Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

Реформа МВС за дев'ять місяців. Рустам Ташбаєв.

  • Опубліковано в Відео

Покроковий план перетворення каральної системи на правоохоронну. 

     Друзі, вітаю. 
     Я хочу вам розказати про те, які конкретно структурні та організаційні реформи я би зробив, якби у мене були владні повноваження. Такі владні повноваження у мене можуть з’явитися, якщо люди, яких я хотів би бачити серед моїх однодумців, серед яких М. Саакашвілі, Д. Сакварелідзе, Є. Соболев, С. Семенченко, В. Парасюк, та деякі інші, зможуть здобути довіру народу і отримають владні повноваження.

     Я хочу показати, що вас очікує в такому випадку. Я розкажу вам про реформу правоохоронних органів, щоб ви уявили своє нове життя. Після цих реформ взаємовідносини між пересічним громадянином України і правоохоронними органами повинно бути змінено. Ці реформи потрібно робити в комплексі зі змінами в законодавстві України. Треба внести зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України.

     Треба ввести декілька нових статей. Нам треба захистити приватну власність громадян України. Потрібно ввести статті про рейдерське захоплення. За рейдерське захоплення я пропоную ввести нове покарання у вигляді каторжних робіт, яке повинно використовуватися для розвитку інфраструктури, побудови шляхів в державі. Ці люди достатньо вже накрали або зробили злочинів, і вони свій хліб повинні відпрацьовувати фізичною працею. Каторжні роботи повинні стосуватися тільки злочинів, котрі скоєні державними службовцями або тими, хто вступив з ними в злочинну змову. Це, наприклад, «тітушки» – спортсмени, керівники спортивних клубів, які вступають в таємну злочинну змову з держпосадовцями силових органів та вчиняють страшні злочини вбивства, катування громадян України. Для керівника такого спортклубу та для того працівника МВС, який з ним підтримував контакт і проводив планування, за це повинні бути пожиттеві каторжні роботи. А «тітушкам» повинен бути мінімальний термін 15 років каторжних робіт. За рейдерські захоплення має бути якщо не вища міра, то пожиттєві каторжні роботи головному бенефіціару, який отримує це підприємство, і тим, хто планував злочин. Якщо ми зробимо ці зміни, вітсоток рейдерських захоплень одразу зменшиться. 

     Також ми маємо змінити систему передачі власності з одних рук в інші. Це також можна зробити просто.  Велика кількість адвокатів з обох сторін — це спеціальна компанія, яка фінансово відповідає за те, щоб з документами все було в порядку. Ця компанія перевіряє документи за 25 років на законність володінням будинком, бізнесом, будь-якою власністю. Якщо виникають питання законності, угода не може бути завершена. Права на цю власність позначаються червоним кольором в реєстрах і таку власність продати не можливо, поки все не буде з’ясовано — заплачені штрафи, або через суди  вирішені всі претензії. І тоді така власність стає чистою і її знову можна виставляти на продаж. Якщо у мене будуть відповідні повноваження, я зроблю неможливими рейдерські захоплення. За два тижні я зроблю такі закони та покарання, які унеможливлять це ганебне явище в Україні. Ні в кого більш не буде такого бажання у когось щось «віджати». 

     Мені не подобається принцип роботи ВР. Але я визнаю, що Саакашвілі – досвідчена в державотворенні людина, тому надіюся на його досвід і вміння все правильно організувати. Але як мінімум, там все має бути біометричним. Тому що, наприклад, Анатолій Амелін, людина, яка має західну освіту, ні до чого кращого не додумався, як запропонувати стюартів в Верховній Раді, на кшталт стюартів на футбольних матчах. Ну це, на мою думку, якісь дитячі пропозиції. Я вважаю, що необхідно вводити все біометричне. Вхід в зал – відбиток долоні, голосування – відбиток пальця. Комп’ютерна система все врахує. 25% часу відсутності – автоматичне позбавлення депутатського мандату. Дуже багато чого можна зробити за допомогою комп’ютерів, з котрими не можна домовитися, не можна дати їм хабаря. Люді будуть ставитися по-іншому до своєї роботи. 

