Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Мене запитують...». Rustam Tashbaev. 25.04.2018

Мене запитують яким чином, наприклад, керівник "Справедливості", Валентин Наливайченко, може у результаті роботи Першого Національного Українського Конгресу стати єдиним народним кандидатом у Президенти України у 2019 року. Мене запитують яким чином, наприклад, керівник "Справедливості", Валентин Наливайченко, може у результаті роботи Першого Національного Українського Конгресу стати єдиним народним кандидатом у Президенти України у 2019 року.

Мене запитують яким чином, наприклад, керівник "Справедливості", Валентин Наливайченко, може у результаті роботи Першого Національного Українського Конгресу стати єдиним народним кандидатом у Президенти України у 2019 року.

Для кращого розуміння публікую покрокову інструкцію:

  • Крок перший -

подати заявку на участь у Конгресі як очільник делегації від своєї політичної сили та бажання приймати участь у дебатах під час праймеріз на єдиного кандидата.

  • Крок другий -

Для того щоб не програти в першому ж раунді, почати з реставрації довіри до себе з боку делегатів. Наприклад чесно розказати обставини замаху на вбивство Рустама Ташбаєва, хто з Адміністрації Президента України дав замовлення на проведення таємної операції. Які підрозділи МВС в цьому приймали участь та хто був виконавцем самої брудної "роботи".

  • Крок третій -

Вибачитися щиро перед народом України та особисто Ташбаєвим за застосування методів НКВС/КДБ на захист існуючої корумпованої політичної верхівки влади.

  • Крок четвертий -

Пояснити делегатам та усій громаді націоналістів-патріотів свою роль в процесах, в результаті котрих Провід НВР "Правий Сектор" оголосив політику керівництва Дмитра Яроша занадто компромісною та недостатньо революційною, що призвело до політичної катастрофи та девальвації найпотужнішого крила націонал-патріотів України.

  • Крок п’ятий -

В свому докладі чітко та зрозуміло викласти дієві методи зміни країни на сучасну державу на посаді Президента.

  • Крок шостий -

Перемогти в дебатах інших опонентів.

Все дуже просто.
І все що необхідно - це мати совість, здатність на самопожертву та яйця стояти перед людьми та дивитися їм в очі.

Чи це не є необхідними рисами характеру Президента, котрого потребує Держава?

Джерело: Мене запитують...

Остання зміна: Середа, 25 квітня 2018 21:16

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C