Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Ссикливим посіпакам присвячується». Рустам Ташбаєв. 02.06.2018

  • Опубліковано в Відео
«Ссикливим посіпакам присвячується». Rustam Tashbaev

В українських засобах масової інформації з'явилася тема, що стався Конгрес і купа "дуже розумних" людей, дуже відомих "спеціалістів", почали оцінювати цю подію. 

  • Чомусь люди які потрапили на Конгрес оцінюють цю подію протилежно. Вони кажуть, що вони навіть не очікували такого рівня самоорганізації та проведення.

А тут оцінку дають люди, які там не були і навіть не намагалися туди потрапити. Ну окрім Дзиндзі, який спробував туди потрапити за сенсацією. Напевно хотів викрити план Саакашвілі-Ташбаєва по заволодінню усім Світом. 

Ну а Дзинзю дуже швидко навчили що таке капіталізм, приватна власність і однаковий закон для усіх. Тобто коли Банкова чи авакови шоломами космонавтів вже не прикриють.

Відео «Пригоди порохобота Дзиндзі в Празі.»

Так от. Мене звуть Рустам Ташбаєв. Американською  "Russel Tash". Дзинзя міг не витрачати чужі гроші на квитки, а написати мені в приватні повідомлення і дізнався б, що Саакшвілі не буде на Конгресі. Але брехливі та ссикливі люди до цього не звикли. Вони звикли всіх судити по собі. Тому вони вважають, що вони на моєму місці нічого б не відповіли і тому вони навіть не звертаються.

Моя відповідь на це:

"Ми там не були... нас туди не запросили... там якісь дивні питання піднімалися... усе таке популістичне і незрозуміле..."

Якщо ти, шановний добродію, там не був, а прочитати сторінку Конгресу у ФБ тобі занадто складно - то чого ти даєш якісь інтерв`ю чи оцінки?

Чи ми у імітаторів плідної про-української діяльності у Чехії дозволу забули спитати на проведення Конгресу, де зібралися люди, втомлені від терору що захищає першого і самого надійного союзника путіна - українську корупцію в державних органах влади?

Що ви своїми щотижневими наметами та зборами грошей у Празі зробили для того щоб цю корупцію здолати?
Я підходив і цікавився чи хоч одне слово там буде не тільки проти загарбницького Кремля, но також проти не менш злочинних, жадобних та жорстоких українських корупціонерів.
Жодного!
Бо імідж треба тримати. Показуху продовжувати. Сраку підлизувати.
Як колись лизали Кучмі чи Януковичу.

Жалюгідні раби здатні лише обговорювати особистості. Явища та ідеї - то не їх рівень.

Ніхто до сраколізів не звертався. Ти бач пєчалька яка. Отак без вас взяли і щось зробили.

  • Виявилося що Дмитро Тимчук у нас просто балабол. (відео «Ссикливим посіпакам присвячується» — 11:30 хв.)

Я навіть засмутився. Мені так стало шкода, що все що в Україні робиться - робиться репаними кугутами, брехунами та фантазерами. Непрофесійними абсолютно людьми. Взагалі не зрозуміло хто вони такі.

Правда - це аксесуар Світла. Аксесуар Темряви - є брехня.

Дмитро Тимчук починає розказувати про операцію якусь російських спецслужб.
Ви настільки звикли брехати, що ви не уявляєте собі життя без брехні.
Пане Тимчук. Мене за останні три роки спецслужби Сполучених Штатів Америки перевіряли вісім разів. На будь-які connections до будь-яких спецслужб. Особливо російських. 

Дуже серйозно перевіряли. Внутрішній відділ ЦРУ, ФБР та U.S. Department of Homeland Security. Там працюють справжні професіонали, а не Кугути Репані.
То Ви пан Дмитро Тимчук заявляєте, що Ваш рівень експертизи краще за цих людей?..

За гроші таке не придбаєш.
Отримав від глядача моїх етерів.
Щиро дякую за здоровий глузд і прагнення до гідного життя!
Дякую за те, що незважаючі на роки пропаганди і промивки мізків олігархами, ще є багато людей, здатніх відрізнити Правду від Кривди.
Що не здались і не зневірилися.

”Рустам, давно хотіла сказати.
Те, що Ви почали робити саме стріми, це зводить до неспроможності будь які технології і маніпуляції перекривлення. Всі сценарії системи спаплюжити тему і особистість стають неповноцінними, жалюгідними і беззубими. Вони просто в розпачі від цього ). Нічого не виходить. Не діють налагожені, відпрацьовані схеми. Ви таким чином створили особистий відео канал, своє особисте ТВ, яке постійно вєщає і викриває зараз же всі наміри дискредетувати ідею і зміст. Це дуже креативна знахідка. Ви постійно в діалозі і відкрито показуєте всю свою інтонацію, емоції і таке інше, що можна скрити за письмовим текстом, або виправити його. Відео не дозволяє сховати або виправити. І це дуже чесна відкрита позиція. Так може вчиняти тільки людина, яка не боїться відповідальності "за базар". Тобто, якщо при такому засобі людина схибить, або збреше, вона закопає назавжди свою репутацію перед всим світом. Це не аби яка мужність і відкритість. Ви на всі письмові напади на Вас Тергромад, Ксантопулос, "аналітиків", тощо, відповідаєте через відео, через відкриті очі і обличче. Ви на їх "листи" не пишите відповідь, Ви говорите з ними через відео! Так може вчиняти тільки той, хто готовий відповідати за все перед суспільством, світом і історією. Тобто Ви цим засобом звернення вбиваєте одночасно не одного зайця). Це тактично і стратегічно дуже сильний засіб. Ви не боїтесь дивитись в очі, і не боїтесь показувати свої. І головне - це не кожен зможе. На це не кожен піде. Знаєте чому? Тому що всі по вуха в брехні і віролмостві. Тому що вони нахабні боягузи. Найбільше що вони можуть, це підготуватись з текстом і вілізти зі своєї нори, щоб продумано набрехати, без діалогу зі слухачем, і залізти туди знову. Чомусь ніхто не загострює це як аргумент щирості намірів. Але це такий аргумент, котрий неможливо відкинути або не прийняти до уваги. Він вражає. Наприклад мене. Він як крапка. Крапка і все!“.

Джерело:  Ссикливим посіпакам присвячується

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C