     Треба переробляти Конституцію, приймати закони. Треба зробити так, щоб люди, які представляють своїх виборців, працювали  в Раді не більше двох років та звітувалися кожного року, щоб виборці могли їх відкликати, висловивши недовіру. Тобто, якщо депутат працює незадовільно, то максимум часу, який він пробуде в Раді, це рік.Якщо депутата звільнено за недовіру, він більше не матиме права балотуватися. 

Реформа правоохоронних органів.

  • 1. Поліція.

     Національна поліція України роздрібнюється на три незалежних департаменти. Департамент публічної безпеки – поліція державних магістралей. Муніципальна поліція – окремі департаменти, які будуть в кожному місті. Вони не мають спільного командування і є незалежними один від одного. Шерифські департаменти по райцентрах та сільській місцевості. 

     На магістралях, тобто на шляхах, юрисдикцію мають всі три гілки поліції. Тобто, якщо ви перевищуєте швидкість, вас може і шериф зупинити і поліцейський з муніципальної поліції , який проїжджав повз, або поліція державних магістралей, яка є єдиною гілкою, що залишиться державною поліцією. Муніципальна поліція і шерифські департаменти не є державною поліцією. Мене іноді питають: «А як в масштабах всієї країни координувати дії всієї поліції?» Відповідаю – «Ніяк!» В нормальній країні, де не існує внутрішньої армії терору над власним населенням, дії поліції в загальнонаціональному масштабі ніяк не координуються. Тому, що поліція – це орган влади територіальних громад. І саме територіальні громади вирішують яка їм потрібна поліція, що вона повинна робити, а що не повинна робити. Тому поліція деяких муніципалітетів має більше повноважень, деяких - менше повноважень тому, що це відображає ваші бажання, як членів територіальних громад. Національної поліції в її нинішньому вигляді більше не буде. В цій уніформі буде лише патрульна поліція державних магістралей. Вони будуть по всій країні, роздрібнювати її немає сенсу.

     Влада та контроль над іншими департаментами  поліції віддається територіальним громадам. Вибори керівників відбуваються кожні два роки з  трьох, як мінімум, кандидатів. Якщо роботою керівника муніципальної поліції або шерифського департаменту виборці  задоволені, його можна переобирати скільки завгодно разів. Наприклад, в США є керівники поліції, котрі добре справляються зі своєю справою і працюють на своєму місці по 20-25 років. На вибори іде три кандидати. Шериф сам обирає кожного свого поліцейського, сам посилає його в поліцейську академію і несе за його дії персональну відповідальність. Якщо його офіцер поліції щось зробив не так, зробив якийсь злочин, то шериф автоматично, як мінімум, йде у відставку. Бо це є його провина в тому, що він таку людину взяв на роботу.  Очільник муніципальної поліції несе також відповідальність за своїх підлеглих, але він сам не обирає їх. Бо це є набагато більший підрозділ і там займається цим відділ кадрів, або, так званий, відділ людських ресурсів. 

     Нагляд за діяльністю поліції виконує місцевий територіальний наглядовий захисний комітет, що обирається територіальною громадою. Рекомендую в цей комітет включати людину, яка була одним з трьох кандидатів на виборах очільника департаменту, але його при цьому не було обрано. Така людина буде краще за інших дивитися яструбиним оком за своїм конкурентом, який переміг його на виборах, за всіма його помилками і недоліками, щоб на наступних виборах перемогти і стати очільником цього департаменту. Крім такого всевидячого ока в цей комітет входять і інші місцеві активісти, юристи, які проводять нагляд за законністю діяльності поліції. Якщо їм щось здається незаконним, вони звертаються в дві організації, навіть одночасно в обидві, що створюють додатковий контроль за діяльністю поліції.

