Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Звернення до небайдужих». Rustam Tashbaev. 21.07.2018

  • Опубліковано в Відео
«Звернення до небайдужих». Rustam Tashbaev. 21.07.2018

Я звертаюся до всіх небайдужих людей! 

Не має значення, до якої організації ви належите та чим ви займаєтеся. 
Не має значення, що ви ні до кого не приєдналися за цей час. Тому що ви, можливо, нікому не повірили до кінця... 
Не має значення, якщо ви присвятили багато років свого життя окремій партії. 
І, може, ви не дійшли до розчарування. А може, ви до нього доходите?
А з іншого боку – може, ви не бачите кращої альтернативи?
Все це не має значення. 

Що зараз має значення?

Для нас зараз надважливе – використати шанс і розірвати це «зачароване коло». Цей справжній зашморг на шиї української нації, який створили олігархи.
І ми це можемо зробити. Хоча у це багатьом людям дуже важко повірити. 

Але згадайте, як багатьом людям було дуже важко повірити в те, що Янукович може просто взяти і втекти з країни. Президент України. Хто тоді міг повірити в це? Та ніхто! І підтвердження цьому – ті люди, які з Майдану пішли з ним домовлятися. Тому що вони не вірили, що чинного президента можна просто так відсторонити від влади. Люди не вірили в свої власні сили. 

Ми можемо це зробити! 

Угруповання впливових людей захопило владу в країні дуже-дуже давно. Вони одне одного знають. Вони одне одному «руки миють». Вони, на жаль, дуже обмежені. Й навіть недостатньо розумні, щоб створити сучасні, цивілізовані правила життя та існування в цій країні – аби хоча б для того, щоб захистити те, що вони накрали. 

Вони недалекоглядні. Вони дуже-дуже обмежені. Незважаючи на свої статки й палаци. Це перше, це одна з причин.

Друга причина – вони краще, ніж будь-хто, усвідомлюють усі свої злочини. Вони настільки бояться за свої минулі гріхи, що знають: якщо в країні встановиться законність – ця законність може розплутати всі їхні таємні справи й постукатися до них у двері. 
Вони цього бояться. Бояться, що прийде розплата.

І ці дві причини є резоном для того, щоб це ярмо, цей зашморг беззаконня з шиї української нації ніхто з них ніколи не знімав. Ніхто з них ніколи його знімати не буде!
Вони домовляються перед кожними виборами, що попередникам не буде жодного покарання від тих, кому вони допоможуть прийти до влади. Це просто злочинне угруповання людей, які звикли красти й звикли брехати.

Багато хто кажуть, що «Ташбаєв – він якийсь не такий», «Мені не подобається його манера», «Мені не подобається, що він з'явився лише після Майдану», там ще щось... Я буду з вами абсолютно відвертим. Я завжди намагаюся бути абсолютно відвертим.
Якби у вас просто крали гроші, і на цьому все – от ви просто були б злиднями, «ніщебродами» – я вам чесно скажу,  я на це не звертав би уваги. 
Бо у світі люди діляться на тих, хто краде і в кого крадуть. І окремо є каста чесних людей, які вирішили для себе створити цивілізовані правила і живуть за цими цивілізованими правилами. А решта світу ділиться на тих, хто краде і в кого крадуть…

Але у вас крадуть не просто гроші!

Це стало зрозуміло під час подій на Майдані. Після подій на Майдані. І я все це відчув на собі, на власному досвіді.

У вас крадуть ваше здоров'я й життя!

Ваше життя скорочують. Ваші діти не народжуються в тому відсотку, в якому б вони мали народжуватися. Я кажу про смертність у пологових будинках.

Ваші старенькі люди не доживають до того віку,  до якого б вони мали доживати

У них це крадуть – поганою екологією, нищівним ставленням до природи та довкілля. Фактичною відсутністю системи охорони здоров'я. І розведеними ліками, які є несправжніми. Тому що, якщо додати туди – ну, я не знаю, цукор, крейду, борошно – щось додати, то можна зробити і продати більше й відповідно збагатитися більше.

І це все у вас крадуть! Не просто гроші. Якби у вас крали просто гроші, я б сказав так – ну такі це люди, вони «лохи». А я не «лох». І мені було б від цього дуже добре.  І я б далі катався на своїх супербайках. З дівчатами гуляв би. Та грав би в покер у Лас-Вегасі. 

Але настав момент, коли я побачив... Може, я не відразу зрозумів. Я це зрозумів після Майдану. Я зрозумів, що у вас крадуть життя та здоров'я. 

Вже не кажучи про території. Вже не кажучи про природні багатства. Вже не кажучи про все інше.

