не тільки встановити своє фактичне володарювання, а і повністю керувати сприйняттям реальності українцями. І мова йде не про повністю окуповані і монополізовані ЗМІ. Мова йде про сплановано створення псєвдореальності.

Ось давайте викладемо, так би мовити події, в один ряд.

  1. Спроба виманити фейсбучних активістів на протест на Михайлівській площі
  2. Відкриття кафе з смаженими курчатами в Будинку Профспілок саме в День гідності, в п'яту роковину Майдану
  3. Блискавично швидке підписання закону проти євробляхерів ( при тому, що вони - активісти цього руху, йдуть на співпрацю з владою)
  4. Підняття тарифів, незважаючи на вскриту аферу Ротердам плюс, оголошені надприбутки і необхідність перерахувати і повернути людям надлишки
  5. Заяви речників і експертів від влади, що красти корисно і що вони теж вміють стріляти.
  6. Очільники акцій громадянської непокори ніяк не турбують правоохоронні органи

     Вам взагалі не здається дивним, як влада дражнить народ Спершу я думала, що вони це роблять з метою проміряти ступінь народного терпіння. Ну, як би скільки ми ще можемо вкрасти. Але зараз схиляюся до думки, що це поверхневий погляд.  

     Візміть тему Азовського моря, яка потрошку підігрівалася з літа. При цьому ви десь бачили тему керченського мосту Ні. Бо це реальність, на яку треба реагувати по-справжньому. А мета тих, хто захопив владу в Україні і уявив себе володарем - не державність, а підм'яти народ і територію під себе, створити з країни хлів і безкінечно володарювати в своєму хліву. Тому, через захоплені ЗМІ, створюється уявна реальність. Многоходово, неквапливо, з запасом часу. Без сумніву, за допомогою або в співавторстві з їхніми расєйськими братами. Бо природа володарювання Путіна і Порошенка абсолютна однакова. 

     Схема розроблена заздалегідь. Злітку підігрівалася тема Азовського моря, з осені владою почалися спроби розкачати протестний рух (дивись і аналізуй пункти вище). З обстрілами братка Вовка допоможе. І ось, маючи всі підстави, можна робити так, як зручніше. І що потрібно, чи хочеться. Хочеш - відміняй вибори, хочеш - зачиняй інет. Що захоче душенька батюшки Пятра Ляксеїча.

     До речі, припинить вже вірити хоч на п'ять відсотків, хоч якимось ЗМІ в Україні. Ми вже дійшли до такої стадії, що взагалі не треба ніяких кораблів ні в якому морі обстрілювати. Дається вказівка і публікується новина. 

     Ось такий мій погляд на те, що зараз хвилює фейсбук спільноту. Не берусь прогнозувати, що далі заплановано в "хазяїв" України. Там працюють потужні і розумні аналітики і креатори. Хай придумують самі, не буду їм допомагати?. Тим більш не буду розписувати своє бачення, як врятувати країну і народ від цього "володаря" і його прикоритників. Одне можу сказати точно, що запаленої шини на пункті перепустки в Раві-Руській явно не вистачить для цього. Ясно, що має бути дія. Але чітко спрямована. І належати ця дія має тому, хто знає, що робити далі. Щоб знову не привести до влади в Україні зло. Думаю, народ має організувати спротив, а не повстання. Звісно, для цього потрібен час, зусилля, ресурси і головне - Провідник. Але по-іншому не вийде. Так я вважаю.

P.S. Кандидатури Савченко і Малька не розглядаю. Дякую за багаточисельні посилання в месенджері.

Джерело: Кондор пролетів

Остання зміна: Четвер, 24 січня 2019 01:22
Design © Natalie. All rights reserved.