Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Роз’яснення різниці між УПА та УНА». Rustam Tashbaev. 24.07.2018

  • Опубліковано в Відео

Друзі, вітаю! Зараз до мене звертаються мої побратими з України, які кажуть, що багато людей не дуже розуміють функції УНА.

     Пояснюю, що УНА можна називати як Українська Національна Армія, так і Українська Народна Армія - тому, що народ і нація - одне ціле. Це не має значення як ви будете називати - називайте так, як вам зручніше, або що ближче до вашої філософії, або вашого світогляду. 

     Я хочу вам конкретно зараз пояснити різницю між підрозділами Української Повстанської Армії та Української Національної Армії. 

     Підрозділи УПА знаходяться за межами України, це є формування більш рішучих дій. УПА завжди за свою історію стояла на захисті українського народу від кривдників, немає значення звідкіля вони були, зовнішні - нацисти та російські більшовицькі імперіалісти, або внутрішні. УПА завжди фізично захищала народ України від ворога. 
Закордонні частини УПА збираються продовжувати цю традицію, це є парамілітарна організація, тому вона знаходиться за кордоном. 

     Україна окупована промосковською нечистю і активізувати більш рішучі дії Українська Народна або Українська Національна Армія на території України не може, тому що це приведе до її фізичного знищення. ЗЧ УПА, підрозділом котрої є один з головних і важливих підрозділів під назвою Таємна Екзек'юта, це є організація української діаспори за кордоном, могутньої, багатої розумної української діаспори.

     УНА і її підрозділи у п'яти регіонах України зараз у стадії формування. Ця організація буде робити більш офіційну частину роботи по відстоювання інтересів української нації, захисту громадських діячів, яких намагаються дискредитувати, яких намагаються знищити ці корумповані, так звані правоохоронні органи. Завдання УНА допомагати тим, про кого держава вже давно забула - це сім'ї загиблих на фронті, це сім'ї загиблих під час Революції гідності. І перше завдання УНА - об'єднання людей різних партій, різних громадських організацій для того, щоб це був народний резерв по швейцарському прикладу.

      Немає значення, що ваш світогляд в дечому відрізняється, не має значення, що у вас трохи інші бачення відносно розбудови України в соціальному і економічному плані. У нас одна задача - позбавитися колаборантів російського агресора в Україні! Бо ці колаборанти продовжують тихою сапою ту справу, яку розпочав Путін в 2014 році з анексії Криму. Вони продовжують грабунок і знищення Української держави, незважаючи на всі свої гасла. Ця діяльність направлена на одне - накрасти і втекти, а ви там далі як хочете, так і виживайте.

     Я думаю з цим погоджуються усі абсолютно, незважаючи на те, якою мовою ви розмовляєте, незважаючи на те, до якої партії або політичного об'єднання ви видноситеся, якщо ви тверезодумаючі люди, ви не зможете зі мною не погодитись. Тому задача УНА, парамілітарної організації - об'єднати людей в структуру, яка буде готова до будь-якого розвитку будь-якої події в Україні! Ми не будемо більше якимись окремими группами, які ворогують між собою, витрачають час на якісь розбори, замість того, щоб робити корисні справи, наприклад, захищати територію України, захищати державні будівлі, блокувати шляхи втечі злочинців та їх колаборантів. Але ми, нажаль, змушені зараз стояти на місці і з'ясувати хто з нас кращий революціонер, або хто кращий ветеран війни. Саме цього хочуть олігархи - слуги Кремля! Але ми їм це не дозволимо!

     Чим відрізняється цей рух? Тим, що головний принцип цієї організації, яку я запропонував українському суспільству, це зона вільна від брехні. У нас нульова толерантність до брехні! Ми не використовуємо брехню! Якщо ми не можемо сказати десь правду тому що, якщо ми скажемо правду, ми викриємо ідентифікацію людей і це буде загрожувати їхній безпеці, тоді ми кажемо просто - що ми не можемо озвучити якусь приватну інформацію, тому що це загрожує безпеці членів нашої організації. Але ми не брешемо, у нас все прозоро, мені нема чого вигадувати. І так ми вчимо наших членів організації, що ми свобідні від щоденної брехні, до якої звикли всі і інколи бачимо призиви, що треба збрехати для того, щоб було краще для справи. Я думаю, що ви вже впевнилися і зрозуміли, що краще від цього не буде і що брехня дуже заважає будь-яким конструктивним діям та процесам в Україні. 

     Ми бачимо людей, які навчилися у росіян брехати в засобах масової інформації та на сторінках в соціальних мережах, які поливають брудом інших людей, навіть ніколи в житті їх не бачивши, то це є не що інше, як різновид брехні. Це все є московська брехня, від якої продовжує страждати українське суспільство.