Я не можу на це дивитися! Я така людина! Може, я неправильний якийсь. Може, якийсь дурний. Може, нерозумний. За чиїмись шкалами цінностей, може, це нерозумно...
А розумно – це коли піти заробити грошей та купити собі Cayenne або Range Rover і сидіти в ситій Америці, насолоджуючись життям.

Ну я от такий – я «хворий на голову», я такий от «неадекватний»! За мірками цих людей.
Я на це дивитися не можу. І я думаю, що всі люди совісті, всі нормальні люди також не можуть бути байдужими.

Вже не кажу про потерпілих. А потерпілі – це мільйони й мільйони громадян.
Лише одиниці – вони десь біля корита. Десь їх там ходять поліцейські охороняють, коли вони «стрімять», і провокують. Їх одиниці – їх не так багато.

А люди – основна маса – вони постраждалі від цього.
На жаль, цих людей привчили займатися безглуздям.
Цих людей можна заговорити. Цих людей можна відволікти. 

Всі ці середньовічні методи – вони на повну працюють в Україні.
В Україні, де панує беззаконня – можна робити все що завгодно. 

Мені одна людина пише, і прямо доскіпався до мене: «Яке твоє відношення там до геїв?», «І що ти пропонуєш, якщо ви прийдете до влади – то що, права будуть однакові в українців та циган? А як же, щоб українці запанували?..»

А я його питаю: «А як ти збираєшся бути паном? Якщо ти збираєшся бути паном і панувати – значить, повинні бути раби якісь в тебе, якісь кріпаки. За рахунок кого ти будеш паном?»

Він мені починає розказувати про циган. Які з циганами проблеми – які вони нахаби... 
Я все це бачив на власні очі, я прекрасно розумію, що ця людина має на увазі. 
Ця людина була багато років прихильником «Свободи» – поки він не побачив мої етери.

Я хочу цій людині й багатьом іншим відповісти. Цигани, їхня поведінка в Україні – це не є причина. Це є наслідок. Це треба зрозуміти. Це є наслідок беззаконня.

Це є наслідок того, що поліція України є підрозділом МВС України, яке, у свою чергу, Перший Національний Український Конгрес оголосив злочинною організацією, – для них це не є пріоритетом. В них інші пріоритети.

В них пріоритет – перевдягнути своїх співробітників і облити когось зеленкою, або здійснити напад на якогось активіста – Шабуніна, наприклад. А всім розказати – який він грантожер, яке воно «падло», щоб люди пальцями вказували і казали «так тобі й треба». 

Це все середньовічні методи.

Ось у них які пріоритети. Пріоритетом МВС є «кришування» абсолютно нелегальних ігрових закладів, які працюють по всій країні. Це все є «нелегальщина». Але вони працюють!
Вони орендують або викупили ці приміщення, вони усі вікна зафарбували і в них охорона. І якщо охорона не впорається – то приїдуть перевдягнуті поліцейські, хто цього не розуміє, і відіб'ють бажання будь у кого зазіхати на те, що є нелегальним засобом збагачення тих, хто «кришує». А «кришують» це силові органи.

Якщо ви не вірите мені – ви можете запитати командира Другого Легіону (Центр) Юрія Заболотного, який фактично самотужки намагався боротися з цим явищем.
Такі ігрові заклади по всій країні.

І це не тільки заклади... Це здоров'я. Охорона здоров'я. Це старенькі люди, що вмирають, це діти, що не народжуються.

Ви розумієте?! 

Це люди, що тікають за кордон. У кого є будь-які знання або будь-який талант – вони тікають за кордон. Чому вони туди прагнуть? Не просто тому, що небезпечно. Деякі достатньо сміливі, щоб не боятися небезпеки в Україні. Але вони тікають, щоб десь за свою працю хоча б більш-менш адекватну платню отримувати. Розумієте?

Бо цінність праці українця, який повинен, згідно Гімну «панувати у своїй сторонці», оцінюється в одну десяту – якщо не в одну соту – тієї ж самої праці, тих же самих розумових або фізичних витрат, що виконує робітник в інших країнах. 

І я звертаюсь зараз до всіх. Мене питають: «Як ти ставишся до того…? От ти, Рустам, молодець – ти викрив того... Ось ці повскривалися».

А ви знаєте, що я вам скажу?

Всі небайдужі, насамперед небайдужі… Бо є люди, яким все абсолютно байдуже. То це ті коні, яких можна підвести до води, але змусити напитися неможливо. Вони просто байдужі – вони завтра помруть, а їм байдуже. Розумієте? Вони не думають про дітей, про онуків,  про себе. Вони ні про що не думають – є така категорія людей. Ми цю категорію не чіпаємо. 

І є пристосуванці, які пристосувалися до цього, і їх теж усе влаштовує. 

Але повірте мені, ці люди, навіть ці дві категорії, – не є більшістю в Україні.

Більшістю в Україні, як це не дивно, але залишаються небайдужі люди. Проблема в тому, що ці небайдужі люди розбрелися по різних напрямках.

