Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Примірники звернень до Конгресу. Осіб, що стали жертвами порушень фундаментальних, базових майнових та особистих прав людини

Шановні Українці!!!
Перший Національний Український Конгрес невдовзі розпочне свою роботу!

Принциповим, для Першого Національного Українського Конгресу є заслуховування свідчень осіб, що стали жертвами порушень фундаментальних, базових майнових та особистих прав людини, громадянина України, з боку представників та посібників на зараз, панівного олігархічно-колоборантського режиму в Україні, на чолі із резидентом Порошенко!

© Alex Pervolayinin:

Засновники та ініціатори ПНУК розуміють, що подавляюча більшість жертв рейдерських захоплень, віджимів, системних дерибанів, політичних репресій, бранців режиму внутрішньої і зовнішньої окупації не в змозі виступити безпосередньо на Конгресі… ПРОТЕ!!!!! В змозі надіслати своє звернення на Конгрес ДЕ ВОНО ОБОВ’ЗКОВО БУДЕ ЗАСЛУХАНЕ НАРОДНИМ ТРИБУНАЛОМ!!!!!!

Завантажити зразки звернень:

Конгрес примірник №1
Конгрес примірник №2

ВСЕ, ЩО ЇМ, ТИМ ХТО ЗА ГРАТАМИ, ЧИ ПЕРЕСЛІДУВАНИЙ, ЧИЇ ПРАВА НА ВЛАСНІСТЬ ЗНИЩЕНО РЕЖИМОМ, ХТО НЕ ЗЛЯКАЄТЬСЯ, ТРЕБА ВЧИНИТИ, ЦЕ ЛИШЕ ОСОБИСТО ЗВЕРНУТИСЯ ПИСЬМОВО, ЧИ ЗАПИСАТИ ТРИ-П’ЯТИ ХВИЛИННЕ ВІДЕОЗВЕРЕННЯ до ПНУКу, ДЕ ОБОВ’ЗКОВО:
ДЛЯ ПОЛІТ.РЕПРЕСОВАНИХ ТА ПЕРЕСЛІДУЄМИХ РЕЖИМОМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО СУВЕРЕНУ, МАЙДАНІВЦІВ, ДОБРОВОЛЬЦІВ, ВОЛОНТЕРІВ, УЧАСНИКІВ РОС.-УКР. ВІЙНИ, ВСІХ ХТО НЕ ЛІГ ПІД РЕЖИМНИХ, НЕ СТАВ НА БІК ЗОВНІШНЬОГО ЧИ ВНУТРІШНЬОГО ВОРОГА, ЧИЇ БАЗОВІ ЛЮДСЬКІ ТА ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА ТА ЗАКОННІ ВИМОГИ ЦИНІЧНО ПОРУШИВ РЕЖИМ ОЛІГАРХІЧНОГО ПРАВЛІННЯ: (примірник 1)
1. Зазначити повністю свій П.І.Б, громадянство, рід занять до ув’язнення, переслідування.
2. Стисло пояснити обставини та підстави, чому саме Ви вважаєте себе політ переслідуємим , політ ув’язненим.
3. Вказати державний орган та посадових осіб, що здійснюють відносно Вас протизаконні дії.
ДЛЯ ВСІХ, ЧИЇ МАЙНОВІ ПРАВА ПОРУШЕНІ РЕЖИМНИМИ. ХТО СТАВ ЖЕРТВОЮ РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ, ВІДЖИМІВ, ЗДИРНИЦТВА З БОКУ ПРЕДСТАВНИКІВ РЕЖИМУ: (примірник 2)
1. Зазначити повністю свій П.І.Б, громадянство, рід занять.
2. Стисло пояснити власником якого саме майна, чи права на яке саме майно ви є.
3. Стисло пояснити обставини, їх протизаконний бік, за яких вас було фактично позбавлено вашого майна, права на його користування.
4. Вказати, якщо знаєте, особові чи посадові дані осіб, що вчиняли відносно Вас протизаконні дії та вказати дати, можна приблизно, коли саме це відбувалося.

ВСІ ТІ, ХТО ЩЕ НА ВОЛІ ТА ПРИ СИЛАХ І СОВІСТІ, ХТО ОПІКУЄТЬСЯ БРАНЦЯМИ РЕЖИМУ
ПОТРІБНА ЛИШЕ ВАША ПОСИЛЬНА ДОПОМОГА У ДУЖЕ ПРОСТИХ РЕЧАХ!!!

ДОНЕСІТЬ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ДО ТИХ, ЧИЇ ПРАВА ПОРУШЕНІ. ДО БРАНЦІВ, ЇХ ЗАХИСНИКІВ, ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!!!!!!

ЗРОБІТЬ ПЕРЕПОСТ ЧИ ПЕРЕДАЙТЕ ЦЮ ІНФУ БРАНЦЯМ, ОСОБЛИВО ТИМ, ХТО УТРИМУЄТЬСЯ НЕ В УКРАЇНІ !!!!!!

Скан.копії письмових звернень (не більше однієї сторони аркушу А4) у електронному вигляді, що мають підписи відповідних захисників, адвокатів бранців режимів, а також відповідні відео разом із поясненнями, надсилати за електрон.адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити зразки звернень:

Конгрес примірник №1 Конгрес примірник №2

Джерело:

Остання зміна: П'ятниця, 27 квітня 2018 16:48

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C