Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Поради та рекомендації делегатам Першого Національного Українського Конгресу.

1. Багато з Вас ставлять перед собою запитання: які ж ми Делегати, якщо нас ніхто не делегував на цю політичну подію?
Вас делегували не організації. Вас делегували Свідомість, Совість та Сміливість.

Свідомість - бо Вас не заколисали безкінечними казками про "покращення". Совість - бо Ви абсолютно не здатні удавати, що цинічні злочини не є Вашою справою. Сміливість - бо на відміну від багатьох, Ви не злякалися й прийняли рішення вплинути на долю своєї країни та власну, особистою участю.

2. Деякі учасники можуть розмірковувати над легітимністю скликання та резолюцій Конгресу. Над тим, що невелика кількість делегатів може не мати право ухвалювати будь-які рішення за багатомільйонну націю. Насправді участь у Конгресі була відкритою для кожного громадянина України, незалежно від віку, статі, етнічної чи расової ознаки, мови або місця проживання.
Участь було заборонено лише підозрюваним в злочинах проти державності України або проти добробуту її населення. Тому скликання, проведення та рішення такого зібрання гарантовані та захищені Основнии законом України в статтях 5 та 63 та інших положеннях про засоби прямого народовладдя.

3. Делегатам Конгресу пропонується прибути в місто проведення та розташовуватися 23 травня 2018 року. Зранку 24 травня ставати до плідної роботи. Збір планується розпочати о 7:00 ранку біля готелю, назву якого кожний Делегат мав отримати з інструкціями по місцю проведення Конгресу.

4. Одягатися рекомендується офіційно, Ви прибуваєте не на відпочинок на турецькому курорті і не на фронт. Тому сандалі, шорти і камуфляжну військову форму рекомендується залишити вдома. Для зручності під час відпочинку візьміть з собою капці.

5. Ви є представниками стародавньої європейської нації. Від «російського дикуна» Ви відрізняєтеся охайністю та відсутністю неприємного запаху. Обов’язково треба взяти з собою туалетні аксесуари аби виглядати (і пахнути) свіжим. В жодному разі не намагайтеся прийти зранку без «візиту» в душ і спробувати "скомпенсувати" цей недолік декількома флаконами одеколону або дезодоранту. Поруч з Вами буде досить неприємно. І навіть якщо Ви чистий та охайний - не зловживайте парфумами. «Що занадто, то не здраво».

6. Приходити на Конгрес без зошита або хоча б охайного блокноту - це ознака низької організованості, відсутності навичок системної роботи та неповага до події. З собою обов’язково майте дві ручки (на випадок якщо одна перестане писати) та олівець. У Вас будуть умови зручно влаштуватися та записувати найбільш важливі моменти або власні думки.

7. Конгрес буде розглядати досить серйозні питання. Під час роботи Конгресу розмови на інші теми, сміх та перегукування - є недоречними вчинками, ознакою неповаги до події та її учасників. ПРИ ВХОДІ В ЗАЛ КОНГРЕСУ УСІ МОБІЛЬНІ ПРИЛАДИ НЕОБХІДНО ВСТАНОВИТИ НА БЕЗЗВУЧНИЙ РЕЖИМ !
Якщо Ви не знаєте як це зробити - спитайте колег або охорону при вході.

8. Під час перерви - навпаки треба намагатися відпочити від серйозності Конгресу. Сміх, жарти та взаємна люб’язність є надійним і ефективними методами відпочинку.

9. Не панікуйте, якщо загубились. На сторінці Конгресу за добу до початку роботи опублікуємо контактний телефон довідкової допомоги.

10. Не доводьте себе до стресу та депресій думками про те, що на все може не вистачити грошей. Доберіться до міста проведення Конгресу. Там на місці легше вирішувати ці проблеми гуртом, аніж одному.

11. Пишайтеся своєю участю у Першому Національному Українському Конгресі. Сьогодні Ви можете бути звичайним пересічним громадянином. А о 9:00 ранку 24 травня 2018 року, поклавши руку на серце і співаючи Гімн України - Ви станете Українським Конгресменом. Людиною, яка власними руками пише Літопиc своєї Батьківщини. Впливає на її майбутнє. І закладає фундамент перемоги Правди над Кривдою.

Слава Україні!

Джерело: Поради та рекомендації делегатам Першого Національного Українського Конгресу.

Остання зміна: П'ятниця, 18 травня 2018 12:37

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C