І я звертаюся до всіх небайдужих людей. Це є наш шанс! Не дозволяйте вас розвести балачками про те, що хтось – «не такий», що Ташбаєв – «чурка», що той «не такий», що цей «не такий». 

Не дозволяйте! 

Не дозволяйте, не йдіть на це, як робили всі попередні роки. Ви всі роки – замість ідей, пропозицій та дій – обговорювали особистості інших людей. До чого це вас привело? У мене таке питання. До чого вас – те, до чого ви звикли – привело? До чого вас політичні платформи ваших партій привели?

Це є наш шанс.

Мене запитують про Саакашвілі – і я вам відповім. Якщо Саакашвілі знає та вміє більше, ніж будь-хто з етнічних українців, – значить, ця людина повинна бути на менеджерській позиції. Ця людина повинна видавати продукт, видавати користь, видавати найкращий коефіцієнт корисної дії для інтересів української нації.

Це є сучасний націоналізм – хто цього не розуміє!

Ті, хто кажуть: «А-а-а… він не українець, а він грузин – не треба нам гастролерів» – це не українські націоналісти! Або, як мінімум, не сучасні. Це люди з якогось клану шотландського дев'ятого сторіччя. Тоді така політика, може, приводила до позитивних наслідків. Сьогодні – 21-ше сторіччя. 

Америка стала наймогутнішою країною в світі, не маючи найбільшої території і не маючи найбільшого населення. Вони стали наймогутнішою країною в світі – тому що вони на Середньовіччя не звертали уваги! А вони оцінювали і продовжують оцінювати якості людини. Ви собі уявляєте, що ви приходите на співбесіду до Ілона Маска, і він починає колупатися у вашому етнічному бекграунді, чи хто ви там за національністю, чи хто у вас там батько або мати? Ні, ця людина буде звертати увагу на ваші здібності – на те, що ви можете і що принесе користь. І ви бачите результат.

Це і є сучасний націоналізм. І коли люди мені розповідають про Америку як мультикультурну країну – ви дуже сильно помиляєтесь. Україна більш мультикультурна, ніж Сполучені Штати Америки, незважаючи на те що тут багато людей із різною зовнішністю та кольором шкіри. Але стандарти етики, вірності прапору, нації та своїй державі – тут зовсім інші. Не порівнюйте це навіть.

Я звертаюсь зараз до всіх небайдужих! 

Що вам зараз важливо? Перемога? Розірвати це коло? Зняти цей зашморг?

Ми намагаємося покінчити з беззаконням в Україні, з ерою безкарності. Ми намагаємося покінчити з тим, що панує в Росії.

Це відеозвернення мені спало на думку, коли я їхав і дивився… Ну, за кермом я не дуже дивлюся – більше слухаю... І я слухав якийсь відеоблог – якогось там російського дальнобійника. Я його слухав, бо мій товариш попросив мене подивитися про двигун. І я дивився – як він прийшов на виставку і робив огляд саме такого траку, в якому я зараз. Це Freightliner Cascadia – американський трак 2018 року, новітня модель. Тут стоїть американський дуже потужний двигун, дуже якісний, але дизайн робив Mercedes європейський, німецький. Розумієте? Зробили космічний корабель, зробили дійсно таку техніку, що я сам шокований! 

Тож, робить він огляд, і там у коментарях я прочитав – як один російський водій написав. З таким болем в серці написав... Він написав про Росію. Написав про те, що в них ніколи не буде таких траків і вони не можуть собі дозволити купити такий трак.
Він написав – що ресурси країни належать невеличкій купці людей. Що всі друзі Путіна входять у цей «ліст Форбс».

 І що вони раби. Вони раби в тій Росії!

Вони працюють і не знають, що їм спершу зробити – чи щось придбати, щоб поремонтувати цю машину, чи заплющити очі на небезпеку і нести ці гроші додому до сім’ї. От до такого стану люди доведені там.

Там було 34 чи 37 відповідей на ці коментарі. І була одна така відповідь: «Слухай, невже ти не зрозумів, що тут у нас – мається на увазі в Росії – треба постійно крутитися, щось мутити. Маєш змогу вкрасти – кради. Маєш змогу розпилити – розпилюй. Маєш змогу щось там відірвати, віднести на металобрухт – неси. Ти що, невже ти ще не зрозумів? Чи ти якась мала дитина?!».

Почитав я ті коментарі. І подумав – українцям треба відрізнятися від росіян. Українцям треба створити квітучу країну, де не потрібно пилити, красти, пристосовуватися, брехати – знаючи, що ти брешеш, аби тобі дали грошей за це, щоб ти не помер з голоду! 

