Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Офіційна церемонія закриття Першого Національного Українського Конгресу. Прага, Чехія, 26.05.2018. (ВИДЕО)

Офіційна церемонія закриття Першого Національного Українського Конгресу. Прага, Чехія, 26.05.2018. Офіційна церемонія закриття Першого Національного Українського Конгресу. Прага, Чехія, 26.05.2018.
  • Оголошеня Резолюції Конгресу.  

Резолюція Першого Національного Українського Конгресу
Місто Прага, Чеська Республіка, 26 травня 2018 року.

1. Визнати Верховну Раду України злочинною, нелегітимною та дисфункційною, невідповідаючою сподіванням народу України організацією.

2. Визначити повноваження Першого Національного Українського Конгресу як альтернативного законодавчого зібрання — методу прямого народовладдя - згідно статей 5 та 69 Конституції України.

3. Визнати Міністерство Внутрішніх справ України як прямого спадкоємця більшовицьких ЧК та НКВС — злочинною організацією, що є джерелом корупції та кримінальної злочинності в Україні.

4. Визнати Генеральну прокуратуру України та її підрозділи, зокрема, Військову прокуратуру України, злочинною організацією.

5. Надати крайовому командиру закордонних частин Української Повстанської Армії Рустаму Ташбаєву повноваження по формуванню та мобілізації наступних органів та організацій згідно рішень Першого Національного Українського Конгресу.
    5.1. Конституційно кримінальної комісії.
    5.2. Українського народного трибуналу.
    5.3. Української національної армії на території України.
    5.4. Закордонних частин УПА на території інших держав Світу.
    5.5. Таємної екзек’юти як підрозділу закордонних частин Української Повстанської Армії.
    5.6. У стислий строк створити юридичну групу, якій до 26.08.2018 року доопрацювати та оприлюднити для набуття законної чинності прийняті в основному доповнення та поправки до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України.

  • Звернення до 115-го Конгресу США та до урядів демократичних країн світу.

Звернення Першого Національного Українського Конгресу до 115-го Конгресу Сполучених Штатів Америки та урядів демократичних країн Світу.

Ми, делегати Першого Національного Українського Конгресу, звертаємося до представників законотворчих державних органів держав Західної Демократії з поясненням нашіх намірів та дій.

Після Революції Гідності 2013-2014 років український народ не здобув фактичного покращення рівня життя, захисту прав людини та встановлення справедливої законності свого щоденного життя.

В умовах агресії Російської Федерації на прикладі першої з часів Другої Світової війни анексії території сусідньої держави, наявних ознак спонсорства озброєної сепаратичноі активності на сході України - головним союзником агресора є тотальна корупція в державних органах України.

На першій лінії захисту цієї клептократичноі загрози державності країни стоять правоохоронні органи, які, не зважаючи на спроби реформації, за методами роботи принципово не відрізняються від аналогічних органів попередніх режимів, включно більшовицький.

Поліцейські підрозділи в Україні продемонстрували своє обличчя в моменти організованого вбивства цивільних громадян під час подій на Майдані.

Нові, створені за гроші американських платників податків та донацій урядів інших країн, правоохоронні органи, мають в своєму складі занадто багато старих людей та старої методики.
Що підтверджено відсутністю покарання хоч одного вбивці Майдану за чотирьох-річний період правління нової пост-революційної адміністрації.

Реформи не відбулося. Реальних змін не відбулося. Люди в формі поліцейських офіцерів продовжують покривати і навіть чинити злочини, використовуючи свій державний статус. І це лише наконечник того меча тиранії проти власного народу, котрий складається з виконавчоі, законодавчої та суддівської гілок влади в країні де замість справжньої демократії існує режим олігархічного правління з приватними незаконними арміями у вигляді правоохоронних підрозділів.

75 років тому українська нація сформувала та озброїла найпотужнішу армію спротиву тиранії нацизму та комунізму.
Ця Українська Повстанська Армія чинила спротив без будь якої підтримки таких бастіонів свободи як Великобританія та Сполучені Штати Америки, або інших країн. Свободолюбиві українці були залишені найпрозволяще.

Результатом цього спротиву стали колосальні жертви найкращих представників української нації та продовження рабства для мільйонів українців ще на декілька десятиріч.

Український народ та багатства і свободи, які належать виключно йому - знову в кайданах тиранії власної клептократіі з одного боку, та агресії Імперії Зла - з іншої.
Знову українська нація бореться з двоголовою гідрою.

Перший Національний Український Конгрес скликано виключно з метою повернення, якщо необхідно - то і примусового, до законності, сп‘янілої від безкарності банди злочинців, які на крові звичайних українців, прийшли до влади після Революції Гідності.

Чи залишиться вона знов один на один з черговою загрозою знищення демократичних та загальнолюдських цінностей - залежить від вас, шановні сенатори, конгресмени та депутати законодавчих зібрань країн розвинутої демократії.

З пошаною,
Делегати Першого Національного Українського Конгресу.

26 травня 2018 року.

Прага, Чеська Республіка.


(Вже офіційно підтверджено, що:)

  • Бубенчик Іван - народний кандидат в президенти

Іван Бубенчик - нагородиНа Першому Національному Українському Конгресі було обрано народного кандидата в президенти Івана Бубенчика.
Активіст Євромайдану, учасник Війни на сході України, командир батальйону «Захід-2».
Бубенчик Іван Петрович, 49 років
Нагороди:
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений:
- орденом «За мужність» III ступеня;
- орденом «За оборону країни»;
- приватною нагородою «Народний Герой України»

Було 12 Кандидатів. Після триденних виступів та дебатів між кандидатами було вибрано кращого. - Івана Бубенчика.
Слава Нації! Смерть Ворогам!

Бубенчик Іван на Конгресі

Джерело відео: Яков Осташ - «Офіційна церемонія закриття Першого Національного Українського Конгресу. Прага, Чехія, 26.05.2018»

Медіа

Остання зміна: Понеділок, 03 грудня 2018 17:58

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C