     Очільник департаменту публічної безпеки, поліції державних магістралей, призначається президентом або парламентом на чотири роки.
     Поліції заборонено атакувати мирні протести. Поліція має право обгородити захисну територію спеціальною жовтою стрічкою або жовтими барикадами  (пластикові бар’єри, які ставляться, наприклад, під час дорожних робіт). Громадяни не мають права перетинати ці стрічки або барикади. За перетин лінії розмежування передбачається автоматичний арешт на добу і суд за адміністративне порушення з вироком у вигляді штрафу за перше порушення. За хронічні порушення цього правила можуть бути більш серйозні покарання. Огорожа захисної території ставиться не далі, як за 20 метрів від фронту будівлі державної установи. Одночасно громада повинна мати доступ до межі захисної території фронту державної будівлі, щоб мати змогу демонструвати відповідальним посадовим особам свій протест. Протест повинен відбуватися так, як задумано організаторами, вони несуть персональну відповідальність за дотримання законності, персональну безпеку мітингувальників та поліцейських, а якщо треба, то і кримінальну. Поліції заборонено намагатися впливати на хід протесту, наприклад вмовляти протестувальників розійтись по домівках, тому що поліція, як і армія, повністю відсторонена від політики. Завдання поліції, якщо навіть щось і відбувається, намагатися зменшити шкоду, збитки та загрозу життю або  здоров’ю українських громадян. Немає значення- чи є громадянин державним посадовцем, чи протестувальником. Бо поліція, яка у нас сьогодні, завжди на боці державних посадовців і свій обов’язок щодо протестувальників — пересічних громадян вони абсолютно не виконують і не вважають навіть за потрібне.

     Для реформи поліції мені потрібно дев’ять місяців. Перші три місяці – визначення меж юрисдикції, фільтрація та вилучення з лав поліції працівників колишньої української міліції та співпрацівників, що скомпрометували звання поліцейського, віддаючи та виконуючи злочинні накази.

     Складання договору з правоохоронцями США на більш детальне навчання та допомогу в організації поліцейських академій, розпуск поліції спеціального призначення, особливого призначення та «Корд», створення справжніх територіальних підрозділів особливої зброї і тактики у найбільших шерифських та муніципальних департаментах. Немає ніяких державних спецпризначенців. Вони повинні бути створені на місцевому рівні під контролем територіальної громади. Заборонено використання цих підрозділів у будь-яких випадках, окрім терористичних актів та знешкодження особливо небезпечних озброєних злочинців, що ведуть вогонь або погрожують застосувати вогнепальну зброю чи вибухівку, та мають її в своєму розпорядженні. Спецпризначенцям заборонено вчиняти будь-які дії за будь-яких обставин проти мирного населення. Ці підрозділи створюються як професіонали, вони тренуються як професіонали. Абсолютно всім департаментам поліції заборонено використовувати балаклави. Лише спеціальним підрозділам особливої зброї та тактики дозволено використовувати балаклави через те, що вони можуть працювати проти терористів і їх ідентифікацію має бути приховано, щоб не було помсти їх сім’ям. Всім іншим використання балаклав заборонено – кожен поліцейський повинен бути однозначно ідентифікований під час виконання своїх службових обов’язків. 

     З четвертого по шостий місяці - запуск навчального процесу в поліцейських академіях під наглядом спеціалістів з США. Призначення тимчасово виконуючих обов’язків шерифів та муніципальних очільників відповідних департаментів поліції до моменту завершення виборів з боку територіальних громад. Розробка та створення унікальних кольорових схем автівок відповідно територіальній ознаці. Тобто в кожному районі, в кожномі місті, де є окремо шериф, вигляд авто та форми поліції відрізняється, щоб людям було легше відрізняти з яким саме поліцейським підрозділом вони мають справу. Не буде цієї армії поліцейських в однаковій формі. Тепер вони територіально розподілені, вони всі окремо вирішують який дизайн матиме форма поліції на їх територіях. Проведення відкритих конкурсів на дизайн та пошив унікальної уніформи для різних департаментів. Початок патрулювання в своїх юрисдикціях за новими методами та правилами, звертаючи увагу на право цивільних  громадян володіти та носити зброю відкрито або приховано. 
     Мати зброю буде дозволено всім, хто досяг віку 21 рік або прийшов з військової служби. Можна мати зброю у вигляді нарізної рушниці, звичайної гвинтівки. Не має бути психічних захворювань, ніяких історій насильства в сім’ї, ніяких історій з алкоголізмом. Якщо ви будете в стані алкогольного сп’яніння будь-якого ступеню і у вас, або в вашій автівці, знайдуть зброю, вас буде позбавлено права носити або володіти зброєю довічно. Також буде автоматично тюремний строк мінімум шість місяців. Строк буде залежати від вмісту алкоголю в крові. Також українські громадяни отримають право володіти короткоствольною зброєю. Поки що низький рівень розуміння як застосовувати, зберігати і використовувати зброю. Тому треба буде проходити восьмигодинні навчання, чотири рази по дві години. За тиждень чи два ці навчання можна пройти та отримати довідку про закінчення цих курсів. Має бути база, щось на зразок сайту «Миротворець», в якій будуть дані про всіх, хто був помічений в будь-якій симпатії до сепаратизму. Ці люди теж не матимуть права на зброю. Поліції треба буде навчитися поводити себе з громадянами, які можуть бути озброєні, мати в багажнику рушницю, пістолет в машині або навіть в кобурі при собі. Поліцейські повинні бути навчені, як їм треба поводити себе в подібних ситуаціях.