Журналісти, наприклад. В них у багатьох сім'ї. Й багато хто йдуть на цю «угоду з дияволом». Бо думають, що інакше вони помруть з голоду…

Розумієте? Щоб цього не сталося – нам треба перестати думати: хто правий, а хто завинив. Не просто малювати повітряні якісь будинки. А треба робити!

Повторюю, якщо Саакашвілі знає, як розробити те чи те – він повинен отримати владні повноваження.

Семеніхін щось знає, щось вміє? Чому б Семеніхіну не бути в цій команді?

Андрій Білецький щось знає, щось вміє? І шукає виходу з незрозумілого... Повторюю, я попереджав Яроша свого часу не стояти в двох човнах одночасно… Так от, якщо він шукає виходу з цього незрозумілого симбіозу з існуючою владою… Конкретно з нелюдами, які грабують Україну і брешуть українському народу, – Андрій Білецький повинен знайти своє місце в команді. Це треба робити командою.

 І ще треба – не ділити, хто має йти в президенти, або хто має бути тим міністром, або ще щось…  Там стільки роботи ще попереду!
З цією Верховною Радою потрібно щось вирішувати. Бо, як не дивно, – однією з проблем і перешкод на шляху звільнення українців є Верховна Рада. Її повноваження – саме в такій формі – підтримує чинна Конституція України. Там дуже багато проблем. Нам їх треба разом вирішити. Всім. Разом. Це шанс!

Якщо ми наш шанс згаємо на те, аби з'ясовувати, чия програма краща або хто більш гідний обійняти ту чи іншу посаду, – ми програємо.

Програє «Демальянс», програє Ліза Богуцька, програє Дмитро Гнап, програє Андрій Тарасенко, програє Андрій Білецький, програє Дмитро Ярош. Програють всі!

Брехуни й грабіжники залишаться при владі! Брехуни й грабіжники віддаватимуть накази спецпідрозділам за правом, даним Конституцією – будуть бити людей, кидати їх до в'язниць, і люди зникатимуть… вбиватимуть, коли вже ніхто не бачить. Це все буде продовжуватися. 

Молодь буде тікати з країни десятками тисяч. Молоді подружжя не хотітимуть мати більше дітей, тому що фінансово це практично неможливо тягнути. Старі люди не зможуть прожити свої золоті роки. Вони будуть вмирати раніше – одразу після виходу на пенсію. Буде продовжуватися руйнація держави. Не буде сучасною армії. Не буде швидких допомог – таких, як я показав у минулому відео. Не буде поважного ставлення до життя пересічного українця, вже не кажучи про життя українського солдата. Нічого цього не буде! Буде продовжуватися безглуздя, яке закінчиться тим, що країна – її державність та її багатства – будуть втрачені!

Бо люди, які між собою з'ясовують стосунки – замість того, щоб визначити перший пріоритет, – вони приречені. Наш перший пріоритет є позбавлення від найвищої влади олігархів та їхніх послідовників. Коли ми отримаємо найвищу владу – ми дуже швидко впораємося як з олігархами, так із середньою та низовою ланками державних службовців. Дуже швидко ми з ними впораємося. Є засоби, є методи, а найголовніше – в нас будуть конституційні важелі й силові важелі – робити це в законній, легальній площині.

А не збирати Конгреси за кордоном і намагатися створити паралельну – може, й більш реальну, може більшу чесну – юридичну площину.

Ми повинні це зробити. 

У нас немає засобів масової інформації?
Усіх вас – хто вважає себе патріотами і належить до будь-якої патріотично-націоналістичного партії або структури, усіх вас обмежено – в тому, скільки ви можете сказати і до скількох людей ви можете звернутися.

Нам треба об'єднати ці зусилля. Нам треба створити одну команду. Ми повинні! Це наша відповідальність!

Звільнити націю від цього ярма. Від діточок комуністичних бонз Радянського Союзу – хто цього не розуміє. 

Немає виправдань з’ясуванню стосунків! 

Нам треба прийти до влади й отримати силові важелі. 

Або ми будемо лише народними героями, народними месниками, яких рано чи пізно більш могутня й потужна система знищить. 

І на цьому все закінчиться. Нас по одному всіх переб'ють. Я не буду повторювати слова Сашка Білого або Лісника. А я думаю, що більшість з вас чудово знають – хто це такі і що вони казали. 

Але у нас немає іншого вибору. Якщо ми цього не зробимо – країну ми не змінимо.

Чи може група людей покарати найбільш цинічних злочинців?

Так, ми можемо це зробити. І для цього мені не потрібно Семеніхіна, Білецького, Яроша чи ще когось. Достатньо людей, які зберуться разом і це зроблять. Але цього може бути недостатньо, щоб врятувати Україну.

Тому що ще п'ять років влади цих брехунів і крадіїв можуть призвести до втрати державності! 

Дякую за увагу.

Джерело: Звернення до небайдужих.

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C