Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Українська Національна Армія оголошує перепис політв'язнів в Україні

Закликаємо всіх громадян України долучитися до складання "Списку політв'язнів України".

Пропонуємо перейти від голослівних стверджень, роздрібнених акцій і вимог, до реальної роботи по створенню повного переліку всіх політв'язнів. Беремо на себе організаційну роботу по збору, збереженню і опрацюванню всіх отриманих даних.
Звертаємось до всіх активістів, правозахисників, членів родин, побратимів і друзів політв'язнів припинити вести розрізнену боротьбу і консолідувати зусилля.

СПИСОК ПОЛІТВ'ЯЗНІВ УКРАЇНИ
Визначення загальної кількості політв'язнів в Україні, в тому числі засуджених, на різних стадіях апеляції і тих, по кому ще триває слідство, не є самоціллю перепису. Створення списку політв'язнів України має наступні цілі:

 1. Вимагати в нової влади звільнення всіх політв'язнів, реабілітації вже засуджених і закриття сфабрикованих справ, які знаходяться на етапі слідства. Компенсація від держави Україна моральних і фізичних страждань політв'язням, сплата матеріальних збитків і недоотриманих доходів.
 2. Збір даних всіх організаторів і виконавців фабрикування кримінальних справ, які робилися для прикриття справжніх політичних мотивів переслідування людини і ув'язнення, як кінцевої мети.
 3. Розголошення про наявність політв'язнів в Україні українському суспільству, створення інформаційної хвилі в українському медіапосторі і прорив інформаційної блокади навкруги цього ганебного явища. Інформування світової спільноти.
 4. Негайне припинення тортур і знущань над політв'язнями, до моменту їхнього звільненя, на що можливо розраховувати привертанням уваги суспільства і преси.
 5. Розголос і розповсюдження інформації про наявність політв'язнів в Україні буде ще одним підтвердженням необхідності реформ і спонукає нову владу до незворотньої перебудови "правоохоронної" і судової системи з каральної і злочинної на справжню правоохоронну.
 6. Як кінцева мета - проведення масштабного судового процесу Народним Трибуналом над всіма дотичними до фабрикування кримінальних справ і спотворення поняття "законність". Остаточне унеможливлення фальсифікацій слідчими і судовими органами. Як побічний результат цих процесів - перебудова пенітенціарної системи України з нелюдскої на цивілізовану.

Отже, УНА бере на себе обов'язок сформувати "Список політв'язнів України". Гарантуємо збереження інформації на серверах які знаходяться за межами України.

Просимо надавати інформацію про політв'язнів у вигляді "Заяви про політв'язня". Кожна людина - політв'язень - окрема "Заява про політв'язня". Ця заява має містити наступні дані:

 • 1. ПІБ політв'язня.
 • 2. Стаття по якій засуджено або триває слідство.
 • 3. Дата, з якої політв'язень фактично знаходиться під вартою.
 • 4. Останнє відоме місцезнаходження політв'язня (назва, номер, адреса закладу утримання).
 • 5. ПІБ, посади, місце роботи/служби організаторів і співучасників фабрикування справи.
 • 6. Короткий опис, яка справжня причина переслідування політв'язня: діяльність, якими матеріалами і свідками підтверджується.
 • 7. Короткий опис, чи є у політв'язня родина, в якому матеріальному і фізичному стані.
 • 8. В якому фізичному і моральному стані політв'язень на момент написання "Заяви про політв'язня", або відомості про це на останню відому дату (вказати).
 • 9. До яких державних установ і органів, громадських організацій вже зверталися з вимогою звільнення політв'язня.
 • 10. Контактні дані заявника.

Просимо надсилати "Заяву про політв'язня" на електронну адресу, вказану нижче. "Заява про політв'язня" має бути оформлена файлом Word і надсилатися прикріпленим файлом. В темі листа просимо вказувати : Заява про політв'язня - ПІБ (політв'язня).

Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково: політичний в'язень (політв'язень) — особа, що перебуває під вартою або відбуває покарання у вигляді позбавлення волі, а також спрямоване на примусове лікування, у справі якої є присутньою явна політична складова, наприклад, опозиція до чинної влади. Політичним в'язнем може бути як арештований за звинуваченням у діях політичного характеру, так і за іншими, часто сфальсифікованими, звинуваченнями.

Остання зміна: Четвер, 25 квітня 2019 16:59

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

 • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
 • 05 Jan 2019 -3°C -5°C