     Створення гелікоптерного підрозділу поліції шляхів, але це в перспективі. Спочатку треба побудувати сучасні шляхи, які б відповідали вимогам до хайвеїв. Я виступаю за розширення доріг, за їх якість. Повинен бути жорсткий контроль за вантажними перевезеннями, створення цілої системи зон відпочинку для водіїв вантажівок, щоб вони не захаращували наші міста. 

     Останні три місяці це фіналізація реформ – створення та навчання відділу внутрішнього надзору. Це той відділ, який слідкує за законністю дій поліції та кожного поліцейського. Його функції будуть схожими на функції військової поліції на Заході. Буде закон, який дозволятиме громадянам України знімати що завгодно на які завгодно засоби. Відео фіксацію буде дозволено робити всюди, крім об’єктів державної таємниці – військових частин або складів. Будуть прийматися заяви громадян на будь-які ознаки корупції, всі відео будуть долучені до справ.

     Фіналізація питань матеріального забезпечення та передача балансу до місцевих податкових фінансових структур. Тобто поліцію буде утримувати не державний бюджет. Державний бюджет буде утримувати поліцію шляхів. Всі шерифські департаменти та муніципальні департаменти буде утримувати місцевий бюджет.

     Проведення виборів шерифів та очільників муніципальної поліції місцевими територіальними громадами. Введення їх в керівний процес та проходження обов’язкового місячного правового курсу. 

     Реформа завершується розпуском міністерства внутрішніх справ. Це міністерство більше не потрібне. У нас існує департамент публічної безпеки, який займається лише патрулюванням шляхів. На все це мені потрібно дев’ять місяців. Я складаю з себе повноваження міністра у зв’язку з розпуском міністерства і ви отримуєте поліцію, на яку ви заслуговуєте. Ви отримуєте зовсім інші відносини між поліцією і населенням, ви отримуєте право на захист свого життя, здоров’я свого і своїх близьких, майна за допомогою вогнепальної зброї, не очікуючи на прибуття поліції.  

  • 2. Національна гвардія України.

     Виведення НГУ з системи загального призову. Створення департаменту корекції та позбавлення НГУ обов’язків конвоїрів та охоронників в’язниць і колоній. Введення системи громадянина-солдата – вісім місяців основне місце праці, чотири місяці служба за контрактом в НГУ. Все добровільно, без військкоматів. На час служби держбюджет компенсує заробітну плату. Роботодавець за законом зобов’язаний зберігати робоче місце. Громадянин-солдат є резервом збройних сил України завжди навченим, завжди готовим до швидкої мобілізації. Громадянину-солдату дозволено зберігати бойову автоматичну зброю за місцем проживання, виконуючи стандартні заходи безпеки зберігання зброї. НГУ підпорядковується міністерству оборони. Головні функції – збройний захист держави, допомога цивільному населенню та поліцейським підрозділам підчас природних катаклізмів або терористичної загрози. На реформу НГУ мені потрібно три місяці. 

  • 3. Служба безпеки України.

     СБУ повинна бути розділена на три незалежні служби: бюро зовнішньої розвідки – юрисдикція за межами України та на тимчасово окупованих територіях, контррозвідувальна служба України – юрисдикція всюди – на території України та за межами України, національне бюро розслідувань, аналог американського ФБР – юрисдикція на території України з корупційних питань та за її межами. НБР займається контррозвідкою, виявленням іноземних агентів та спецслужб на території України, злочинцями або їх групами, що чинять правопорушення більше, ніж в одній області України; також дублює функцію відділу внутрішнього надзору поліції та займається розслідуванням злочинів, що були скоєні поліцейськими.   

