Перший Національний Український Конгрес

Увійти
.

«Суботній етер». Рустам Ташбаєв. 13.04.2019

  • Опубліковано в Відео

Суботній трафік

Коли я приїхав на завантаження на аукціон біля Атланти, штат Джорджия - жінка їздила по подвір’ю на відчепленому траку а дядько "Z Z Top", як я його одразу про себе прозвав - з помітною нудьгою спостерігав як купка працівників аукціону намагається опустити назад мачту свердлильної установки, котру вони щойно підняли, натиснувши не на той важель.

Я знайшов свій кран і після декількох спроб його вдалося завести.
"Z Z Top" одразу пожвавився і почав мені допомогати рівно заїхати на причеп. Після цього він самовіддано кинувся допомагати мені вдягнути ланцюги.
Дізнавшись, що я займаюсь перевезенням негабаритного та важкого лише 5 місяців, він побіг до свого траку і з урочистим виглядом приніс два новесеньких величезних гака з короткими ланцюгами, що значно полегшало процес закріплення вантажу.
Я почав ніяковіти та відмовлятися, а він притяг ще якісь кріплення і сказав мені, зо усе ОК, в нього теж колись в житті було його перші 5 місяців і інші люди йому допомагали. А тепер наступив його час повернути добрий вчинок.

Будь які гроші він брати категорично відмовився.

Він лише попросив мене передати те, що він робить зараз по відношенню до мене - колись якомусь, хто теж буде це робити своїх перших півроку.

Я запитав як його ім’я. Він сказав що Деніел.

Тоді я відповів йому: "Деніел - ти надзвичайно добра людина!"

Він перелякано озирнувся, блиснувши своїми блакитними очами, притиснув пальця до своїх вуст, бодай я не розголошував якусь страшенну таємницю і сказав: "Тихо! В мене репутація! Ти її зруйнуєш!"

Я розсміявся як мала дитина. І відчув себе щасливою людиною, бо мене оточує таке.

Bad ass real truck driver Daniel - thank you for being who you are!

Джерело 1: Суботній етер

Джерело 2: Суботній трафік

Джерело 3: Rustam Tashbaev

Перший Національний Український Конгрес

-2°C

Kyiv, Ukraine

Mostly Cloudy

Humidity: 80%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019 -1°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -3°C -5°C