Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Пам’ятка учасника Першого Національного Українського Конгресу

Пам’ятка учасника Першого Національного Українського Конгресу Пам’ятка учасника Першого Національного Українського Конгресу

Шановні учасники Конгресу!

В цей історичний та переломний момент Ми демонструємо всьому світові, що є свідомими Громадянами своєї держави, які здатні згуртуватись задля України, взяти на себе відповідальність за своє життя і прийняти доленосні рішення.

Цього можна досягнути лише за умов виконанням нами, тобто кожним учасником Конгресу особисто, двох пов’язаних між собою етапів психологічної підготовки до участі в Конгресі:

 • 1. Потрібно припинити будь-які форми деструктивної поведінки (сварки, з’ясовування стосунків «хто патріот, а хто порохобот» та інше). У нас всіх однаковий статус – Делегата Конгресу. Це базис. Без виконання цього пункту Конгрес не зможе ефективно та конструктивно працювати.
  Лише позитивним, дружнім ставленням одне до одного, єднанням за принципом «Україна понад усе!», а не «Моє его понад усе!», і загальними ефективними зусиллями зможемо «витягнути» Україну з корупційного «болота» і «візантійщини», де вона опинилася нині (бо в цьому є частка відповідальності кожного з нас, бо ми, певними діями або бездіяльністю, Дозволили це зробити). Нам, учасникам Конгресу випала честь вести Україну до «правового поля», до сучасних демократичних світових стандартів.
  Взяття відповідальності за своє життя на себе (а не перекладання цієї відповідальності на будь-кого чи будь-що) – ознака сучасної людини і громадянина.
 • 2. Лише після прийняття умов п. 1 кожним делегатом Конгресу, стане можливо досягнення п. 2 – це максимальна мобілізація моральних і фізичних сил під час Конгресу задля ефективної плідної праці. Для цього потрібно усі ваші особисті історії залишити за межами Конгресу – не шукати особистої помсти своім образникам, позбутися намагання використати Конгрес у власних інтересах. Ми маємо разом змінити «правила гри», що існують сьогодні в Україні і встановити нові правила, які предбачає закон.
  Так, ми вирішимо проблемні питання через прийняття загальних рішень, що докорінно змінять Україну. Тобто, принцип за яким ми діятимемо: «До особистого – через загальне!».

Виходячи з вищевикладеного, дозвольте надати вам певні психологічні поради ефективної поведінки, які ви можете застосовувати не лише під час Конгресу, а й у подальшому повсякденному житті:

 1. «Точність – ввічливість королів», — пам’ятаєте?
  Завчасне прибуття.
  В перший день Конгресу, важливо прийти за півгодини. Адже ще остаточно невідомо – які заходи безпеки приготували організатори Конгресу і як довго доведеться проходити «периметр безпеки». Наша мета, щоб усі зайшли до зали без тисняви. Доцільно коли за 5 хвилин до початку роботи ви розташуєтеся на своєму місці у залі.
  Атмосфера.
  Час очікування початку роботи витрачайте на знайомство – з новим місцем, з учасниками Конгресу – привітність, позитивний настрій і дружня енергетика – це дуже важливі ресурси ефективної роботи.
 2. Дотримуйтесь регламенту виступів, запитань, перерв у роботі, тощо. Якщо вам особисто щось незрозуміло, це не означає, що це також незрозуміло й решті учасників. Якщо все ж таки: ваше запитання лишається для вас без відповіді та ви вважаєте його важливим— за піднятою рукою, попросіть слово!
 3. Демонструйте ввічливість — не перебивайте доповідача своїми вигуками та репліками, дослухайте його промову до кінця, можливо, ваше запитання буде роз’яснено самим доповідачем. Не атакуйте людей, чия думка та позиція відрізняються від вашої. Спробуйте зрозуміти – чому людина так думає? Якщо ви незгодні з думкою чи позицією – критикуйте лише думку або позицію, а не людину, що висловлює їх.
 4. Під час вашої доповіді як свідка – зосередьтеся! Говоріть стисло й по-суті. Запобігайте зайвих сентенцій, оперуйте лише фактами. Факт – це назва події (що саме сталось), місце події (адреса, географічні координати), дата та час події, учасники події (прізвища, ім’я та по- батькові, посади), наслідки події (конкретна шкода).
 5. Перебуваючи на засіданні Конгресу – не відволікайтесь на сторонню діяльність (розмови по засобам комунікації, розмови із сусідами, будь-які інші «випадання» з процесу). Пам’ятайте, що ваша стороння діяльність відволікає не лише вас, а й інших людей, заважає їм зосередитись.
 6. Якщо вас запросять до роботи будь-яких тимчасових комісій (наприклад, лічильної ), пам’ятайте, що ваша діяльність в цій комісії має не заважати основному процесу Конгресу, а допомогати йому.
 7. Насамкінець, кілька порад побутового змісту: достатньо харчуйтесь, відпочивайте вночі – щоб гарно працювати вдень, робіть все, що допомагає вам триматися в гарній психічній та фізичній формі.

До плідної праці, друзі, до Перемоги! Слава Україні!

Джерело:

Пам’ятка учасника Першого Національного Українського Конгресу Шановні учасники Конгресу! В цей історичний та...

Posted by Перший Національний Український Конгрес on Sunday, May 13, 2018

Остання зміна: Неділя, 13 травня 2018 14:36

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

 • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
 • 05 Jan 2019 -3°C -5°C