     Після завершення реформи поліції та ліквідації Міністерства внутрішніх справ я сподіваюся, що народ України довірить мені проведення реформи СБУ і врешті решт подати на директора Національного Бюро Розслідувань. НБР паралельно із НАБУ будуть займатися корупціонерами, які накрали дуже багато грошей в Україні, поїхали за кордон, придбали там нерухомість, мають там рахунки. Мій американський паспорт та добре знання англійської мови допоможуть мені в досягненні порозуміння і співпраці з іноземними спецслужбами для розшуку і арешту всіх цих цинічних крадіїв, цих щурів по всьому світу і поверненню в Україну до українського бюджету всього, що вони за ці роки накрали. Я вам гарантую своєю репутацією, що справедливість буде встановлена. 
     Очільники служб призначаються президентом або парламентом на строк чотири роки. Звітують комітету парламенту у прямому ефірі, окрім питань, що містять державну таємницю з питань розвідки та контррозвідки. Для таких питань звіт відбувається в закритому засіданні. В новому парламенті комітети є прямим виявленням народовладдя, вони матимуть інші функції.
     На реформу СБУ мені потрібно шість місяців. За ці шість місяців можна створити всі ці три служби. Вони повинні бути відокремлені одна від одної. Контррозвідкою будуть займатися три незалежні служби: армійська контррозвідка, контррозвідувальна служба і Національне Бюро Розслідувань. Це буде працювати, це дасть свій результат. Якщо когось купили в військовій контррозвідці, то ще є дві служби. Всіх не куплять, одна з трьох служб все одно вийде на слід, зробить розслідування, все одно буде результат. Будь яка централізована система вразлива. Розвідслужб повинно бути багато, не три, а набагато більше, але це вже пізніше. 

  • 4. Державна служба охорони.

     ДСО реформується в державну поліцію та займається виключно охороною державних посадовців і державних установ. Співробітник державної поліції має особливий статус недоторканності. До нього заборонено наближатися ближче ніж на 10 метрів будь-кому, за виключенням його безпосереднього командира, або командира його підрозділу чи першого заступника, котрих він зобов’язаний знати в обличчя. Дане правило відповідно змінюється, якщо охорона ведеться у складі групи. При перетинанні 20-метрового персонального периметру співробітник державної поліції має право зробити вербальне попередження та приготуватися до відкриття вогню на поразку. Громадянам потрібно відноситися до працівників державної поліції з відповідною повагою до їх службових обов’язків та проявляти обережність і виважену поведінку в їхній присутності. На реформу ДСО мені потрібно три місяці. 

     Отже на всі ці реформи мені потрібно менше ніж рік. Але для цього потрібні серйозні владні повноваження.  Для цього потрібно, щоб накази та вказівки, які виходять від людей що займаються цією реформою, одразу були в формі закону. Все це можна зробити за 9 місяців і повністю змінити правоохоронну систему в Україні, якщо не буде ніхто заважати. А заважати будуть люди, які зацікавлені в тому, щоб зберігати свої приватні армії. Тих людей складає десь 80% того складу парламенту, який сьогодні ви маєте. Так що в цих питаннях не повинно бути ніякої демократії. Саакашвілі саме так змінив Грузію. Він змінив Грузію виключно своїми указами президента. Він отримав деякі диктаторські повноваження, але саме це потрібно було для хірургічної операції, щоб врятувати цього хворого, ім'я якого Грузія. Він перетворив країну хаосу в процвітаючу сучасну державу. Теж саме зробимо і ми, якщо ви повірите та дасте повноваження, дасте змогу і це буде зроблено, це буде змінено і країна, в якій будуть жити ваші діти та онуки стане сучасною. Це фундація для забезпечення розвитку, це фундація для забезпечення захисту української генофонду, української культури,  розвитку української державності і нації. 
     Те, що я зараз вам запропонував, не має жодного відтінку чогось політичного. Це лише здоровий глузд. Це все лише те, що необхідно зробити для того, щоб мати сучасну правову державу, яка одночасно буде давати свободи своїм громадянам. Але свобода — це не вседозволеність і не те м’яке місце, в яке може боляче вдарити ворог. Тут ідеальний баланс свобод та захисту, необхідного для національної безпеки та державних інтересів.

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C