     УНА – це парамілітарні підрозділи, які нікого не питають дозволу на самоорганізацію, бо це є право українського народу згідно Конституції України і навіть, незважаючи на Конституцію України, його ніхто не має права позбавити патріотів, націоналістів, людей, які мають Україну в серці, справжню, сучасну, чесну, вільну від брехні. Ця організація служить для того, щоб ніхто з порядних людей не відчував себе на узбіччі, щоб ніхто з порядних людей на витрачав час на маячню, яка є також різновидом брехні, наприклад, передавання пліток про якісь негаразди в Росії для того, щоб люди відволікалися від головних проблем. У нас всіх скільки роботи, в нас просто немає часу сідати і розважати себе плітками. Ось для цього формується УНА! Вона буде складатися з п'яти легіонів. Перший - Львів, другий - Київ, третій - Дніпро, четвертий - Одеса, п’ятий - Харків. Той, хто вступить в ряди УНА буде проходити вишкіл для того, щоб у випадку якоїсь агресії люди вміли користуватися зброєю, вміли давати і виконувати накази, вміли користуватися тактикою сучасного бою насамперед для оборони своєї Батьківщини.

      Але ті, хто думає, що вступивши в УНА вони почнуть виконувати вироки Українського Народного Трибуналу - дуже помиляються. Ці люди цього не робитимуть, навіть якщо матимуть таке бажання. Якщо у вас є таке бажання стати на сторону справедливості, будь ласка, почуйте мене, ви не повинні вступати в ряди УНА - ви повинні дотримуватись конспірації і звертатися особисто до мене в приват. Тільки там ми будемо з вами вести розмову, ми будемо перевіряти ваш бекграунд. Якщо хтось думає, що в Таємну Екзек’юту буде легко потрапити, той дуже помиляється, бо ми анкет не приймаємо, ми приймаємо вірність цьому підрозділу. Ця людина повинна заслужити мати це право. Дехто думає, що це буде якась махновщина, або суд Лінча. Ні. Підрозділи Таємної Екзек'юти будуть виконувати лише судові вироки.

     Ці вироки буде виносити Український Народний Трибунал, який створюється по винесеному рішенню Першого НУК, який відбувся в Празі 24-26 травня 2018р. Буде працювати Народна Прокуратура під назвою Конституційно-Кримінальна Комісія, буде працювати Розвідка ЗЧ УПА, яка буде збирати інформацію на підозрюваних, буде працювати Таємна Екзек'юта, яка буде теж слідчим органом 1 ступеню, коли треба поставити, наприклад, зовнішнє спостереження для збору інформації. Ця інформація зберігається і передається в Конституційно-Кримінальну Комісію і це відбувається за кордоном. Деякі люди з України можуть лише допомагати, але деталей і загальної картини вони знати не будуть. Це все для того, щоб була забезпечена безпека людей насамперед!

     Ми не повинні недооцінювати ворога, який вже знищує добровольчий рух на повні оберти. Пройшло чотири з половиною роки після революції Гідності і вони повністю вже оговталися, вони впевнилися  в своїй повній безкарності і ця машина, цей маховик в лиці Луценка - Матіоса під наглядом Порошенка та Авакова  продовжують свою діяльність. Хто це ще не зрозумів, то мені просто шкода цих людей за їх слабкий розумовий розвиток. До деяких доходить через розум і логіку, а до деяких - через одне місце, коли їх вже прижме.

   Отже, повторюю, що ЗЧ УПА з підрозділом Таємної Екзек'юти будуть саме тим фідбеком, саме тим зворотнім зв'язком з державними службовцями України, не цивільним населенням, а саме з державними службовцями і не з усіма, бо до державних службовців, які все роблять по правилам і по закону, ніколи не буде ніяких претензій, вони ніколи не потраплять в поле уваги Таємної Екзек'юти. 

     Тільки ті, які порушують закони, які організовують кримінальні дії і при цьому використовують закон Конституції та повноваження, надані народом, для того щоб їх не можна було покарати. Саме ними будуть займатися ЗЧ УПА, які фінансуються та організовуються діаспорою України тому, що діаспоряни вже втомилися давати гроші, допомагати і сподіватися, що буде наведено лад в Україні. Цей лад однозначно наведено не буде без допомоги діаспори. Діаспора могутня, багата, в нас технології, в нас знання і ми не залишимо своїх співвітчизників в біді. 

       Громадяни України можуть формувати підрозділи УНА, як народного резерва по швейцарському прикладу, але в діях прямого народовладдя по покаранню злочинців - підрозділи УНА приймати не будуть. Це взагалі окрема організація, хоча нас об'єднує єдина ідея, єдині засади та принципи. Напад на одного члена організації є нападом на всіх. Жодного члена організації цій фейковій, так званій правоохоронній системі ми видавати ніколи не будемо, в нас буде свій суд честі і лише коли ми людину з ганьбою виженемо з наших лав, тільки тоді цією людиною можуть займатися інші інституції та органи. І тому наша організація буде захищати кожного свого члена, але щоб бути членом нашої організації треба розуміти її політичні та філософські засади, треба мати бажання позбавитися від поганих звичок, треба мати бажання навчитися логічному мисленню, мати бажання позбавитися брехні в своєму повсякденному житті, щоб потім не було здивованих очей, коли я вам скажу- вибачте, шановний, але ви за своїми етичними стандартами та рівнем свого морального розвитку не відповідаєте вимогам організації.        

Думаю, що всім все зрозуміло! Дякую за увагу і до зустрічі! 

Джерело: Роз’яснення різниці між УПА та УНА.

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C